Tornooi Kalender - 2016

« vorig jaar | | volgend jaar »Filter:

januari

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
9 janYonex Belgian Junior Master Brons W&L BJMC Brons-9 -11 -13 -15Veltem Beisem
9-10 janDe Nekker B1 B2 C1 C2 DMechelen
9-10 janEsneux B1 B2 C1 C2 DEsneux
16 janHerne jeugdtornooi -9 -11 -13 -15 -17Herne
16-17 janIntn. De Bokkerijder B1 B2 C1 C2 DOverpelt
16-17 janJembad B1 B2 C1 C2 DJemelle
16-17 janLFBB Championnats jeunes BJMC Zilver-9 -11 -13 -15Edingen
16-17 janLoverval A B1 B2Loverval
16-17 janStekene Stekene
23-24 jan46ste Intn. tornooi Brugse A B1 B2 C1 C2 DBrugge
23-24 janBlocry B1 B2 C1 C2 DLouvain la Neuve
30 janDrop Merchtem jeugdtornooi -9 -11 -13 -15 -17Merchtem
30 janSmash Antwerpen B1 B2 C1 C2 DEkeren
30-31 janBierset jeugdtornooi + veteranen -11 -13 -15 -17 V1 V2 V3Grace Hollogne
30-31 janEynatten Eynatten
30-31 janHebad B1 B2 C1 C2Heusden Zolder
30-31 janJet Plume A B1 B2 C1 C2 DAnderlecht
30-31 janNambad C1 C2 DNamen
30-31 janWellin B1 B2 C1 C2 DWellin
30-31 janYonex Belgian Junior Master Zilver Tienen BJMC Zilver-11 -13 -15Tienen

februari

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
6-7 febBelgische Kampioenschappen 2016 Heist op den Berg
6-7 febJodoigne jeugd en veteranen -11 -13 -15 -17 V1 V2 V3Geldenaken
6-7 febLa Pepiniere B1 B2 C1 C2 DBleharies
6-7 febohey B2 C1 C2 DOhey
13 febPython B2 C1 C2 DEtterbeek
13 febSoignies C1 C2 DSoignies
13-14 febCharleroi B1 B2 C1 C2 DCharleroi
13-14 febIntn. tornooi Brasschaat A B1 B2 C1 C2 DBrasschaat
13-14 febOmbesa B1 B2 C1 C2 DBrugge
13-14 febProvinciaal Kampioenschap jeugd en veteranen PBO BJMC Zilver-11 -13 -15 -17 -19 V1 V2 V3Lokeren
13-14 febProvinciaal Kampioenschap jeugd en veteranen WVBF BJMC Zilver-11 -13 -15 -17 -19 V1 V2 V3Deerlijk
13-14 febProvinciaal Kampioenschap jeugd, veteranen & G-sport Badminton Limburg BJMC Zilver-11 -13 -15 -17 -19 V1 V2 V3 + G sportNeerpelt
13-14 febProvinciaal Kampioenschap jeugd, veteranen en rollers VVBBC BJMC Zilver-9 -11 -13 -15 -17 V1 V2 V3 rollersnog te bepalen
13-14 febThe Flying Shuttles B1 B2 C1 C2 DZaffelare
13-14 febWaremme B1 B2 C1 C2 DWaremme
20 febMont sur Marchienne jeugd en veteranen -9 -11 -13 -15 -17 V2 V3Mont sur Marchienne
20-21 febBeerke B1 B2 C1 C2 DBeerse
20-21 febBertrix C1 C2 D
20-21 febHalle A B1 B2 C1 C2Halle
20-21 febWalhein B1 B2 C1 C2 DWalhein
21 febMont sur Marchienne DMont sur Marchienne
27-28 febBelgisch Kampioenschap jeugd -11 -13 -15 -17 -19
27-28 febPerulwez C1 C2 DPerulwez

