Tornooi Kalender - 2020

« vorig jaar | | volgend jaar »Filter:

mei

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
2 meiPouletornooi Dubbels 4Ghent BC GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DSporthal Neptunus
2 meiPython Tournoi en doubles 2020 GeannuleerdC1 C2 DCentre Sportif d'Auderhem
2-3 meiInternational Baf Fernelmont 2020 A B1 B2 C1Centre Sportif de Fernelmont
9 meiInt. dubbeltornooi Izegem 2020 GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DSporthal De Krekel
9-10 meiBad Oupeye Jeunes 2020 Geannuleerd-11 -13 -15 -17 -19Hall Omnisport d'Hermalle sous Argenteau
9-10 meiBC Marche 2020 B1-D GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DSalle de l'Athénée Royale de Jemelle
9-10 meiInt. Toernooi BC Dilbeek 2020 GeannuleerdA B1 B2 C1 C2 DSporthal Ten Gaerde
9-10 meiManage 2020 GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DCentre Sportif La Drève
9-10 meiSaint-Léger BC GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DComplexe Sportif de Saint-Léger
10 meiPK West-Vlaanderen Veteranen GeannuleerdVeteranenSportcentrum De Krekel
16-17 meiBC Ecaussinnois GeannuleerdB2 C1 C2 DHall Polyvalent
16-17 meiBC Villers-Wanze 2020 GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DHall Omnisports de Wanze
16-17 meiCiney 2020 GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DHall Sportif de Ciney
16-17 meiIPJO Geannuleerd-11 -13 -15 -17Stedelijke Sporthal Durmehal
16-17 meiLimal Tournoi en doubles 2020 GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DComplexe Sportif de Limal
17 meiOrneau BC Jeunes Gembloux 2020 GeannuleerdMinibad -11 -13 -15 -17Centre sportif de l'Orneau
23-24 meiBad Eghezee 2020 GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DCentre Sportif d'Eghezee
23-24 meiBc Peruwelz GeannuleerdB1 B2 C1 C2Hall Baudouin
23-24 meiOpbad Int. Toernooi Edmond Bauduin GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DGemeentelijke sporthal Opglabbeek
30 meiBelgische Kampioenschappen Senioren Geannuleerd+35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Malmedy centre Sportif
30 meiTournoi BC Visé 2019 GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DHall Omnisports de Visé

juni

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
6-7 junLes Fous du Volant Thudinien (geen enkels) C1 C2 DHall Polyvalent de Thuin
6-7 junTournoi BC Les Valeureux Liégeois B1 B2 C1 C2 DHall Omnisport de Grivegnée
13-14 junTournoi National Soignies 2020 GeannuleerdA B1 B2 C1Hall Omnisports Pierre Dupont
20-21 junPlume Volante B1-B2-C1-C2-D B1 B2 C1 C2 DHall Omnisports d'Embourg
20-21 junWaterloo International Juin 2020 A B1 B2 C1Hall Omnisports du Centre
21 junJembad Geannuleerd-11 -13 -15 -17 en vet.Jembad
27-28 junBierset BC B1 B2 C1 C2 DComplexe Sportif Wathelet
27-28 junTornooi BC Beveren 2020 GeannuleerdB1 B2 C1 C2De Meerminnen

juli

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
4-5 julTournoi National Malmedy BC 2020 B1 B2 C1 C2 DHall Omnisport

augustus

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
8-9 augVictor Summer Event 2020 A B1 B2 C1 C2 DSporthal De Warande
22-23 augBertrix août 2020 A-B1-B2-C1-C2 A B1 B2 C1 C2Complexe sportif de Libon
29-30 augAprès Congé tornooi Plumula 2020 B1 B2 C1 C2 D’t Breeven
29-30 augLa Plume Stéphanoise-Ottignies B1 B2 C1 C2 DCentre Sportif des Coquerées

