Tornooi Kalender - 2018

« vorig jaar | | volgend jaar »Filter:

januari

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
6-7 janPerformance Esneux 2018B1 B2 C1 C2 DEsneux
6-7 janDe NekkerB1 B2 C1 C2 DMechelen
6-7 janYonex Belgian Junior Master Circuit Brons W&LBJMC BronsMinibad -11 -13 -15Herent
13 janNationaal Jeugdtornooi BC HerneMinibad -11 -13 -15 -17Herne
13-14 janBAF Fernelmont C2-D-JeunesC2 D Minibad -11 -13 -15Fernelmont
13-14 janJeunes BC BeaumontoisMinibad -11 -13 -15 -17 -19Beaumont
13-14 janInternationaal Pouletornooi De Bokkerijder BCB1 B2 C1 C2 DOverpelt
20 janLes Volants Frameries JeunesMinibad -11 -13 -15 -17Frameries
20-21 janBlocry Badminton Club asblB1 B2 C1 C2 DLouvain-la-Neuve
20-21 jan48ste Internationaal Tornooi Brugse BCA B1 B2 C1 C2 DBrugge
27 janInternationaal Jeugdtornooi MBC Drop 2018Minibad -11 -13 -15 -17Merchtem
27 janPouletornooi Smash 2018B1 B2 C1 C2 DEkeren
27 janTournoi Bierset BC Jeunes et VétéransMinibad -11 -13 -15 -17 -19 VeteranenGrâce-Hollogne
27-28 janJet'PlumeA B1 B2 C1 C2 DBrussel
27-28 janNambad C1-DC1 C2 DTemploux
27-28 janBSV Eynatten 2018 B1-DB1 B2 C1 C2 DEynatten

februari

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
3-4 febBelgische Kampioenschappen Elite 2018A B1Ronse
10 febTournoi National du BC Soignies C1-DC1 C2 DSoignies
10-11 febBC Waremme Tournoi B1-DB1 B2 C1 C2 DWaremme
10-11 febVVBBC Jeugd en VeteranenMinibad -11 -13 -15 -17 -19 Veteranen
10-11 febPython 2018B2 C1 C2 DOudergem
10-11 febProvinciale Jeugdkampioenschappen AntwerpenMinibad -11 -13 -15 -17Merksem
10-11 febWest-Vlaamse Kampioenschappen Jeugd en Veteranen-11 -13 -15 -17 -19 veteranenEernegem
10-11 febProvinciale Kampioenschappen PBO Jeugd en Veteranen 2018Minibad -11 -13 -15 -17 -19 VeteranenStekene
10-11 febLimburgse Kampioenschappen Jeugd, Veteranen en G-SportMinibad -11 -13 -15 -17 -19 Veteranen
10-11 febInternationaal Tornooi Brasschaat 2018A B1 B2 C1 C2 DBrasschaat
10-11 febCharleroiB1 B2 C1 C2 DCharleroi
17-18 febBad Bertrix Club B2-DB2 C1 C2 DLibin
17-18 febWalhain 87 BCB1 B2 C1 C2 DWalhain
17-18 febTornooi Halle A-C2A B1 B2 C1 C2Halle
17-18 febBelgische Kampioenschappen G-BadmintonVoorwaardenHeusden-Zolder
17-18 febTournoi BC Jodoigne Jeunes et Vétérans-11 -13 -15 -17 VeteranenHeilissem
17-18 feb4e Nationaal Tornooi BC Ombesa 2018B1 B2 C1 C2 DBrugge
24-25 feb36ste Dijlevallei TornooiA B1 B2 C1 C2 DKessel-Lo
24-25 febBC PeruwelzB2 C1 C2 DPeruwelz
24-25 febYonex Belgian Junior Master Circuit Zilver West-VlaanderenBJMC Zilver-11 -13 -15 -17De Panne