maart

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
5-6 mrtBarloke B1 B2 C1 C2 DLombarsijde
5-6 mrtBuggenhout B1 B2 C1 C2 DBuggenhout
5-6 mrtDilsen A B1 B2 C1 C2 DDilsen
5-6 mrtHuy B1 B2 C1 C2 DHuy
5-6 mrtNivelles C1 C2 DNijvel
5-6 mrtTienen B1 B2 C1 C2 DTienen
5-6 mrtYonex Belgian Junior Master Zilver Sportsa Auvelais BJMC Zilver-11 -13 -15
12 mrtGrace jeugdtornooi -11 -13 -15 -17 -19Grace Hollogne
12 mrtNeerpelt B1 B2 C1 C2 DNeerpelt
12-13 mrt25ste Interationaal Regenboogtornooi A B1 B2 C1 C2Waregem
12-13 mrtChallenge Wetteren B1 B2 C1 C2 DWetteren
12-13 mrtFine Plume B1 B2 C1 C2 DMont Saint Guibert
12-13 mrtLienne C1 C2 D
19 mrtYonex Belgian Junior Master Brons De Pinte BJMC Brons-9 -11 -13 -15 -17De Pinte
19-20 mrtBastogne B1 B2 C1 C2 DBastogne
19-20 mrtCardinal Mercier B1 B2 C1 C2 D
19-20 mrtDrop Merchtem B1 B2 C1 C2 DMerchtem
19-20 mrtEnghien A B1 B2 C1 C2 DEdingen
19-20 mrtRijckerack B1 B2 C1 C2 DRijkevorsel
19-20 mrtRixensart -9 -11 -13 -15 -17Rixensart
22-27 mrtSportif B1 B2 C1 C2 DEernegem
25-27 mrtRos Beiaard Cup A B1 B2 C1 C2Dendermonde
26-27 mrtNamen B1 B2 C1 C2 DNamen
26-28 mrtVictor Junior Olve Tournement BJMC Gold-11 -13 -15 -17Edegem

april

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
2 aprEcaussinnois jeugdtornooi -11 -13 -15 -17 V1 V2 V3Ecaussinnes
2-3 aprBadclub Eghezee B1 B2 C1 C2 DEghezee
2-3 aprBierset C1 C2 DGrace Hollogne
2-3 aprMont sur Marchienne A B1 B2Mont sur Marchienne
3 aprCiney -11 -13 -15Ciney
9 aprBrussels B1 B2 C1 C2 DAnderlecht
9 aprLoverval B1 B2 C1 C2Loverval
9-10 aprAmateurs A B1 B2 C1 C2 DBorgerhout
9-10 aprCoq Mosan B1 B2 C1Herstal
9-10 aprRoeselare B1 B2 C1 C2 DRoeselare
16 aprBierset B1 B2Grace Hollogne
16-17 aprBad Sax C1 C2 DMiavoye
16-17 aprDanlie B1 B2 C1 C2 DHamme (OVL)
16-17 aprDropshot A B1 B2 C1 C2Houthalen
16-17 aprJLS badminton Roux B1 B2 C1 C2 DRoux
22-24 aprOupeye A B1 B2Oupeye
23 aprYonex Belgian Junior Master Brons Buggenhout BJMC Brons-9 -11 -13 -15Buggenhout
23-24 aprBad 79 B1 B2 C1 C2 DAnderlecht
23-24 aprIzegem B1 B2 C1 C2 DIzegem
23-24 aprLes Volants B1 B2 C1 C2 DFrameries
30 apr-1 meiBelgisch Kampioenschap Veteranen +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65nog te bepalen
30 apr-1 meiLa Hulle B1 B2 C1 C2 DProfondville
30 apr-1 meiLokerse A B1 B2 C1 C2 DLokeren
30 apr-1 meiNegundo Sports B2 C1nog te bepalen

mei

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
7 mei4Ghent B1 B2 C1 C2 DMariakerke
7-8 meiBaf Fernelmont A B1Fernelmont
7-8 meiBC Marche B2 C1 C2 DJemelle
7-8 meiVarsenare B1 B2 C1 C2 DJabbeke
14 meiBad Oupeye jeugdtornooi -11 -13 -15 -17Oupeye
14-15 meiDilbeek A B1 B2 C1 C2 DGroot-Bijgaarden
14-15 meiLa Poutre De Limal B1 B2 C1 C2 DLimal
14-15 meiManage B1 B2 C1 C2 DManage
14-15 meiOlve B1 B2 C1 C2 DEdegem
14-15 meiSt Leger B1 B2 C1 C2 DSaint Leger
21-22 meiCiney C1 C2 DCiney
21-22 meiEcaussinnois C1 C2 DEcaussinnes
21-22 meiIPJO -11 -13 -15 -17Leuven
21-22 meiPerulwez B1 B2 C1Perulwez
21-22 meiVillers-Wanze A B1 B2 C1 C2 DWanze
22 meiCharleroi jeugd en veteranen -9 -11 -13 -15 -17 V1 V2 V3Charleroi
28-29 meiOpbad B1 B2 C1 C2 DOpglabbeek

