Personeel

Personeel Dienstencentrum

 

Pieter-Jan Caestecker

Directeur

> Algemene werking - Integriteit - Sportclubondersteuning - Airbadminton - Sport Vlaanderen

Pieterjan@badmintonvlaanderen.be

+32 (0) 16 36 05 52 - Keuze 6

+32 (0) 498 78 96 83

 

 

Jasper Roelandts

Verantwoordelijke Events & Financiën

> Events - Financiën

 

Jasper@badmintonvlaanderen.be

+32 (0) 16 36 05 52 - Keuze 2

+32 (0) 471 39 53 66

 

 

Jeroen Casier

Verantwoordelijke Competitieve aspecten

> Competitie - Tornooien - Ranking - Reglementen

 

Jeroen@badmintonvlaanderen.be

+32 (0) 16 36 05 52 - Keuze 1

+32 (0)471 59 97 25

 

 

Elien Biebaut

Verantwoordelijke Jeugd - Recreanten - Airbadminton

> Jeugd - Sportkampen - Recreanten - Airbadminton

 

Elien.biebaut@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)472 08 12 07 - Keuze 3

 

 

Geraldine Huybrechts

Verantwoordelijke Communicatie - Marketing

> Communicatie - Marketing - Sponsorships/Partnerships

 

Geraldine@badmintonvlaanderen.be

+32 (0) 16 36 05 52 - Keuze 4

 

 

 

Pol Biesmans

Verantwoordelijke Opleiding & G-badminton

> Opleidingen - G-badminton

 

Pol@badmintonvlaanderen.be

+32 (0) 16 36 05 52 - Keuze 5

+32 (0) 479 51 04 13

 

 

Personeel Topsport

Jürgen Wouters

Directeur topsport

jurgenwouters@badmintonvlaanderen.be +32 (0)472 98 01 88

Wouter Claes

Coach Elite / TBV / coach TSS

wouter@badmintonvlaanderen.be +32 (0)477 85 44 75

Raphael Van Wel

Coach U19 / TBV / coach TSS

raphael@badmintonvlaanderen.be +32 (0)496 68 86 93

Floris Oleffe

Coach U15-U13 / TBV / coach TSS

floris@badmintonvlaanderen.be