maart

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
3-4 mrt15de Internationaal Tornooi BC BarlokeB1 B2 C1 C2Lombardsijde (Middelkerke)
3-4 mrtNBC Huy Tournoi B1-DB1 B2 C1 C2 DHuy
3-4 mrt29e Internationaal Tornooi DibadA B1 B2 C1 C2 DDilsen-Stokkem
3-4 mrtTournoi National BC Nivellois C2-DC2 DNijvel
3-4 mrtTornooi Badminton Buggenhout 2018B1 B2 C1 C2 DBuggenhout
10 mrtGrace Jeunes-11 -13 -15 -17 -19Grâce-Hollogne
10 mrtKlassementstornooi Neerpelt BCB1 B2 C1 C2 DNeerpelt
10-11 mrtLienne BC Tournoi en poules C1-DC1 C2 DLierneux
10-11 mrtLa Fine Plume 2018B1 B2 C1 C2 DMont-Saint-Guibert
10-11 mrtRegenboogtornooi Waregem 2018A B1 B2 C1 C2Waregem
10-11 mrtBC Challenge 2018B1 B2 C1 C2 DWetteren
17 mrtRixensart BC JeunesMinibad -11 -13 -15 -17Rixensart
17 mrtYonex Belgian Junior Master Circuit Brons Latem-de PinteBJMC BronsMinibad -11 -13 -15 -17De Pinte
17-18 mrtInternationaal Open MBC Drop 2018B1 B2 C1 C2 DMerchtem
17-18 mrtBC Enghien-Silly 2018A B1 B2 C1 C2 DEnghien
17-18 mrtStekene BCB1 B2 C1 C2 DStekene
17-18 mrtTournoi du Bad'Bastogne B1-C2B1 B2 C1 C2Bastogne
17-18 mrtBC Ohey B2-D 2018B2 C1 C2 DOhey
17-18 mrtTournoi du Bad'Bastogne DDBastogne
18 mrtRixensart BC C1-DC1 C2 DRixensart
24-25 mrtTournoi Bierset BC C1-DC1 C2 DGrâce-Hollogne
24-25 mrtInternationaal Pouletornooi Rijkerack BC 2018B1 B2 C1 C2 DRijkevorsel
24-25 mrtMont-sur-Marchienne A-B2A B1 B2Mont-sur-Marchienne
25 mrtCiney Jeunes-11 -13 -15 -17 -19Ciney
30 mrt-1 aprRos Beiaard Badminton CupA B1 B2 C1 C2Dendermonde
31 mrt-1 aprBC Ecaussinnois Jeunes et Vétérans 2018Minibad -11 -13 -15 -17 VeteranenEcaussinnes
31 mrt-1 aprPaastornooi BC SportifB1 B2 C1 C2 DEernegem
31 mrt-1 aprBC Namur B1-DB1 B2 C1 C2 DNamen
31 mrt-1 aprCoq Mosan B1-DB1 B2 C1 C2 DHerstal
31 mrt-2 aprYonex Belgian Junior Master Circuit Goud Victor Junior OlveBJMC Gold-11 -13 -15 -17Edegem

april

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
7 aprTournoi Bierset BC B1-B2B1 B2Grâce-Hollogne
7 aprBC LovervalB1 B2 C1 C2Loverval
7-8 apr45e Internationaal Tornooi AmateursA B1 B2 C1 C2 DBorgerhout
7-8 apr1ste Tornooi Gentse BCB1 B2 C1 C2 DMariakerke
7-8 aprBrusselsB1 B2 C1 C2 DBrussel
14-15 aprJLS Badminton RouxB1 B2 C1 C2 DRoux
14-15 aprBC DanlieB1 B2 C1 C2 DHamme
14-15 aprBadsax 2018C1 C2 DOnhaye
14-15 apr39e Internationaal Badmintontornooi Roeselare BCB1 B2 C1 C2 DRoeselare
14-15 aprDropshotA B1 B2 C1 C2Houthalen
21 aprYonex Belgian Junior Master Circuit Brons BuggenhoutBJMC BronsMinibad -11 -13 -15Buggenhout
21-22 aprGemblouxC1 C2 DGembloux
21-22 aprLes Volants FrameriesB1 B2 C1 C2 DFrameries
21-22 aprInternationaal Sigma Coatings Tornooi Izegem 2018B1 B2 C1 C2 DIzegem
21-22 aprBad 79 Anderlecht Tournoi SeniorB1 B2 C1 C2 DAnderlecht
21-22 aprInternational Oupeye 2018A B1 B2 C1 C2Hermalle-sous-Argenteau
21-22 aprChestro'BadC2 DNeufchâteau
27-29 aprABCD-Tornooi Lokerse BC 2018A B1 B2 C1 C2 DLokeren
28 aprJeugdtornooi DijlevalleiMinibad -11 -13 -15 -17Kessel-Lo
28-29 aprBC La Hulle 2018B1 B2 C1 C2 DProfondeville
28-29 aprBelgische Kampioenschappen SeniorenVeteranen

