Tornooi Kalender - 2015

« vorig jaar | | volgend jaar »Filter:

januari

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
3 janVVBBC - W&L BJMC Brons-9 -11 -13 -15Veltem
3-4 janDe Nekker StandardB1 B2 C1 C2 DMechelen
10 janDe Bokkerijder B1 B2 C1 C2 DOverpelt
10-11 janStekene B1 B2 C1 C2 DStekene
17 janHerne -9 -11 -13 -15 -17 -19Herne
17-18 janBrugse A B1 B2 C1 C2 DBrugge
24 janSmash (A) B1 B2 C1 C2 DEkeren
24-25 janHebad StandardB1 B2 C1 C2 DHeusden Zolder
24-25 janVVBBC - Tienen BJMC Zilver-11 -13 -15Tienen
31 jan-1 febBK Elite TopA

februari

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
7-8 febPK Badminton Limburg BJMC Brons-9 -11 -13 -15 -17 -19Dilsen
7-8 febPK jeugd PBA BJMC Brons-9 -11 -13 -15 -17 -19
7-8 febPK jeugd PBO BJMC Brons-9 -11 -13 -15 -17 -19
7-8 febPK jeugd VVBBC BJMC Brons-9 -11 -13 -15 -17 -19
7-8 febPK jeugd WVBF BJMC Brons-9 -11 -13 -15 -17 -19
14 febEK gemengde ploegen Leuven
14-15 febBrasschaat StandardB1 B2 C1 C2 DBrasschaat
14-15 febHalle StandardA B1 B2 C1 C2 DHalle
14-15 febLeobad B1 B2 C1 C2 DLeopoldsburg
14-15 febOmbesa B1 B2 C1 C2 DBrugge
14-15 febThe Flying Shuttles StandardB1 B2 C1 C2 DZaffelare
21-22 febNationaal Kampioenschap Jeugd (Bobad) -11 -13 -15 -17 -19Bocholt
28 febDrop Merchtem -9 -11 -15 -15 -17 -19Merchtem
28 feb-1 mrtBarloke B2 C1 C2 DLombardsijde
28 feb-1 mrtBuggenhout StandardB1 B2 C1 C2 DBuggenhout
28 feb-1 mrtDibad A B1 B2 C1 C2 DDilsen-Stokkem
28 feb-1 mrtTienen B1 B2 C1 C2 DTienen

maart

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
7 mrtNeerpelt B1 B2 C1 C2 DNeerpelt
7-8 mrtChallenge Wetteren StandardB1 B2 C1 C2 DWetteren
7-8 mrtRijkerack B1 B2 C1 C2 DRijkevorsel
7-8 mrtWaregem A B CWaregem
14 mrtPBO Polderbos BJMC Brons-9 -11 -113 -15De Pinte
14-15 mrtDrop Merchtem StandardB1 B2 C1 C2 DMerchtem
28 mrtNero's Hoeilaart -9 -11 -13 -15 -17 -19Hoeilaart
28-29 mrtAmateurs TopA B C1 C2 DBorgerhout

april

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
3-5 aprOudegem (Ros Beiaard Badminton Cup) A B1 B2 C1 C2 DDendermonde
4-5 aprSportif Eernegem B1 B2 C1 C2 DEernegem
4-6 aprJot Olve BJMC Gold-11 -13 -15 -17Edegem
11-12 aprDanlie B1 B2 C1 C2 DHamme
11-12 aprDropshot A B1 B2 C1 C2 DHouthalen
18-19 aprBeveren StandardB1 B2 C1 C2 DBeveren-Waas
18-19 aprRoeselare B1 B2 C1 C2 DRoeselare
25-26 aprBelgisch Kampioenschap Senioren (Poona Mortsel) +35 +40 +50 +55 +60 +65Mortsel
25-26 aprIzegemse B1 B2 C1 C2 DIzegem
25-26 aprLokeren A B1 B2 C1 C2 DLokeren

mei

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
2 mei4 Ghent StandardB1 B2 C1 C2 DMariakerke
2 meiLeobad B1 B2 C1 C2 DLeopoldsburg
9-10 meiDilbeek StandardB1 B2 C1 C2 DBelgië
9-10 meiVarsenare B1 B2 C1 C2 DJabbeke
16-17 meiIPJO (PBO) -11 -13 -15 -17Wachtebeke
23-24 meiOpbad StandardB1 B2 C1 C2 DOpglabbeek

