Artikel en video van Badminton Europe over ons team G-badminton

G-Badminton

Artikel en video van Badminton Europe over ons team G-badminton

Badminton Europe bevroeg Walter Joren over het G-badminton in Vlaanderen.

Het artikel en de beelden van Badminton Europe passen in het kader one sport one team van Badminton Vlaanderen. Bovendien sluit het ook perfect aan bij onze ambitie om G-badminton verder uit te bouwen en volop te gaan voor Tokyo2020.

Hoe is het G-badminton in Vlaanderen gestart? Wat zijn de ambities voor 2020? Wat moet een goed team kunnen om het beste uit iedere speler te halen? Hoe werk je drempels weg en zorg je voor een open klimaat bij (nieuwe) spelers en clubs?

Het zijn maar enkele nieuwsgierige vragen van Badminton Europe over de opstart en werking van G-badminton in België.

« Terug