mei

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
5 meiPouletornooi 4GhentB1 B2 C1 C2 DMariakerke
5 meiLa Plume Boraine C1-DC1 C2 DSaint-Ghislain
5-6 meiInternationaal Tornooi Wezembeek OpenB1 B2 C1 C2 DWezembeek Oppem
5-6 meiTornooi Olve B1-DB1 B2 C1 C2 DEdegem
5-6 meiBAF Fernelmont A-B1A B1Fernelmont
5-6 meiTournoi National BC Marche B1-DB1 B2 C1 C2 DJemelle (Rochefort)
5-6 meiYonex Belgian Junior Master Circuit Zilver OupeyeBJMC Zilver-11 -13 -15 -17Hermalle-sous-Argenteau
6 meiJeugdtornooi BC WolvertemMinibad -11 -13 -15 -17Meise
12-13 meiManage 2018B1 B2 C1 C2 DManage
12-13 meiBC Saint-Léger 2018 B1-C1B1 B2 C1Saint-Léger
12-13 meiInternationaal Tornooi BC Dilbeek 2018A B1 B2 C1 C2 DGroot-Bijgaarden
12-13 meiTournoi BC Les Valeureux Liégeois asblB1 B2 C1 C2 DGrivegnée
12-13 meiBC Saint-Léger 2018 C2-DC2 DSaint-Léger
19-20 meiBC Ecaussinnois Adultes 2018B2 C1 C2 DEcaussinnes
19-20 meiCiney B2-DB2 C1 C2 DCiney
19-20 meiTournoi du BC Villers-Wanze asblA B1 B2 C1 C2 DWanze
19-20 meiBC LimalB1 B2 C1 C2 DLimal
19-20 meiIPJO-11 -13 -15 -17Herentals
26-27 meiBC PeruwelzB1 B2 C1 C2Peruwelz
26-27 meiBadclub EghezéeB1 B2 C1 C2 DEghezee
26-27 meiOpbad Internationaal Edmond Bauduin TornooiB1 B2 C1 C2 DOpglabbeek
26-27 meiBCCMB1 B2 C1 C2 DEigenbrakel

juni

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
2-3 junThudinienC1 C2 DThuin
2-3 junVisé B1-D 2018B1 B2 C1 C2 DVisé
16-17 junTournoi National BC Soignies A-C1A B1 B2 C1Soignies
23-24 junTornooi BC Beveren 2018B1 B2 C1 C2Beveren
23-24 junDragonbadC1 C2 DJurbeke
23-24 junInternational Tournoi Waterloo A-C1A B1 B2 C1Waterloo
23-24 junPlume Volante B1-DB1 B2 C1 C2 DEmbourg
24 junJembad-11 -13 -15 -17 VeteranenJemelle (Rochefort)
30 jun-1 julHebad OpenA B1 B2 C1Heusden-Zolder
30 jun-1 jul4th Summer Time Le LogisB1 B2 C1 C2 D Minibad -11 -13 -15 -17 -19Woluwe-Saint-Lambert
30 jun-1 julTournoi Bierset BC B1-DB1 B2 C1 C2 DGrâce-Hollogne

