Tornooi Kalender - 2023

« vorig jaar | | volgend jaar »Filter:

januari

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
7-8 janGullegemse BC 2023 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Gemeentelijke sporthal Gullegem
7-8 janInternationaal tornooi De Nekker BC 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12PSRC De Nekker
7-8 janPERFORMANCE ESNEUX 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Omnisports A. Herman
7-8 janYonex BJMC W&L Zilver YBJMC ZilverMinibad -11 -13 -15Ivo Van Damme
14 janJeugdtornooi BC Herne Minibad -11 -13 -15 -17Sporthal De Hernekouter
14-15 janBAF FERNELMONT 9-12 EN POULES ET JEUNES 9/10 11/12 Minibad -11 -13 -15 -17Hall Omnisports de Fernelmont
14-15 janDe Bokkerijder Pelt Pouletoernooi 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcentrum De Bemvoort
21 janLes Volants Frameries jeunes et vétérans (2023) Minibad -11 -13 -15 -17 +35 +40Salle Max Audain
21-22 jan51e Internationaal toernooi Koninklijke Brugse BC 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Koude Keuken / Tempelhof
21-22 janBlocry BC (2023) 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre Sportif du Blocry
28 janBIERSET BC JEUNES & VETERANS (2023) - 11 -13 -15 -17 -19 +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Complexe Wathelet
28 janMBC Drop Internationaal Jeugdtoernooi 2023 Minibad -11 -13 -15 -17Sporthal Merchtem
28-29 jan28e Leietornooi Badmintonclub Latem-De Pinte 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal OCP
28-29 janEast Belgian Cup Eynatten 2023 (3-12) 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthalle Eynatten
28-29 janJet'Plume 2023 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre Omnisports de Jette
28-29 janNambad Doubles 2023 7-12 (2023) 7/8 9/10 11/12Centre sportif de Temploux

februari

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
4-5 febChampionnats de Belgique Elites 1/2Centre Sportif l'Orneau
11 febB.C. Soignies - Tournoi de doubles en poules - 7-8 / 9-10 / 11-12 (2023) 7/8 9/10 11/12Hall Omnisports Pierre Dupont
11-12 febBC Waremme - Adultes et Jeunes (février) 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12 -13 -15Badminton Club Waremme
11-12 febCastaar International 2023 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcomplex De Bres
11-12 febCharleroi BC 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Nog te bepalen
11-12 febInternationaal Pouletornooi Brasschaat 2023 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportoase Elshout
11-12 febPK Antwerpen 2023 voor Jeugd & Senioren Minibad -11 -13 -15 -17 -19 +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Nog te bepalen
11-12 febProvinciaal Kampioenschap PBO jeugd +Vet -11 -13 -15 -17 -19 +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Stekene
11-12 febProvinciale Kampioenschappen Jeugd WVBF Minibad -11 -13 -15 -17 -19Sportcentrum Mandelmeersen
11-12 febVVBBC Provinciaal Kampioenschap Jeugd en Senioren Minibad -11 -13 -15 -17 -19 +35 +45Nog te bepalen
18 febChampionnats de Belgique Parabadminton/Handibadminton à déterminer
18-19 feb8e Nationaal Toernooi BC Ombesa 2023 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Tempelhof
18-19 febBC Beaumontois 2023 J&V -11 -13 -15 -17 -19 +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Centre Sportif de Beaumont
18-19 febBertrix février 5 à 12 (2023) 5/6 7/8 9/10 11/12Complexe Sportif de Libin
18-19 febWalhain 2023 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre sportif de Walhain
25-26 feb41ste Internationaal Dijlevallei Tornooi 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcomplex Kessel-Lo
25-26 febBadminton club Peruwelz 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Baudouin
25-26 febCoq Mosan Herstal 2023 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Salle omnisports "La Préalle"
25-26 febJodoigne Jeunes U11, U13, U15, U17 et Légendes V1-V2 et V3 2023 -11 -13 -15 -17 +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Complexe Sportif Hélécine
25-26 febYBJM WVBF YBJMC Zilver-11 -13 -15Sporthal Gaverhal

