Tornooi Kalender - 2024

« vorig jaar | | volgend jaar »Filter:

juni

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
1 junTournoi 5-12 BC VISE 2024 5/6 7/8 9/10 11 12Hall omnisports de Visé
1-2 junCB Seniors - BK Senioren 2024 +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Ecaussinnes
1-2 junLes fous du volant thudinien 2023 3/4 5/6 7/8 9/10 11 12Hall Polyvalent Thuin
8-9 junTournoi de Seraing (2023) 1/21/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11 12Hall Omnisports de Seraing
15 junJembad Jeunes & Vétérans (2024) Minibad -11 -13 -15 -17 -19 +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Hall Omnisports de Jemelle
15-16 junBC Soignies - juin 2024 1/21/2 3/4 5/6 7/8Hall Omnisports Pierre Dupont
22-23 junPlume Volante 2024 3/4 5/6 7/8 9/10 11 12Hall Omnisports d'Embourg
22-23 junTornooi BC Beveren 2024 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Meerminnen
22-23 junWaterloo Juin 2024 1/21 2 3 4 5 6 7 8Hall Omnisport Centre
29-30 jun27th Chocolate Championship 1/21/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11 12 -11 -13 -15 -17Centre sportif Mounier

juli

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
1 julBRUSSELS BADMINTON CLUB +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65BRUSSESL BADMINTON CLUB
6-7 julTournoi National Malmedy BC 2024 1/21 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12Centre Sportif

augustus

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
17-18 augSummer Event 2024 1/21/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal De Warande
31 aug-1 sepAprès Congé tornooi Plumula 2024 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12t Breeven
31 aug-1 sepLa Plume Stéphanoise-Ottignies 2024 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre Sportif Local Intégré de la Ville d'Ottignies-Louvain

september

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
7 sepYonex Belgian Junior Master Brons Lokeren 2024 YBJMC BronsMinibad -11 -13 -15 -17Sport- en jeugdcomplex
7-8 sepB.C. Villers-Wanze 2024 5 6 7 8 9 10 11 12Hall omnisports de Wanze
7-8 sepSaint Job 2024 1/21/2 3/4 5 6 7 8 9 10 11 12Complexe sportif de Neerstalle
11-14 sepYonex Belgian International 2024 1/21Sportoase Leuven
20-22 sep30th International Tournament BC De Pluimplukkers 1/21/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcomplex Rozebroeken
20-22 sepYonex Belgian Junior 1/21Centre Sportif « La Préalle«
21-22 sepBC Beaumontois 2024 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre Sportif de Beaumont
21-22 sepNBC Huy - Tournoi Septembre 7 8 9 10 11 12Hall Omnisport de Huy
28 sep17e Internationaal Toernooi BC Tielt 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal De Ponte
28 sepYonex BJMC Zilver De Bokkerijder Pelt 2024 YBJMC ZilverMinibad -11 -13 -15 -17Sporthal De Bemvoort
28-29 sepATHOIS LE VOLANT 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Salle de la Couturelle
28-29 sepBertrix septembre 2024 3 à 11 3/4 5/6 7/8 9/10 11Complexe sportif de Libin

oktober

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
5-6 okt30ste Leietornooi Badmintonclub Latem-De Pinte 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Sin-Martens-Latem
5-6 oktB.C. Nivellois National 2 à 11 (2024) 1/22 3 4 5 6 7 8 9 10 11Hall Omnisports du Collège Sainte Gertrude
12 oktMont-sur-Marchienne RBC - Jeunes et Vétérans - octobre 2024 -11 -13 -15 -17 +35Hall Omnisports
12 oktOpbad Internationaal Pouletornooi 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Gemeentelijke sporthal Opglabbeek
12-13 oktAs du Volant Wellin 2024 (7 à 12) 7/8 9/10 11/12Centre Sportif de Wellin
12-13 oktRixensart BC Tournoi Octobre 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Complexe sportif Rixensrt
12-13 oktTOP 1/2 - 3/4 -5/6 - 7/8 - 9/10 - 11/12 1/21/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre Sportif de Fernelmont
13 oktMont-sur-Marchienne RBC - 7 à 12 - octobre 2024 7/8 9/10 11/12Hall Omnisports
19 oktWaterloo Octobre 2024 Adultes ★★ 9 10 11 12Hall Omnisport Waterloo
19 oktYonex BJMC brons - Georges Rogiers 2024 YBJMC BronsMinibad -11 -13 -15Sporthal Bruultjeshoek
19-20 oktIn Flanders Fields Tournament Ieper 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcentrum Ieper
19-20 oktJLS Badminton Roux 3/4 5/6 7/8 9/10 11 12Complexe Sportif de Roux
19-20 oktRos Beiaardcup 2024 1/21/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcomplex Sint-Gilis Dendermonde
19-20 oktTournoi international Badminton Club de Saive 2024 4 5 6 7 8 9 10 11 12Hall omnisports Louis Arnolis
20 oktWaterloo Octobre 2024 Jeunes ★ Minibad -11 -13 -15 -17Hall Omnisport Waterloo
26-27 okt43e internationaal tornooi DZ99 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportpunt Zwevegem
26-27 oktBad Oupeye 2024 1/21/2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12Salle omnisport d'Hermalle
26-27 oktTournoi de la Toussaint Chimay 3/4 5/6 7/8 9/10 11 12Tournoi de la toussaint chimay

