Raad van Bestuur

Bestuursleden en fucties

Hans Vancauwenbergh
Voorzitter (DB)
Topsport

hans.vancauwenbergh@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)476 29 41 87

Marcel Pierloot
Secretaris-Generaal (DB)
Personeel
Tornooien

marcel@badmintonvlaanderen.be

 

+32 (0) 3 646 07 10
+32 (0) 474 94 01 02

Wim Vanhulle
Penningmeester (DB)

wim@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)485 19 26 23

Guido Claes
Vicevoorzitter (DB)
Jeugd

guido@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)16 22 84 46
+32 (0)476 99 15 18

Nicole De Boeck
WFC
Integriteit

nicole@badmintonvlaanderen.be +32 (0)475 80 57 68

Jürgen Ghilgemyn
Competitie
Klassementen/ranking

jurgen@badmintonvlaanderen.be  

Walter Joren
Recreanten
G-badminton

walter@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)474 24 30 27

Joeri Luts
Reglementen

joeri@badmintonvlaanderen.be +32 (0)478 24 04 77

Sven Serré
Externe communicatie
Promotie/marketing

sven@badmintonvlaanderen.be  

Jo Van Damme
Vorming

jo@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)3 287 83 81
+32 (0)478 20 56 68

Stijn Lemmens
Events

stijn@badmintonvlaanderen.be 

+32 (0)473 73 15 74

Patrick Boonen
 
patrick@badmintonvlaanderen.be +32 (0)478 20 09 02

 

Briefwisseling

Briefwisseling gericht aan de Raad van Bestuur stuurt u naar het dienstencentrum van Badminton Vlaanderen, t.a.v. Raad van Bestuur.

 

Technische Commissie

De Technische Commissie is samengesteld uit de voorzitters van de commissies reglementen, tornooien, competitie en WFC.