september

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
5 sepYonex BJMC Brons Lokeren BJMC Brons-11 -13 -15 -17
5-6 sepB.C. VILLERS-WANZE Septembre 2020 B1 B2 C1 C2 DHall omnisports de Wanze
5-6 sepJembad B1 B2 C1 C2 DJembad
5-6 sepSaint job B1 B2 C1 C2 DCentre sportif Neerstalle
8-12 sepYonex Belgian International 2020 ASportoase Philipssite
18-20 sep27th International Tournament BC De Pluimplukkers A B1 B2 C1 C2 DSportcomplex Lago Rozebroeken
18-20 sepYonex Belgian Junior 2020 AHall omnisports La Préalle
19-20 sepBC Beaumontois 2020 B1 B2 C1 C2 DComplexe sportif de Beaumont
19-20 sepNBC Huy Tournoi de Septembre (D,C2,C1) C1 C2 DHall Omnisports de Huy
26-27 sep14e Internationaal Toernooi BC Tielt B1 B2 C1 C2 DSporthal De Ponte
26-27 sep25th European Chocolate Championship -11 -13 -15 -17 -19 A B1 B2 C1 C2 DCentre sportif Mounier
26-27 sepAthois le Volant B1-B2-C1-C2-D B1 B2 C1 C2 DSalle de la Couturelle
26-27 sepYonex BJMC Zilver De Bokkerijder Pelt BJMC ZilverMinibad -11 -13 -15 -17Sportcentrum De Bemvoort

oktober

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
3 oktTournoi jeunes et vétérans du BC Bastogne -11 -13 -15 -17 -19 en vet.Centre sportif Porte de Trêves
3 oktYonex Belgian Junior Master Circuit Brons Gitse BC BJMC BronsMinibad -11 -13 -15Sporthal Ogierlande
3-4 oktB. C. Nivellois (National) B1 - B2 - C1 B1 B2 C1Hal omnisports du Collège Sainte Gertrude
3-4 oktBAF FERNELMONT B1-B2-C1-C2-D 2020 B1 B2 C1 C2 DCentre Sportif de Fernelmont
3-4 oktInternationaal De Treffers Overijse 2020 B1 B2 C1 C2 DDen Heurk
3-4 oktInternationaal Tornooi Brasschaat 2020 A B1 B2 C1 C2 DSportoase Elshout
4 oktNero's BC jeugdtoernooi Minibad -11 -13 -15 -17Sport- en jeugdcentrum Koldam
10 oktMsM jeunes et vétérans octobre 2020 -11 -13 -15 -17 en vet.Hall Omnisports
10 oktYBJM Georges Rogiers BJMC BronsMinibad -11 -13 -15Sporthal EduSport
10-11 oktAS DU VOLANT WELLIN 2020 C1 C2 DHall Omnisports de Wellin
10-11 oktBC Marche 2020 A-B1-B2-U17-U15-U13 -13 -15 -17 A B1 B2Athénée Royal
10-11 oktOpbad Internationaal Pouletornooi B1 B2 C1 DGemeentelijke sporthal Opglabbeek
10-11 oktTournoi D-B1 Rixensart BC B1 B2 C1 Dcomplexe sportif de Rixensart
11 oktMsM C1 - C2 - D octobre 2020 C1 C2 DHall Omnisports
17 oktBC Visé 2020 -11 -13 -15 -17 -11 -13 -15 -17Hall Omnisports de Visé
17 oktWaterloo 2020 Octobre D & C2 C2 DHall Omnisport du Centre
17-18 oktIn Flanders Fields Badminton Tournament B1 B2 C1 C2 DSportcentrum Ieper
17-18 oktRoyal Antwerp 2020 A B1 B2 C1 C2Sporthal Plantyn Moretus
17-18 oktTournoi international du BC Saive B1 B2 C1 C2 DHall omnisport Louis Arnolis
18 oktWaterloo 2020 Octobre -9 -11 -13 -15 -17 Minibad -11 -13 -15 -17Hall Omnisports du Centre
24-25 okt39e internationaal tornooi DZ99 B1 B2 C1 C2 DSportpunt 2
24-25 oktD-B1 Oupeye 2020 B1 B2 C1 C2 DHall des sport d'Hermalle sous Argenteaux
24-25 okttournoi de la Toussaint Chimay B1 B2 C1 C2 DCentre sportif Le Châlon
31 okt-1 novChampionnats de Ligue Elites 2020 A B1 B2Centre Sportif de l'Orneau
31 okt-1 novPK Antwerpen Volwassenen A B1 B2 C1 C2 DSporthal Den Draver
31 okt-1 novPK Limburg Volwassenen & Parabadminton A B1 B2 C1 C2 DSporthal Meeuwen
31 okt-1 novPK Oost-Vlaanderen Volwassenen A B1 B2 C1 C2 Dnog te bepalen
31 okt-1 novPK Vlaams-Brabant Volwassenen A B1 B2 C1 C2 DSportcomplex Kessel-Lo
31 okt-1 novPK West-Vlaanderen Volwassenen A B1 B2 C1 C2 DSportcampus Lange Munte

