Personeel

Personeel Dienstencentrum

Liesbet Marsoul liesbet@badmintonvlaanderen.be +32 (0)3 287 83 85
Directeur Dienstencentrum    +32 (0)499 16 72 15

> Algemene werking - Financiën - Personeelbeheer - Sponsoring - Integriteit - Clubondersteuning

 
     
Jo Van Damme jo@badmintonvlaanderen.be +32 (0)3 287 83 81
Directeur Topsport   +32 (0)478 20 56 68
> Eindverantwoordelijke TSD en TSS - Medisch verantwoord sporten  
     
Riet Janssens riet@badmintonvlaanderen.be +32 (0)3 287 83 84
Verantwoordelijke Personeel   +32 (0)475 50 48 18
> Rechtscolleges - Verzekeringen - Reglementen  
     
Arno Boonants arno@badmintonvlaanderen.be +32 (0)3 287 83 83
Verantwoordelijke Opleidingen / Bijscholingen    +32 (0)479 28 18 60
> Opleidingen - Bijscholingen - G-badminton  
     
Koen Mutton koen@badmintonvlaanderen.be +32 (0)3 287 83 87
Verantwoordelijke Events / Recreatie / Communicatie   +32 (0)497 25 20 84

> Evenementen - Recreanten - Externe communicatie - Uitleendienst
 

Maja Jonckers maja@badmintonvlaanderen.be +32 (0)3 287 83 80
Verantwoordelijke jeugd / competitieve aspecten   +32 (0)472 13 53 07

> Jeugd - Sportkampen - Yonex BJMC - Tornooien - Competitie - Ranking

 

Personeel Topsport

 

Wouter Claes wouter@badmintonvlaanderen.be +32 (0)477 85 44 75
Coach Elite / TBV / coach TSS    
     
Nathalie Descamps nathalie@badmintonvlaanderen.be +32 (0)476 23 17 70
Coach U17-U15 / TBV / coach TSS    
     
Stijn Lekens stijn.lekens@badmintonvlaanderen.be +32 (0)
Coach Fysiek / TBV / coach TSS    
     
Jürgen Wouters jurgenwouters@badmintonvlaanderen.be +32 (0)472 81 44 79
Coach U19 / Assistent Coach Elite    
     
Marijn Put marijn@badmintonvlaanderen.be +32 (0)472 81 44 49
Coach U13-U11 / TBV / coach TSS