juni

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
4-5 junPlume Boraine C1 C2 Dnog te bepalen
4-5 junRixensart A B1 B2Rixensart
4-5 junVisé B1 B2 C1 C2 DVisé
11-12 junThudinien C1 C2 DThuin
18-19 junLe Logis B1 B2 C1 C2 Dnog te bepalen
18-19 junLe Logis jeugdtornooi -9 -11 -13 -15nog te bepalen
18-19 junSoignies A B1 B2 C1Soigniers
25 junJembad jeugd en veteranen -9 -11 -13 -15 -17 V1 V2 V3Rochefort
25-26 junBeveren B1 B2 C1 C2 DBeveren
25-26 junPlume Volante B1 B2 C1 C2 DEmbourg
25-26 junWaterloo A B1 B2 C1Waterloo

juli

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
2-3 julValeureux Liegois B2 C1 C2 DGrivegnee
9-10 julMalmedy B1 B2 C1 C2 DMalmedy
16-17 julBierset B1 B2 C1 C2 DGrace Hollogne

augustus

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
13-14 augFlemish Summer badminton Tournament A B1 B2 C1 C2 DWetteren
20-21 augGrace Victor national B1 B2 C1 C2 DGrâce-Hollogne
27-28 aug39ste Nat. Tornooi Antverpino B1 B2 C1 C2Ekeren
27-28 augKumpoo Bertrix 2016 A B1 B2Libin

september

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
3-4 sepLa Plume Stéphanoise-Ottignies 2016 B1 B2 C1 C2 DCéroux-Mousty
3-4 sepPlumulatornooi 2016 B1 B2 C1 C2 DBornem
3-4 sepTournoi du Badminton Club de Seraing 2016 B1 B2 C1 C2 D
10 sepYonex Belgian Junior Master Brons Lokeren BJMC Bronsminibad -11 -13 -15 -17Lokeren
10-11 sepB.C. VILLERS-WANZE B1 B2 C1 C2 DWanze
10-11 sepInternationaal Tornooi BC Zwijndrecht vzw 2016 A B1 B2 C1 C2Zwijndrecht
10-11 sepJembad Sept 2016 B1 B2 C1 C2 DJemelle
10-11 sepTournoi Saint Job 2016 B1 B2 C1 C2 DBrussel
14-17 sepYONEX Belgian International 2016 BELeuven
17-18 sepBC Marche 2016 Jemelle
24-25 sep23rd International Tournament BC De Pluimplukkers A B1 B2 C1 C2 DGent
24-25 sepBC Beaumontois 2016 B1 B2 C1 C2 DBeaumont
24-25 sepECC#21 - European Chocolate Championship 2016 B1 B2 C1 C2 DBrussel
24-25 sepNBC HUY D-C2-C1 en poules C1 C2 DHuy
24-25 sepYONEX Belgian junior 2016 BEHerstal
24-25 sepYonex Belgian Junior Master Zilver Dibad BJMC Zilver-11 -13 -15 -17Dilsen - Stokkem

oktober

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
1-2 okt10de Intn. tornooi BC Tielt 2016 B1 B2 C1 C2 DTielt
1-2 oktAthois le volant B1 B2 C1 C2 DMeslin l'évêque
1-2 oktBCCM B1 B2 C1 C2 DBraine-l'Alleud
1-2 oktIntn. pouletornooi Brasschaat B1 B2 C1 C2 DBrasschaat
1-2 oktNero's jeugdtornooi minibad -11 -13 -15 -17Hoeillaart
7-9 oktIntn. tournament DRIVE BC A B1 B2 C1 C2Dendermonde
8 oktYonex Belgian Junior Master Brons Gitse BJMC Bronsminibad -11 -13 -15Gits
8-9 oktBaf Fernelmont B2 C1 C2Fernelmont
8-9 oktDe Treffers Overijse B1 B2 C1 C2 DOverijse
8-9 oktOpbad poule tornooi Edmond Bauduin B1 B2 C1 C2 DOpglabbeek
8-9 oktTournoi National BC Nivellois B1 B2 C1Nijvel
15 oktYonex Belgian Junior Master Brons Georges Rogiers BJMC Bronsminibad -11 -13 -15 -17Borgerhout
15-16 okt23ste Leietornooi Latem - De Pinte B1 B2 C1 C2 DSint-Martens-Latem
15-16 oktAs du volant - Wellin C1 C2 DWellin
15-16 oktBad'Bastogne A B1Bastogne
15-16 oktMont sur Marchienne jeunes & vétérans -11 -13 -15 -17 & 35+Mont sur Marchienne
15-16 oktRixensart B1 B2 C1 C2 DRixensart
16 oktBad'Bastogne jeunes & vétérans -11 -13 -15 -17 -19 & 35+Bastogne
22 oktDragonbad minibad -11 -13 -15Erbisoeul
22 oktWaterloo National C2 - D C2 DWaterloo
22-23 oktRoyal Antwerp A B1 B2 C1 C2 DBorgerhout
22-23 oktWaterloo Jeunes minibad -11 -13 -15Waterloo
29 oktYonex Belgian Junior Master Brons De Bokkerijder BJMC Bronsminibad -11 -13 -15 -17Overpelt
29-30 okt35ste Intn. tornooi DZ99 B1 B2 C1 C2 DDeerlijk
29-30 oktBacss national 2016 B1 B2 C1 C2 DMerksem
29-30 oktChimay Bad A B1 B2Chimay
29-30 oktChimay Bad C1 C2 DChimay
29-30 oktOupeye B1 B2 C1 C2 DOupeye

