Raad van Bestuur

Bestuursleden en fucties

Hans Vancauwenbergh
Voorzitter
Dagelijks Bestuur
Topsport

hans.vancauwenbergh@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)476 29 41 87

Marcel Pierloot
Secretaris-Generaal
Dagelijks Bestuur
Personeel

marcel@badmintonvlaanderen.be

 

+32 (0) 3 646 07 10
+32 (0) 474 94 01 02

Wim Vanhulle
Penningmeester
Dagelijks Bestuur

wim@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)485 19 26 23

Guido Claes
Vicevoorzitter
Dagelijks Bestuur
Jeugd

guido@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)16 22 84 46
+32 (0)476 99 15 18

Nicole De Boeck
WFC

nicole@badmintonvlaanderen.be +32 (0)475 80 57 68
Jürgen Ghilgemyn
Competitie
Klassementen/ranking
jurgen@badmintonvlaanderen.be  

Walter Joren
Recreanten
G-badminton

walter@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)474 24 30 27
Joeri Luts
Reglementen
joeri@badmintonvlaanderen.be +32 (0)478 24 04 77
Sven Serré
Externe communicatie
Promotie/marketing
sven@badmintonvlaanderen.be  

Jo Van Damme
Vorming

jo@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)3 287 83 21
+32 (0)478 20 56 68

David Van den Bosch
Events

david@badmintonvlaanderen.be

 

 

Briefwisseling

Briefwisseling gericht aan de Raad van Bestuur stuurt u naar het dienstencentrum van Badminton Vlaanderen, t.a.v. Raad van Bestuur.

 

Technische Commissie

De Technische Commissie is samengesteld uit de voorzitters van de commissies reglementen, tornooien en competitie. Marcel Pierloot is toegevoegd lid van de Technische Commissie.