juli

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
7-8 julMalmedy Badminton Club asblB1 B2 C1 C2 DMalmedy

augustus

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
11-12 augFlemish Summer Event 2018A B1 B2 C1 C2 DWetteren
18-19 augGrace NationalB1 B2 C1 C2 DGrace
25-26 aug40ste Nationaal Tornooi Antverpino Kon. BC 2018B1 B2 C1 C2 DAntwerpen
25-26 augKumpoo 2018 BertrixA B1 B2 C1 C2Bertrix

september

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
1-2 sepPlumulatoernooi 2018B1 B2 C1 C2 DBornem
1-2 sepLa Plume Stéphanoise-OttigniesB1 B2 C1 C2 DCéroux-Mousty
1-2 sepTournoi du BC SeraingB1 B2 C1 C2 DSeraing
8 sepYBJM Brons Lokeren 2018BJMC BronsMinibad -11 -13 -15 -17Lokeren
8-9 sepInternationaal Toernooi BC Zwijndrecht 2018A B1 B2 C1 C2 DZwijndrecht
8-9 sepBC Saint JobB1 B2 C1 C2 DUkkel
8-9 sepJembadB1 B2 C1 C2 DJemelle-Rochefort
8-9 sepBC Villers Wanze 2018B1 B2 C1 C2 DWanze
12-15 sepYonex Belgian International 2018ALeuven
21-23 sep25th International Tournament BC de PluimplukkersA B1 B2 C1 C2 DGent
21-23 sepYonex Belgian JuniorAHerstal
22-23 sepTournoi NBC HuyC1 C2 DHuy
22-23 sepBC BeaumontoisB1 B2 C1 C2 DBeaumont
22-23 sepYonex Belgian Junior Master Zilver LimburgBJMC Zilver-11 -13 -15 -17Bocholt
29-30 sep12e Internationaal toernooi BC Tielt 2018B1 B2 C1 C2 DTielt
29-30 sepAthois le VolantB1 B2 C1 C2 DMeslin l'évêque
29-30 sep23rd European Chocolate ChampionshipA B1 B2 C1 C2 D -11 -13 -15 -17Woluwe-Saint-Lambert
29-30 sepInternationaal Pouletoernooi Brasschaat 2018B1 B2 C1 C2 DBrasschaat

oktober

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
6 oktYBJM Brons Gitse BC 2018BJMC BronsMinibad -11 -13 -15Gits
6 oktBad'Bastogne jeunesMinibad -11 -13 -15 -17 -19Bastogne
6-7 oktNationaal toernooi De Treffers OverijseB1 B2 C1 C2 DOverijse
6-7 oktBC Nivellois B1-C1B1 B2 C1Nivelles
6-7 oktBaf Fernelmont B2-DB2 C1 C2 DFernelmont
6-7 okt28th International Tournament Drive BCA B1 B2 C1 C2 DDendermonde
13 oktYBJM Brons Georges RogiersBJMC BronsMinibad -11 -13 -15Merksem
13 oktMont-sur-Marchienne Jeunes et Vétérans 2018-11 -13 -15 -17 VeteranenMont-sur-Marchienne
13-14 oktTournoi International BC Marche A-C1A B1 B2 C1Jemelle (Rochefort)
13-14 oktRixensart BC 2018B1 B2 C1 C2 DRixensart
13-14 oktAs du Volant WellinC1 C2 DWellin
13-14 oktOpbad PouletoernooiB1 B2 C1 C2 DOpglabbeek
14 oktMont-sur-Marchienne C1-D 2018C1 C2 DMont-sur-Marchienne
20 oktWaterloo C2-DC2 DWaterloo
20 oktYBJM Brons De BokkerijderBJMC BronsMinibad -11 -13 -15 -17Overpelt
20-21 oktBC SaiveB1 B2 C1 C2 DFléron
20-21 oktInternationaal In Flanders Fields TournamentB1 B2 C1 C2 DIeper
20-21 oktToernooi Royal AntwerpA B1 B2 C1 C2Borgerhout
21 oktWaterloo JeunesMinibad -11 -13 -15Waterloo
27-28 oktOupeye B1-D 2018B1 B2 C1 C2 DHermalle-sous-Argenteau
27-28 okt37e Internationaal toernooi DZ99B1 B2 C1 C2 DZwevegem
27-28 oktChimay BadB1 B2 C1 C2 DChimay