juni

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
6-7 junBoraine A B1 B2Saint-Ghislain
6-7 junThudinien C1 C2 DThuin
13-14 junRixensart A B1 B2Rixensart
20-21 junLe Logis B1 B2 C1 C2 DWoluwé-Saint-Lambert
20-21 junLe Logis -9 -11 -13 -15Woluwé-Saint-Lambert
20-21 junPL Volante StandardB1 B2 C1 C2 DEmbourg
21 junJembad -9 -11 -13 -15 -17Jemelle
27-28 junBC Soignies StandardB1 B2 C1Soignies
27-28 junBierset StandardB1 B2 C1 C2 DGrâce-Hollogne
27-28 junValeureux liegois C1 C2 DLuik
27-28 junWaterloo TopA B1 B2 C1Waterloo

juli

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
4-5 julMalmedy TopB1 B2 C1 C2 DMalmedy

augustus

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
8-9 augFlemish Summer Badminton Tournament (Challenge Wetteren Bc) A B1 B2 C1 C2 DWetteren
22-23 aug38ste Nationaall Tornooi Antverpino Kon Bc B1 B2 C1 C2Berchem
22-23 augGrâce B1 B2 C1 C2 DGrâce-Hollogne
29-30 augBadminton Bertrix Club 92 A B1 B2Bertrix
29-30 augPlumulatornooi 2015 B1 B2 C1 C2 DBornem

september

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
5-6 sepBC Geraardsbergen B1 B2 C1 C2 DGeraardsbergen
5-6 sepPlume Stephanoise B1 B2 C1 C2 DCéroux-Mousty
5-6 sepSeraing B1 B2 C1 C2 DSeraing
5-6 sepYonex Belgian Junior Master Brons Lokeren BJMC Brons-9 -11 -13 -15 -17Lokeren
5-6 sepZwijndrecht A B1 B2 C1 C2Zwijndrecht
9-12 sepYonex Belgian International BEALeuven
12-13 sepBC Marche A BJemelle
18-20 sep22nd International Tournament Bc De Pluimplukkers A B1 B2 C1 C2 DGent
18-20 sepBelgian Junior BE-19Herstal
19-20 sepBadagrez B1 B2 C1 C2 DGrez-Doiceau
19-20 sepBc Villers-Wanze B1 B2 C1 C2 DVillers-le Bouillet
19-20 sepYonex Belgian Junior Master Zilver Badminton Limburg BJMC Zilver-11 -13 -15Dilsen
26-27 sep9de Intn. tornooi BC Tielt B1 B2 C1 C2 DTielt
26-27 sepBeaumont B1 B2 C1 C2 DBeaumont
26-27 sepInt. poule tornooi Brasschaat B1 B2 C1 C2 DBrasschaat
26-27 sepLe Logis A B1 B2 C1 C2 DSint Lambrechts Woluwe

