Club zoeken G-badminton

G-badminton clubs

In 2015 voerde Badminton Vlaanderen een enquête uit bij haar aangesloten clubs omtrent G-badminton. Hierin konden clubs aangeven of ze al dan niet een G-werking hadden voor personen met een fysieke en/of verstandelijke handicap. Verder werd ook de vraag gesteld of clubs open stonden om personen met een handicap te ontvangen.

In deze Excel-lijst kan u alle clubs terugvinden die op minstens 1 van bovenstaande vragen positief antwoordden. Ook de secretaris van de club staat erbij als contactpersoon. Aarzel dus niet om contact op te nemen met hem of haar indien u interesse hebt om te badmintonnen in 1 van deze clubs!

Indien u meer informatie wil over een bepaalde club in het algemeen, kan u deze club opzoeken via het tabblad 'Lidmaatschap' --> 'Club zoeken'.

 

Clubs met een effectieve G-werking

 

Clubnaam

Regio

Verstandelijk en/of Fysieke

Speelmoment(en)

Contactpersoon
Badminton Club Duffel Antwerpen

Fysieke en Verstandelijke

 

Geïntegreerde werking

Woe 13u30-16u30 (Kinderen)

Vri 14u-16u30 (Rolstoel)

Maa en Don 20u-23u

Zon 19u-22u

Paul Koeck

koeckpaul@yahoo.com

Badminton Club Herne Oost-Vlaanderen Fysieke (rolstoel) en verstandelijke

Dinsdag 18u - 19u30

(Geïntegreerd)

Sven De Rom

Sven.derom@bcherne.be

Badminton Club Meeuwen-Gruitrode Limburg Fysieke en/of mentale beperking Zaterdag 10u-11u Luk Vanhoof
luk.vanhoof@skynet.be
Badminton Club Temse Oost-Vlaanderen Fysieke

Woe 20u30-23u

Zon 10u-13u

Lieve De Boeck

penningmeester@bctemse.be

BD Opslag Antwerpen Fysieke en Verstandelijke

Maa 21u - 23u

Don 18u - 20u

Vrij 19u - 23u

Zat 16u - 18u

Ivo Verpraet

Ivo@BDopslag.be

Dendermondse BC Oost-Vlaanderen Fysieke, verstandelijke en mensen met autisme

Maa 19-22u 

Don 20u30-23u

De Smet Patrick

0472/390473
desmetpatrick@skynet.be

Gentse BC Oost-Vlaanderen Lichte verstandelijke beperking zaterdag 10h-12h (twee keer per maand)

Evi Weymaere - gbadminton@gentsebc.be

http://www.gentsebc.be/g-badminton/

Gitse BC West-Vlaanderen Fysiek en Verstandelijke

Maa 18u30-19u30

Maa 19u-20u

Kristof Devriendt

kristof.devriendt@hooglede.be

Lokerse BC Oost-Vlaanderen

Fysiek en Verstandelijke

Woe 18u30 - 20u

Zon 10 -12u

Céline Wilems

g-badminton@lokersebc.be

Noorderwijkse BC Antwerpen +12 jarigen met verstandelijke beperking en autisme Woe 18u30 - 19u30

Elke van de Put

elkevdput@hotmail.com

Smash BC Limburg Fysieke en Verstandelijke

Zat 15u-16u30 (zit en rolstoel badminton)

Zat 16u30-18u (G-badminton)

Femke Evens

Femke@smashbc.com

Smashing Pluimkes Vlaams Brabant Verstandelijk

Dinsdag 19u-20u

(vanaf 12 jaar)

Tina Bogaert

Tina.bogaert@hotmail.com

Steenokkerzeel badmintonclub B 52's

Vlaams Brabant

Verstandelijk

Zon 11u-12u30 Herwig Priëels secretariaat@b52s.be
BC Vlabad Oost-Vlaanderen Fysiek Din 19u30-21u30

Rudiger Desmet

rudiger.desmet@vlabad.be

Waregem BC West-Vlaanderen Verstandelijk Dinsdag van 18u30 tot 20u30 (Sporthal VTI Waregem) David D'Heygers

 

Heb je als club een G-werking opgericht, breng jasper@badmintonvlaanderen.be op de hoogte zodat jullie hierboven een vermelding krijgen.

 

Downloads

Lijst clubs G-badminton

 

Contactpersoon

Jasper Roelandts
jasper@badmintonvlaanderen.be
+32 (0)3 287 83 83