Personeel

Personeel Dienstencentrum

 

 

Pieter-Jan Caestecker

Teamcoach & Verantwoordelijke Jeugd / Tornooien

> Jeugd - Sportkampen - Yonex BJMC - Tornooien - Integriteit - Airbadminton

 

pieterjan@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)498 78 96 83

 

Dylan Colonne

Verantwoordelijke Competitie

> Ranking - Competities - Reglementen - Ledenbeheer - Transfers

 

dylan@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)3 287 83 86

 

Mieke Vos

Verantwoordelijke Personeel & Financiën

> Personeel - Financiën - Rechtscolleges - Verzekeringen - Sportclubondersteuning

 

mieke@badmintonvlaanderen.be

+32 (0) 474 76 90 05

 

Jasper Roelandts

Verantwoordelijke Opleiding & G-badminton

> Opleidingen - G-badminton

 

Jasper@badmintonvlaanderen.be
+32 (0) 471 39 53 66

 

 

Personeel Topsport

Jürgen Wouters

Directeur topsport

jurgenwouters@badmintonvlaanderen.be +32 (0)472 98 01 88

Wouter Claes

Coach Elite / TBV / coach TSS

wouter@badmintonvlaanderen.be +32 (0)477 85 44 75

Raphael Van Wel

Coach U19 / TBV / coach TSS

raphael@badmintonvlaanderen.be +32 (0)496 68 86 93

Stijn Lekens

Coach Fysiek / TBV / coach TSS

stijn.lekens@badmintonvlaanderen.be +32 (0)485 97 23 91

Marijn Put

Coach U17 / TBV / coach TSS

marijn@badmintonvlaanderen.be +32 (0)496 17 10 33

Floris Oleffe

Coach U15-U13 / TBV / coach TSS

floris@badmintonvlaanderen.be