oktober

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
2-4 okt25th Intn.Tournement Drive BC A B1 B2 C1 C2 DDendermonde
3 oktNero's BC jeugdtornooi -9 -11 -13 -15 -17Hoeillaart
3 oktOpbad (dubbel tornooi) B1 B2 C1 C2 DOpglabbeek
3 oktYonex Belgian Junior Master Brons Gitse 2015 BJMC Brons-9 -11 -13 -15Gits
3-4 oktAthois Le Volant B1 B2 C1 C2 DMeslin l'Evèque
3-4 oktBC Cardinal Mercier B1 B2 C1 C2 DEigenbrakel
3-4 oktLiège BC B1 B2 C1 C2 DLuik
10 oktYonex Belgian Junior Master Brons Georges Rogiers BJMC Brons-9 -11 -13 -15Berchem
10-11 okt22ste Leietornooi - Latem-De Pinte B1 B2 C1 C2 DSint-Martens-Latem
10-11 oktBaf Fernelmont B2 C1 C2Fernelmont
10-11 oktBastogne A B1 -9 -11 -13 -15 -17Bastogne
10-11 oktDe Treffers Overijse B1 B2 C1 C2 DOverijse
10-11 oktNBC Huy C1 C2 DHuy
10-11 oktNivelles B1 B2 C1Nijvel
17-18 oktCoq Mosan C1 C2 DHerstal
17-18 oktMont sur Marchienne B2 C1 C2 DMont sur Marchienne
17-18 oktRixensart B1 B2 C1 C2 DRixensart
17-18 oktRoyal Antwerp A B1 B2 C1 C2 DBorgerhout
17-18 oktWellin C1 C2 DWellin
24 oktYonex Belgian Junior Master Brons De Bokkerijder BJMC Brons-9 -11 -13 -15 -17Overpelt
24-25 okt34ste Intn. tornooi DZ 99 B1 B2 C1 C2 DZwevegem
24-25 oktBACSS nationaal B1 B2 C1 C2 DMerksem
24-25 oktSaive B1 B2 C1 C2 DLuik
24-25 oktWaterloo C2 DWaterloo
24-25 oktWaterloo jeugd -11 -13 -15Waterloo
31 okt-1 novChimay A B1 B2 C1 C2 DChimay
31 okt-1 novOupeye B1 B2 C1 C2 DOupeye
31 okt-1 novProvinciaal Kampioenschap Limburg A B1 B2 C1 C2 D + rollersBocholt
31 okt-1 novProvinciaal Kampioenschap PBA A B1 B2 C1 C2 DZwijndrecht
31 okt-1 novProvinciaal Kampioenschap PBO A B1 B2 C1 C2 DStekene
31 okt-1 novProvinciaal Kampioenschap VVBBC A B1 B2 C1 C2 DMachelen
31 okt-1 novProvinciaal Kampioenschap WVBF A B1 B2 C1 C2 DRoeselare
31 okt-1 novSint Job B1 B2 C1 C2 DUkkel

november

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
7 novBlauwput jeugdtornooi -9 -11 -13 -15 -17Kessel Lo
7 novYonex Belgian Junior Master Brons Danlie BJMC Brons-9 -11 -13 -15Hamme (OVL)
7-8 novHuirtuits Dropke B1 B2 C1 C2 DHerenthout
7-8 novLFBB kampioenschappen A B1 B2 C1 C2 DLouvain la Neuve
14-15 novBeaumont -9 -11 -13 -15 -17 V1 V2 V3Beaumont
14-15 novDijlevallei A B1 B2 C1 C2 DKessel Lo
14-15 novIntn. tornooi Wit Wit Ronse B1 B2 C1 C2 DRonse
14-15 novJodoigne B1 B2 C1 C2 DGeldenaken
14-15 novLoverval C1 C2 DLoverval
14-15 novVerviers A B1 B2Verviers
14-15 novYonex Belgian Junior Master Zilver Ieper BJMC Zilver-11 -13 -15Ieper
21-22 novAA drink Cup Badminton Vlaanderen A B
21-22 novGrace A B1 B2 C1Grace Hollogne
21-22 novK2 C1 C2 DBraine le Comte
21-22 novSportsa B1 B2 C1 C2 DAuvelais
22 novWolvertem jeugdtornooi -9 -11 -13 -15 -17Meise
28 novBobad poule B1 B2 C1 C2 DBocholt
28 novWaremme C1 C2 DWaremme
28 novYonex Belgian Junior Master Brons Enghien BJMC Brons-9 -11 -13 -15Edingen
28-29 novJembad C1 C2 D (poules)Jemelle
28-29 novKraainem B1 B2 C1 C2 DKraainem
28-29 novPlume Boraine A B1 B2 C1Saint-Ghislain
29 novWaremme -11 -13 -15 -17Waremme

december

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
5-6 decBaf Fernelmont C2 D -9 -11 -13 -15Fernelmont
5-6 decCiney B1 B2 C1Ciney
5-6 decHerne A B1 B2 C1 C2 DHerne
12-13 decBad 79 jeugdtornooi -9 -11 -13 -15Anderlecht
12-13 decBad 79 veteranen V1 V2 V3Anderlecht
12-13 decNamur B1 B2 C1 C2 DNamen
12-13 decValeureux Liegois B1 B2 C1 C2 DGrivegnee
19 decYonex Belgian Junior Master Brons Verviers BJMC Brons-9 -11 -13 -15Spa
19-20 decDe Mintons B1 B2 C1 C2 DSint Niklaas
19-20 decKersttornooi Torhout A B1 B2 C1 C2 DTorhout
19-20 decTots Keerbergen B1 B2 C1 C2 DKeerbergen
26-27 decGullegem B1 B2 C1 C2 DGullegem