november

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
7 novBlauwput Jeugdtornooi 07112020 Minibad -11 -13 -15 -17sporthal kessel-lo
7 novYBJM Brons Danlie BJMC BronsMinibad -11 -13 -15 -17Sporthal Meulenbroek
7-8 novBacss National 2020 B1 B2 C1 C2 DEDU-sport
7-8 novBC Loverval 12e tournoi D - C2- C1 C1 C2 DADEPS Loverval
7-8 novJodoigne Doubles B1 - D B1 B2 C1 C2 DComplexe Sportif Hélécine
14-15 novCB Juniors - BK Jeugd 2020 -11 -13 -15 -17Hall des Sports
14-15 novGRACE Victor International A B C D E A B1 B2 C1 C2 DComplexe sportif Mathieu Wathelet
14-15 novInternationaal Tornooi Wit-Wit Ronse 2020 B1 B2 C1 C2 D't Rosco
14-15 novNationaal Blauwput Tornooi ED4 B1 B2 C1 C2 DSportcomplex Kessel-lo
14-15 novSportsa B1 B2 C1 C2 DSportsa BC
21 novWaremme doubles en poules B1 B2 C1 C2 DCSCEL
21-22 novBC K2 2020 C1 C2 DChamp de la Lune
21-22 novKraainem BC 2020 B1 B2 C1 C2 DHall des sports communal
21-22 novVlaamse kampioenschappen A B1Nog te bepalen
21-22 novWaremme Jeunes 2020 -11 -13 -15 -17CSCEL
28 novSinterklaas Poule Tornooi Bobad B1 B2 C1 C2 DSporthal De Damburg
28-29 novJembad C1 C2 DJembad
28-29 novLa Plume Boraine A B1 B2 C1 C2Salle Omnisports de St Ghislain

december

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
5 decBAF FERNELMONT VETERANS 2020 +35 +40 +45 +50 +55 + 60Centre Sportif de Fernelmont
5-6 decBC Herne - Nationaal tornooi - A, B1, B2, C1, C2, D A B1 B2 C1 C2 DDe Hernekouter
12 decBAD79 Anderlecht - Jeunes 2020 Minibad -11 -13 -15 -17Hall Omnisport du Ceria
12-13 decBC Namur D-B1 décembre B1 B2 C1 C2 DCentre Namurois des Sports
13 decBAD79 Anderlecht Vétérans 2020 +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Hall Omnisport du Ceria
19 decNationaal poule tornooi De Mintons B1 B2 C1 C2 DSporthal De Witte Molen
19 decTournoi Jeunes BJMC du RBC VERVIERS BJMC BronsMinibad -11 -13 -15 -17Centre sportif de Warfaaz
19-20 decKersttornooi TORHOUT A B1 B2 C1 C2 DStedelijk sportcentrum Benny Vansteelant, sporthalle
19-20 decTots Kersttornooi 2020 B1 B2 C1 C2 DGemeentelijke sporthal Keerbergen
26-27 decGullgemse BC 2020 B1 B2 C1 C2 DSporthal Gullegem