november

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
5-6 novMasters Series LFBB A B1 B2 C1 C2 DLouvain la Neuve
5-6 novProvinciaal Kampioenschap Antwerpen A B1 B2 C1 C2 DDuffel
5-6 novProvinciaal Kampioenschap Limburg A B1 B2 C1 C2 DBocholt
5-6 novProvinciaal Kampioenschap Oost Vlaanderen A B1 B2 C1 C2 DStekene
5-6 novProvinciaal Kampioenschap Vlaams Brabant A B1 B2 C1 C2 DHalle
5-6 novProvinciaal Kampioenschap West Vlaanderen A B1 B2 C1 C2 DKortrijk
12 novBlauwput jeugdtornooi minibad -11 -13 -15 -17Kessel Lo
12 novYonex Belgian Junior Master Brons Danlie BJMC Bronsminibad -11 -13 -15Hamme (OVL)
12-13 novHuirtuits Dropke B1 B2 C1 C2Herenthout
12-13 novNero's BC Nationaal tornooi B1 B2 C1 C2 DHoeillaart
12-13 novTournoi BC Loverval C1 C2 DLoverval
12-13 novtournoi international du RBC Verviers A B1 B2Verviers
19-20 nov35ste Dijlevallei tornooi B1 B2 C1 C2 DKessel Lo
19-20 novBelgische Kampioenschappen jeugd 2016 -11 -13 -15 -17 -19Ieper
19-20 novGrace Victor national A B1 B2 C1Grace Hollogne
19-20 novInternationaal Tornooi Wit-Wit Ronse 2016 B1 B2 C1 C2 DRonse
19-20 novTournoi Sportsa BC B1 B2 C1 C2 Dsambreville
19-20 novWaremme B2 C1 C2 DWaremme
26-27 novAA-drink Cup Badminton Vlaanderen 2016 A BHeist op den Berg
26-27 novBC K2 C1 C2 DBraine-le-Comte
26-27 novBC Saive B1 B2 C1 C2 DFléron
26-27 novJembad C1 C2 DJemelle
26-27 novKraainem 2016 B1 B2 C1 C2 DKraainem
26-27 novWaremme jeunes -11 -13 -15 -17Waremme

december

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
3 decBobad Sint Niklaas Pouletornooi B1 B2 C1 C2 DBocholt
3 decYonex Belgian Junior Master Brons Enghien BJMC BronsMinibad -11 -13 -15Enghien
3-4 decBC 't Beerke B1 B2 C1 C2 DBeerse
3-4 decTournoi de la Plume Boraine A B1 B2 C1Saint-Ghislain
10-11 decBAF Fernelmont C2 - D - Juniors C2 D minibad -11 -13 -15Fernelmont
10-11 decBC Herne vzw Nationaal tornooi A B1 B2 C1 C2 DHerne
17 decBad 79 - Jeunes Minibad -11 -13 -15 -17Anderlecht
17 decYonex Belgian Junior Master Brons Verviers BJMC BronsMinibad -11 -13 -15Spa
17-18 decBC Namur B1-B2-C1-C2 2016 B1 B2 C1 C2Namen
17-18 decDe Mintons B1 B2 C1 C2 DSint-Niklaas
17-18 decTots Keerbergen B1 B2 C1 C2 D + rolstoelKeerbergen
18 decBad 79 - Vétérans +35Anderlecht
26-27 decKersttornooi Torhout A B1 B2 C1 C2 DTorhout