Personeel

Personeel Dienstencentrum

 

Pieter-Jan Caestecker

Teamcoach

> Algemene werking - Integriteit - Sportclubondersteuning - Airbadminton - Sport Vlaanderen

Pieterjan@badmintonvlaanderen.be

+32 (0) 498 78 96 83

 

Mieke Vos

Verantwoordelijke Personeel & Financiën

> Personeel - Financiën - Rechtscolleges - Verzekeringen - Sportclubondersteuning

 

mieke@badmintonvlaanderen.be

+32 (0) 474 76 90 05

 

Jasper Roelandts

Verantwoordelijke Opleiding & G-badminton

> Opleidingen - G-badminton

 

Jasper@badmintonvlaanderen.be
+32 (0) 471 39 53 66

 

 

Jeroen Casier

Verantwoordelijke Competitie - Tornooien - Ranking - Reglementen

> Competitie - Tornooien - Ranking - Reglementen

 

Jeroen@badmintonvlaanderen.be
+32 (0)471 59 97 25

 

Elien Biebaut

Verantwoordelijke Jeugd - Recreanten - Airbadminton

> Jeugd - Sportkampen - Recreanten - Airbadminton

Elien.biebaut@badmintonvlaanderen.be

 

 

Personeel Topsport

Jürgen Wouters

Directeur topsport

jurgenwouters@badmintonvlaanderen.be +32 (0)472 98 01 88

Wouter Claes

Coach Elite / TBV / coach TSS

wouter@badmintonvlaanderen.be +32 (0)477 85 44 75

Raphael Van Wel

Coach U19 / TBV / coach TSS

raphael@badmintonvlaanderen.be +32 (0)496 68 86 93

Stijn Lekens

Coach Fysiek / TBV / coach TSS

stijn.lekens@badmintonvlaanderen.be +32 (0)485 97 23 91

Marijn Put

Coach U17 / TBV / coach TSS

marijn@badmintonvlaanderen.be +32 (0)496 17 10 33

Floris Oleffe

Coach U15-U13 / TBV / coach TSS

floris@badmintonvlaanderen.be