Tornooi Kalender - 2019

« vorig jaar | | volgend jaar »Filter:

september

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
7 sepYonex BJMC Brons LokerenBJMC Brons-11 -13 -15 -17Lokeren
7-8 sepInternationaal toernooi BC ZwijndrechtA B1 B2 C1 C2Sportcentrum den draver
7-8 sepSaint job 2019B1 B2 C1 C2 DComplex Sportif Neerstalle
7-8 sepJembadB1 B2 C1 C2 DJembad
7-8 sepB.C. Villers-Wanze 2019B1 B2 C1 C2 DHall Omnisports de Wanze
11-15 sepYonex Belgian International 2019ASportoase Philipssite
20-22 sepYonex Belgian JuniorALa Préalle
20-22 sep26th Int. Tournament BC PluimplukkersA B1 B2 C1 C2 DSportcomplex Rozebroeken
21-22 sepBC Beaumontois 2019B1 B2 C1 C2 DComplexe Sportif de Beaumont
21-22 sepTournoi en poule NBC HuyC1 C2 DHall Omnisports de la Ville de Huy
21-22 sepYonex BJMC Zilver Lilmburg 2019BJMC Zilver-11 -13 -15 -17Bocholt
28-29 sep24th European Chocolate ChampionshipA B1 B2 C1 C2 DCentre Sportif Mounier
28-29 sep13e International Toernooi BC Tielt 2019B1 B2 C1 C2 DSporthal de Ponte
28-29 sepAthois le Volant B1-B2-C1-C2-DB1 B2 C1 C2 DSalle de la Couturelle

oktober

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
5 oktTournoi Jeunes et Vétérans du BC Bastogne-11 -13 -15 -17 -19 en vet.Centre Sportif
5 oktYonex BJMC Brons Gitse BC 2019BJMC BronsMinibad -11 -13 -15Sporthal Ogierlande
5-6 oktInternationaal toernooi BrasschaatA B1 B2 C1 C2 DSportoase Elshout
5-6 oktToernooi De Treffers Overijse 2019B1 B2 C1 C2 DSporthal Den Heurk
5-6 oktBaf Fernelmont BCDB1 B2 C1 C2 DCentre Sportif de Fernelmont
5-6 oktTournoi National BC NivelloisB1 B2 C1Hall Omsniports du collège Sainte Gertrude
6 oktNero's Jeugdtoernooi (geen gemengd)Minibad -11 -13 -15 -17Sporthal De Molenvijver
12 oktMont sur Marchienne Jeunes et Vétérans-11 -13 -15 -17 en vet.Complexe Sportif
12 oktYonex BJMC Brons Georges RogiersBJMC BronsMinibad -11 -13 -15Edu-Sport
12-13 oktBC Marche 2019A B1 B2 -13 -15 -17Salle Omnisports de l'Athénée Royal
12-13 oktInternationaal Opbad Poule toernooiB1 B2 C1 C2 DGemeentelijke Sporthal Opglabbeek
12-13 oktTournoi Rixensart BC BCDB1 B2 C1 C2 DComplexe Sportif de Rixensart
12-13 oktAs du Volant 2019B2 C1 C2 DHall Omnisports Wellin
13 oktMont sur Marchienne BC CDC1 C2 DComplexe Sportif
19 oktYonex BJMC De BokkerijderMinibad -11 -13 -15 -17Sportcentrum De Bemvoort
19 oktWaterloo 2019 CDC2 DHall Omnisports du Centre
19 oktTournoi Jeunes 2020 BC Visé-11 -13 -15 -17 -19Hall Omnisports de Visé
19-20 oktToernooi Royal AntwerpA B1 B2 C1 C2Sporthal Plantin Moretus
19-20 oktIn Flanders Fields Badminton TournamentB1 B2 C1 C2 DSportcentrum Ieper
19-20 oktBilzers badmintontoernooiB1 B2 C1 C2 DDe Zonhoeve
19-20 oktTournoi National Saive BCB1 B2 C1 C2 DHall Omnisport Louis Arnolis
20 oktWaterloo 2019 Jeunes -9 -11 -13 -15Minibad -11 -13 -15Hall Omnisports du Centre
26-27 oktBacss National 2019B1 B2 C1 C2 DEdu-Sport
26-27 okt38e Internationaal Tornooi DZ99B1 B2 C1 C2 DSportpunt 2.0
26-27 oktChimay BadB1 B2 C1 C2 DCentre sportif du Châlon
26-27 oktOupeye 2019B1 B2 C1 C2 DHall des Sport d'Hermalle sous Argenteau