november

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
2 novPK Antwerpen Volwassenen 2024 1/21 2/3 4/5 6/7 8/9 10/11 12Sporthal De Nachtegaal
2-3 novChampionnats de Ligue Elites 1/21/2 3A déterminer
2-3 novPK Limburg 2024 1/21/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Nog te bepalen
2-3 novProvinciaal Kampioenschap PBO 1/21/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Nog te bepalen
2-3 novProvinciale Kampioenschappen WVBF 1/21 2/3 4/5 6/7 8/9 10/11 12Sporthal De Zwaluw
2-3 novVVBBC PK volwassenen 1/21 2/3 4/5 6/7 8/9 10/11 12Sporthal Ten Gaerde
9 novBacss International 2024 4/5 6/7 8/9 10/11 12Edu-sport
9 novTournoi 7-12 de doubles du Bad'Bastogne 7 8 9 10 11 12Centre sportif Porte de Trêves
9 novTournoi jeunes du Bad'Bastogne -11 -13 -15 -17 -19Centre sportif Porte de Trêves
9 novYonex BJMC YBJMC Brons-11 -13 -15 -17Sporthal Meulenbroek
9-10 novJodoigne 2024 3 à 12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12Plaine de la Gadale
9-10 novLoverval Novembre 2024 7/8 9/10 11 12Centre ADEPS Loverval
10 novBlauwput Jeugdtornooi 10112024 Minibad -11 -13 -15 -17Sporthal Kessel-lo
16-17 novBK Jeugd - CB Juniors 2024 -11 -13 -15 -17 -19Topsporthal Gent
16-17 novBRUSSELS BADMINTON CLUB 6/7 8/9 10/11 12BRUSSESL BADMINTON CLUB
16-17 novGRACE INTERNATIONAL 1-12 1/21/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Complexe sportif Mathieu Wathelet
16-17 novInternationaal Tornooi Wit-Wit Ronse 2024 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal 't Rosco
16-17 novSportsa 2024 3/4 5/6 7/8 9/10 11 12Sportsa 2024
23 novBC K2 2024 5 6 7 8 9 10 11 12Champ de la Lune
23 novWaremme Novembre 2024 3/4 5/6 7/8 9/10 11 12Centre Sportif Edmond Leburton (CSEL)
23-24 novKRAAINEM 2024 3 4/5 6/7 8/9 10/11 12Hall des Sports
23-24 novVlaamse Kampioenschappen 2024 1/21/2 3/4De Nekker
24 novTournoi jeunes BC K2 2024 Minibad -11 -13 -15 -17 -19Champ de la Lune
24 novWaremme Jeunes et Vétérans 2024 -11 -13 -15 -17 -19 +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Centre Sportif Edmond Leburton (CSEL)
30 novYonex Belgian Junior Master Circuit Brons Gitse BC 2024 YBJMC BronsMinibad -11 -13 -15Sporthal Ogierlande
30 nov-1 decBadminton Saint-Ghislain 1/21 2 3 4 5 6 7 8Hall Omnisports Saint-Ghislain
30 nov-1 decTournoi BC Namur décembre 2024 7 8 9 10 11 12Centre Sportif de La Bruyère

december

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
7-8 decBADSAX DECEMBRE 2024 4/5 6/7 8/9Complexe Sportif de Miavoye
7-8 decHerne 2024 1/21/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal De Hernekouter
7-8 decTOURNOI EN POULES 7/8 9/10 11 12Centre Sportif de Fernelmont
14 decTournoi International Jeunes Yonex BJMC YBJMC Brons-11 -13 -15 -17Centre sportif de WARFAAZ
21 decPoule tornooi De Mintons 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal De Witte Molen
21-22 decKersttornooi TORHOUT 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Stedelijk Sportcentrum Benny Vansteelant, Sporthalle
21-22 decTots Kersttornooi 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12Gemeentelijke Sporthal Keerbergen
28-29 decGullegemse BC 2024 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Gullegem