november

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
3-4 novProvinciale Kampioenschappen PBO 2018A B1 B2 C1 C2 DNog te bepalen
3-4 novProvinciale Kampioenschappen LimburgA B1 B2 C1 C2 DNog te bepalen
3-4 novProvinciale Kampioenschappen Deleye West-VlaanderenA B1 B2 C1 C2 DNog te bepalen
3-4 novProvinciale Kampioenschappen AntwerpenA B1 B2 C1 C2 DMol
3-4 novProvinciale Kampioenschappen Vlaams-BrabantA B1 B2 C1 C2 DDilbeek
3-4 novChampionnats LFBB EliteAGembloux
10 novBlauwput JeugdtoernooiMinibad -11 -13 -15 -17Kessel-Lo
10 novYBJM Brons DanlieBJMC BronsMinibad -11 -13 -15Hamme
10-11 novTournoi International RBC VerviersA B1 B2 C1 C2Verviers
10-11 novTournoi Jodoigne 2018B1 B2 C1 C2 DHélécine
10-11 novLoverval C1-D 2018C1 C2 DLoverval
10-11 novBacss National 2018B1 B2 C1 C2 DMerksem
17-18 novNationaal Blauwput ToernooiB1 B2 C1 C2 DKessel-Lo
17-18 novSportsa BCB1 B2 C1 C2 DSambreville
17-18 novGrace International A-C2A B1 B2 C1 C2Grâce-Hollogne
17-18 novInternationaal Toernooi Wit-Wit Ronse 2018B1 B2 C1 C2 DRonse
17-18 novBelgische Kampioenschappen Jeugd 2018-11 -13 -15 -17 -19 (voorwaarden)Fléron
24 novWaremme doubles en pouleB2 C1 C2 DWaremme
24-25 novTournoi BC K2B2 C1 C2 DBraine-le-Comte
24-25 novJembadC1 C2 DJemelle (Rochefort)
24-25 novKraainem 2018B1 B2 C1 C2 DKraainem
24-25 novAA-Drink Cup Badminton Vlaanderen 2018A B1Dilsen-Stokkem
25 novWaremme Jeunes-11 -13 -15 -17Waremme

december

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
1 decBobad St. Nicolaas PouletoernooiB1 B2 C1 C2 DBocholt
1-2 decBC 't BeerkeB1 B2 C1 C2 DBeerse
1-2 decLa Plume BoraineA B1 B2 C1 C2Saint-Ghislain
8 decBilzers BadmintontoernooiC1 C2 DBilzen
8 decBaf Fernelmont Veterans 2018+35 +40 +45 +50 +55 +60Fernelmont
8-9 decNationaal Toernooi BC HerneA B1 B2 C1 C2 DHerne
15 decYBJM Brons RBC VerviersMinibad -11 -13 -15 -17Spa
15 decTournoi Jeunes Bad79 AnderlechtMinibad -11 -13 -15 -17Anderlecht
15-16 decBC Namur B1-C2B1 B2 C1 C2Namur
16 decTournoi Veterans Bad79 Anderlecht+35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Anderlecht
22 decPouletoernooi De MintonsB1 B2 C1 C2 DSint-Niklaas
22-23 decKersttoernooi TorhoutA B1 B2 C1 C2 DTorhout
22-23 decTots ToernooiB1 B2 C1 C2 DKeerbergen
29-30 decGullegemse BC 2018B1 B2 C1 C2 DGullegem