november

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
2-3 novPK Antwerpen VolwassenenA B1 B2 C1 C2 DSporthal Den Uyt
2-3 novPK Limburg VolwassenenA B1 B2 C1 C2 DSportcentrum Meeuwen-Gruitrode
2-3 novPK Oost-Vlaanderen VolwassenenA B1 B2 C1 C2 Dnog te bepalen
2-3 novPK Vlaams-Brabant VolwassenenA B1 B2 C1 C2 DSportcomplex De Bres
2-3 novPK West-Vlaanderen VolwassenenA B1 B2 C1 C2 DSporthal Schiervelde
2-3 novChampionnats LFBB Elites 2019ACentre sportif de l'Orneau
9 novBlauwput JeugdtornooiMinibad -11 -13 -15 -17Sporthal Kessel-lo
9 novYonex BJMC Brons DanlieBJMC BronsMinibad -11 -13 -15Sporthal Meulenbroek
9-10 novJodoigne Doubles 2019B1 B2 C1 C2 DComplexe Sportif Hélecine
9-10 novLoverval BCC1 C2 DCentre Adeps Loverval
16-17 novGrace Victor InternationalA B1 B2 C1 C2 DComplexe Sportif Mathieu Wathelet
16-17 novNationaal Blauwput Tornooi ED3B1 B2 C1 C2 DSportcomplex Kessel-Lo
16-17 novInternationaal Tornooi Wit-Wit Ronse 2019B1 B2 C1 C2 D't Rosco
16-17 novSportsa BCB1 B2 C1 C2 DSportsa BC
16-17 novBelgische Kampioenschappen Jeugd - Championnats Jeunes 2019-11 -13 -15 -17 -19nog te bepalen
23 novWaremme Doubles 2019B2 C1 C2 DCSCEL
23-24 novVlaamse Kampioenschappen 2019A B1nog te bepalen
23-24 novKraainem 2019B1 B2 C1 C2 DHall des Sports de Kraainem
23-24 novBC K2B1 B2 C1 C2 DSalle du Champ de la Lune
24 novWaremme Jeunes 2019 (geen gemengd)-11 -13 -15 -17CSCEL
30 novSint Niklaas DubbeltoernooiB1 B2 C1 C2 Ddedamburg
30 nov-1 decLa Plume BoraineA B1 B2 C1 C2Hall Omnisports
30 nov-1 decInternationaal Tornooi BC 't Beerke 2019B1 B2 C1 C2 DSportcentrum 't Beerke
30 nov-1 decJembadC1 C2 DAthénée Royal de Jemelle

december

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
7 decBaf Fernelmont Vétérans+35 +40 +45 +50 +55Centre Sportif de Fernelmont
7-8 decNationaal toernooi BC Herne vzwA B1 B2 C1 C2 DSporthal De Hernekouter
14 decBad79 Jeunes 2019Minibad -11 -13 -15 -17Bad 79
14-15 decBC Namur D-C2-C1-B2-B1 2019B1 B2 C1 C2 DCentre Namurois des Sports
15 decBad 79 Vétérans 2019+35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Bad 79
21 decYonex BJMC SpaMinibad -11 -13 -15 -17Centre sportif de Warfaaz
21 decPouletornooi Dubbels De MintonsB1 B2 C1 C2 DSporthal De Witte Molen
21-22 decKersttornooi TorhoutA B1 B2 C1 C2 DStedelijk Sportcentrum Benny Vansteelant
21-22 decTots Kersttornooi 2019B1 B2 C1 C2 DGemeentelijke sporthal Keerbergen
28-29 decGullegemse BC 2019B1 B2 C1 C2 DSporthal Gullegem