Tornooi Kalender - 2017

« vorig jaar | | volgend jaar »Filter:

januari 2017

februari 2017

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
4-5 febBelgische Kampioenschappen ElitesA (B1 voorwaarden)Neuchâteau
4-5 febBC Ohey 2017B2 C1 C2 DOhey
4-5 febTournoi International Brunehaut 2017B1 B2 C1 C2 DBléharies
11 febJodoigne Jeunes et Veterans Amical-17 et +35Jodoigne
11 febTournoi National du BC Soignies C1-C2-D 2017C1 C2 DSoignies
11-12 febPK VVBBC Jeugd-Senioren en RolstoelbadmintonMinibad -11 -13 -15 -17 -19 +3Machelen
11-12 febWest-Vlaanderen Jeugd- en VeteranenkampioenschappenMinibad -11 -13 -15 -17 -19 +3Gits
11-12 febProvinciale Kampioenschappen Jeugd, Veteranen en G-sportMinibad -11 -13 -15 -17 -19 +3Houthalen
11-12 febInternationaal Tornooi Brasschaat 2017A B1 B2 C1 C2 DBrasschaat
11-12 febProvinciale Kampioenschappen Antwerpen voor jeugd en seniorenMinibad -11 -13 -15 -17 -19 +3
11-12 febChampionnats LFBB JeunesMinibad -11 -13- 15 -17Eghezée
11-12 feb36e Tornooi The Flying ShuttlesB1 B2 C1 C2 DZaffelare
11-12 febCharleroiB1 B2 C1 C2 DCharleroi
11-12 febPython 2017B2 C1 C2 DAuderghem
11-12 febPK PBO Jeugd en Veteranen 2017Minibad -11 -13 -15 -17 -19 +3Temse
11-12 febTournoi BC Waremme ASBLB1 B2 C1 C2 DWaremme
18 febCOQ Mosan JeunesMinibad -11 -13 -15 -17 -19Herstal
18-19 febBad Bertrix Club 2017 -B2-C1-C2-D-B2 C1 C2 DLibin
18-19 febTornooi Badminton Team Halle 2017A B1 B2 C1 C2 DHalle
18-19 febWalhain 87 BCB1 B2 C1 C2 DWalhain
18-19 feb3e Nationaal Toernooi BC Ombesa 2017B1 B2 C1 C2 DBrugge
24-26 febBad Oupeye International 2017A B1 B2Hermalle sous Argenteau
25-26 febYonex Belgian Junior Master Zilver West VlaanderenBJMC Zilver-11 -13 -15 -17Eernegem
25-26 febBC PeruwelzC1 C2 DPeruwelz

maart 2017

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
4-5 mrtDibad Int.A B1 B2 C1 C2 DDilsen-stokkem
4-5 mrtTournoi National BC Nivellois -C2-D-C2 DNivelles
4-5 mrtNBC Huy AsblB1 B2 C1 C2 DHuy
4-5 mrt14de Internationaal Toernooi BC BarlokeB1 B2 C1 C2Lombardsijde
4-5 mrtBadminton Buggenhout Tornooi 2017B1 B2 C1 C2 DBuggenhout
11 mrtKlassementstornooi NeerpeltB1 B2 C1 C2 DNeerpelt
11 mrtRita Serveert Kontich 2017B1 B2 C1 C2 DKontich
11-12 mrtBC Challenge 2017B1 B2 C1 C2 DWetteren
11-12 mrtLa Fine Plume 2017B1 B2 C1 C2 DMont-Saint-Guibert
11-12 mrtRegenboogtornooi WaregemA B1 B2 C1 C2Waregem
11-12 mrtLienne BCC1 C2 DLierneux
11-12 mrtGrace Victor Jeunes et Veterans-11 -13 -15 -17Grâce-Hollogne
18 mrtYonex Belgian Junior Master Brons Latem De PinteBJMC BronsMinibad -11 -13 -15 -17De Pinte
18 mrtTournoi Rixensart Jeunes 2017Minibad -11 -13 -15 -17Rixensart
18-19 mrtBad'Bastogne B1-B2-C1-C2B1 B2 C1 C2Bastogne
18-19 mrtMBC Drop Internationaal Open 2017B1 B2 C1 C2 DMerchtem
18-19 mrtBC Enghien - SillyA B1 B2 C1 C2 DEnghien
18-19 mrtStekene BCB1 B2 C1 C2 DStekene
18-19 mrtBad'Bastogne DDBastogne
25-26 mrtInternationaal Pouletornooi RijkerackB1 B2 C1 C2 DRijkevorsel
25-26 mrtTournoi Bierset BC -C-D-C1 C2 DGrâce-Hollogne
25-26 mrtMont-sur-Marchienne -A-B1-B2-A B1 B2Mont-sur-Marchienne
26 mrtCiney Jeunes-11 -13 -15 -17 -19Ciney
26 mrtRoyal Antwerp JeugdtornooiMinibad -11 -13 -15 -17 -19Wilrijk

