Recreanten Kalender - 2018

« vorig jaar | | volgend jaar »Filter:

januari

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
7 janLokerse BCVolwassenenDubbel - gemengdSport- en Jeugdcomplex, Sportlaan 2, 9160 Lokeren
7 janPBAVolwassenenDubbel - gemengd't Fortje Zwijndrecht, Fortlaan 10, 2070 Zwijndrecht
28 janSmasj OudenburgJeugd - Volwassenen - SeniorenEnkel - dubbel - gemengdSporthal 'Ter Beke', Bekestraat 16, 8460 Oudenburg

februari

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
4 febDropshot vzwVolwassenenDubbel - gemengdSportoase 'De Meander', Varkenstraat 18, 3110 Rotselaar
13 febBAZOSeniorenDubbel - gemengdSporthal 'De Passant', Sint-Truidersteenweg 1A, 3440 Zoutlee
18 febBavikhoofse BCJeugd - Volwassenen - SeniorenDubbel - GemengdSporthal 'De Vlasschaard', Vlietestraat 25, 8531 Bavikhove
24 febBC De KlampVolwassenen - SeniorenDubbel - gemengdSportschuur, Processieweg 4, 2840 Reet
25 febUpdelaanVolwassenen - SeniorenDubbel - GemengdSporthal 'VTC De Mixx', Asbroek 1, 2230 Herselt

maart

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
11 mrtBadma BcVolwassenenDubbel - GemengdSporthal 'Schietskuil', Poelsweg 11, 3630 Maasmechelen
11 mrtDe Treffers OverijseVolwassenenDubbel - gemengdSporthal 'Den Heurk', Heurkstraat 3, 3090 Overijse
11 mrtDe Mintons vzwJeugd - Volwassenen - SeniorenDubbel - gemengdSporthal 'De Klavers', Sint-Andriesstraat 4, 9111 Belsele
17 mrtPSV Badmintonclub BruggeJeugd - Volwassenen - Senioren - AndereEnkel - dubbel - gemengdSporthal 'St-Lodewijkscollege, Magdalenestraat 30, 8200 Brug
18 mrtWaverse BCJeugd - Volwassenen - Senioren - AndereEnkel - Dubbel - GemengdSporthal 'Bruultjeshoek', Watervelden 14, 2861 Onze-Lieve-Vr
25 mrtBrugse Badminton ClubJeugd - VolwassenenEnkel - dubbel - gemengdSporthal 'Koude Keuken', Zandstraat 284, 8200 Sint Andries B

april

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
2 aprObtc OostendeJeugd - Volwassenen - SeniorenEnkel - dubbel - gemengdSporthal 'Koninklijke stallingen', Koninginnelaat 76, 8400
7 aprDe Bokkenrijder OverpeltJeugd - Volwassenen - SeniorenDubbel - gemengdSporthal 'De Bemvoort', Jeugdlaan 8, 3900 Overpelt
8 aprBC-Hoge Wal ErtveldeVolwassenenDubbel - gemengdSporthal 'Hoge Wal', Guldensporenlaan 32, 9940 Evergem - Ert
15 aprDropshotJeugd - Volwassenen - SeniorenDubbel - gemengdSporthal 'Lakerveld', Guldensporenlaan 16a, 3530 Houthalen
22 aprBC MerelbekeJeugd - VolwassenenDubbel - gemengdSporthal 'Ter Wallen', Sportstraat 1, 9820 Merelbeke
29 aprB52'sVolwassenen - SeniorenDubbel - GemengdSporthal 'Hertblock', Orchideeƫnlaan, 1820 Steenokkerzeel
29 aprHebad BCVolwassenen - SeniorenDubbel - gemengdSporthal 'Olympia', P. Van Mierolaan 17, 3550 Heusden-Zolder
29 aprPluimke KlopJeugdEnkel - dubbel - gemengdSporthal 'De Kronkel', Gemeenteplein 2, 3040 Huldenberg
29 aprBAZOJeugdEnkel - DubbelSporthal 'De Passant, Aen de Hoorn 12, 3440 Zoutleeuw

mei

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
1 meiBadminton LoppemVolwassenen - SeniorenDubbel - GemengdSporthal 'De Strooien Hane', A. van Caloenstraat 2, 8210 Lop
26 meiDZ99Jeugd - Volwassenen - Senioren - AndereEnkel - dubbel - gemengdSporthal 'Gaverhal Deerlijk', Vercruysse de Solartstraat 30,

juni

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
3 junW&LVolwassenenDubbel - gemengdSporthal 'Ivo Van Damme', Overstraat 21, 3020 Veltem
10 junLintse PluimvretersVolwassenenDubbel - gemengdSporthal 'De Witte Merel', Lierse Steenweg 25, 2547 Lint
30 junWaregem BCVolwassenen - SeniorenEnkel - dubbel - gemengdSporthal 'De Treffer', Meersstraat 5, 8790 Waregem

september

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
20 sepHebad BCVolwassenen - SeniorenEnkel
23 sepEikenlo BCJeugd - Volwassenen - SeniorenDubbel - gemengd'Sportpark Eeklo', Burgemeester Lionel Pussemierstraat 157,

november

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
17 novIZBAJeugd - Volwassenen - SeniorenEnkel - Dubbel - GemengdSportcentrum 'De Krekel', Heilig Hartstraat 15, 8870 Izegem
18 novBC Latem-De PinteJeugd - Volwassenen - SeniorenDubbel - gemengdSporthal 'OCP Polderbos', Polderbos 20, 9840 De Pinte
18 novBAZOVolwassenenDubbel - gemengdSporthal 'De Passant', Aen den Hoorn 12, 3440 Zoutleeuw
25 novRita ServeertVolwassenen - SeniorenDubbel - gemengdSporthal 'Sint-Rita', Rompelei 29, 2550 Kontich
25 novPluimke KlopJeugd - Volwassenen - SeniorenDubbel - gemengdSporthal 'De Kronkel', Gemeenteplein 2, 3040 Huldenberg

december

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
9 decBC HaeneveldJeugd - Volwassenen - SeniorenEnkel - Dubbel - GemengdSport- en recreatiecentrum 'Haeneveld', Nieuwe Steenweg 74,
9 decBC Klein BoomJeugd - Volwassenen - SeniorenGemeentelijke Sporthal Klein Boom, Mechelbaan 604, 2580 Putt
22 decHebad BCJeugdEnkel - DubbelSporthal 'Olympia', P. Van Mierolaan 17, 3550 Heusden-Zolder
28 decBadma BCJeugdEnkel - Dubbel - GemengdSporthal 'Schietskuil', Poelsweg 14, 3630 Maasmechelen