april 2017

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
1 aprBC Ecaussinnois Jeunes et VétéransMinibad -11 -13 -15 -17 +35Ecaussinnes
1-2 apr44e Tornooi AmateursA B1 B2 C1 C2 DBorgerhout
1-2 aprCoq MosanB1 B2 C1 C2 DHerstal
1-2 aprBC Namur 2017B1 B2 C1 C2 DNamen
1-2 aprInternationaal Badmintontornooi Roeselare BCB1 B2 C1 C2 DRoeselare
8 aprTournoi BC LovervalB1 B2 C1 C2Loverval
8 aprTournoi B Bierset BCB1 B2Grâce-Hollogne
8-9 aprBC DanlieB1 B2 C1 C2 DHamme
8-9 aprBrusselsB1 B2 C1 C2 DBrussel
8-9 aprDropshotA B1 B2 C1 C2Houthalen-Helchteren
14-16 aprRos Beiaard Badminton Cup 2017A B1 B2 C1 C2Dendermonde
15-16 aprBadsax 2017C1 C2 DMiavoye (Onhaye)
15-16 aprJls Badminton RouxB1 B2 C1 C2 DRoux
15-16 aprPaastornooi BC Sportif 2017B1 B2 C1 C2 DEernegem
15-17 aprYonex Belgian Junior Master Goud - Olve Victor JuniorBJMC Gold-11 -13 -15 -17Edegem
22 aprYonex Belgian Junior Master Circuit Brons BuggenhoutBJMC BronsMinibad -11 -13 -15Buggenhout
22-23 aprGemblouxC1 C2 DGembloux
22-23 aprInternationaal Sigma Coating Tornooi Izegem 2017B1 B2 C1 C2 DIzegem
22-23 aprBad 79A B1 B2 C1 C2 DAnderlecht
22-23 aprLes Volants FrameriesB1 B2 C1 C2 DFrameries
28-30 aprABCD Tornooi Lokerse BC 2017A B1 B2 C1 C2 DLokeren
29 aprDijlevallei JeugdtornooiMinibad -11 -13 -15 -17Kessel-lo
29-30 aprBC La HulleB1 B2 C1 C2 DProfondeville
29-30 aprBelgische Kampioenschappen Senioren 2017+35

mei 2017

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
6 mei4Ghent PouletornooiB1 B2 C1 C2 DMariakerke
6 meiBrussels International Badminton TournamentB1 B2 C1 C2 DWezembeek Oppem
6-7 meiVBC 2017B1 B2 C1 C2 DVarsenare
6-7 meiTournoi de la Plume BoraineC1 C2 DSaint-Ghislain
6-7 meiTournoi National BC MarcheB1 B2 C1 C2 DJemelle
6-7 meiYonex Belgian Junior Master Circuit Zilver OupeyeBJMC Zilver-11 -13 -15Hermalle sous Argenteau
6-7 meiBaf Fernelmont TopA B1 B2 C1 C2Fernelmont
7 meiJeugdtornooi BC Wolvertem 2017Minibad -11 -13 -15 -17Meise
13-14 meiNationaal Tornooi BC Dilbeek 2017A B1 B2 C1 C2 DGroot-Bijgaarden
13-14 meiOlve BCB1 B2 C1 C2 DEdegem
13-14 meiBC Saint-Léger 2017B1 B2 C1 C2 DSaint-Lèger
13-14 meiTournoi du BC ManageB1 B2 C1 C2 DManage
20-21 meiBC Limal 2017B1 B2 C1 C2 DLimal
20-21 meiBC Villers-Wanze 2017A B1 B2 C1 C2 DWanze
20-21 meiIPJO-11 -13 -15 -17
20-21 meiCiney -B2-C1-C2-D-B2 C1 C2 DCiney
20-21 meiBC PeruwelzB1 B2 C1 C2Peruwelz
20-21 meiBC Ecaussinnois 2017B2 C1 C2 DEcaussinnes
27-28 meiOpbad TornooiB1 B2 C1 C2Opglabbeek

juni 2017

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
3-4 junBC ViséB1 B2 C1 C2 DVisé
3-4 junTournoi Rixensart A-B 2017A B1 B2La Hulpe
3-4 junTournoi Badclub EghezeeB1 B2 C1 C2 DEghezée
3-4 junTournoi de ThuinC1 C2 DThuin
17-18 junTournoi National du BC Soignies 2017A B1 B2Soignies
24-25 junPlume VolanteB1 B2 C1 C2 DEmbourg
24-25 junTornooi BC Beveren 2017B1 B2 C1 C2Beveren
24-25 junWaterloo InternationalA B1 B2 C1Waterloo
24-25 junDragonbadC1 C2 DHavre
25 junJembad-11 -13 -15 -17 +35Rochefort-Jemelle

juli 2017

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
1-2 julSummer Time - 3rd International Tournament for Adults and JuniorsB1 B2 C1 C2 D -11 -13 -15 -17Brussel
1-2 julTournoi du BC LVLGB1 B2 C1 C2 DGrivegnée
1-2 julHebad OpenA B1 B2 C1 C2Heusden-Zolder
8-9 julMalmedy Badminton Club AsblB1 B2 C1 C2 DMalmedy
15-16 julTournoi Bierset BCB1 B2 C1 C2 DGrâce-Hollogne