maart

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
4 mrtJeugdtornooi Tienen 2023 Minibad -11 -13 -15 -17Sporthal Houtemveld Hal 2 & 3
4-5 mrt19de Internationaal Tornooi BC Barloke 2023 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Vita Krokodiel
4-5 mrtB.C. Nivellois National 9 à 12 (2023) 9/10 11/12Hall Omnisports du Collège Sainte Gertrude
4-5 mrtBadminton Buggenhout tornooi 2023 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcentrum De Pit
4-5 mrtInternationaal toernooi Dibad vzw. 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal 'De Spil'
4-5 mrtNBC Huy - Tournoi de Mars 2023 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Omnisports de la ville de Huy
11 mrtBC GRACE Victor Jeunes U11 U13 U15 U17 U19 -11 -13 -15 -17 -19Complexe Mathieu Wathelet
11-12 mrtBC LIENNE TOURNOI EN POULES 7/8 9/10 11/12Hall Omnisports du Point du Jour
11-12 mrtLa Bourlette Anderlues (2023) 7/8 9/10 11/12Hall Omnisport Anderlues
11-12 mrtLa Fine Plume 2023 Mont-Saint-Guilbert 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre Sportif Jean Moisse
11-12 mrtPoule Bc Challenge 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Warande
11-12 mrtRegenboogtornooi Waregem 11 & 12 maart 2023 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12De Treffer
18 mrtTournoi jeunes Rixensart BC (2023) Minibad -11 -13 -15 -17Complexe sportif de rixensart
18 mrtYonex BJMC Brons Blauwput Dijlevallei YBJMC BronsMinibad -11 -13 -15Sportoase Leuven
18-19 mrtBadminton Club Ohey (2023) 4/5 6/7 8/9 10/11 12Hall Omnisport de Ohey
18-19 mrtTournoi 3-12 du BC Bastogne 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre sportif Porte de Trêves
18-19 mrtTournoi du BC Enghien - Silly 2023 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Nautisport
19 mrtTournoi double Rixensart BC (2023) 7/8 9/10 11/12Complexe sportif de rixensart
25 mrtEcaussinnes Jeunes (2023) Minibad -11 -13 -15 -17Hall Polyvalent
25-26 mrtBIERSET BC 12 11 10 9 8 7 6 6 7 8 9 10 11 12Complexe Whatelet
25-26 mrtInternationaal Poule Tornooi Rijkerack BC 2023 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal De Valk
25-26 mrtMBC Drop Internationaal Open 2023 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Merchtem
25-26 mrtMsM 1 à 8 (2023) 1/2 3/4 5/6 7/8Hall Omnisports
26 mrtEcaussinnes Vétérans (2023) +35Hall Polyvalent

april

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
1 aprCoq Mosan Jeunes & Vétérans 2023 -11 -13 -15 -17 -19 +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Salle omnisports "La Préalle"
1-2 apr5de internationaal Tornooi Gentse BC 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Bourgoyen
1-2 aprBC Cardinal Mercier - BCCM 2023 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Stade Gaston Reiff
1-2 aprInternational Badminton Tournament Roeselare BC 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Schiervelde
1-2 aprTournoi du BC Namur avril 2022 7/8 9/10 11/12Tabora
7-10 aprVictor OLVE Tournament YBJMC Goud-11 -13 -15 -17Den Willecom
8 aprBRUSSELS BADMINTON CLUB (2023) Minibad -11 -13 -15 -17 -19HALL SPORTIF DU MAYFAIR
8-9 aprBierset BC INTER-EQUIPES 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Complexe Whatelet
8-9 aprDanlie Pouletornooi 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Meulenbroek
8-9 aprLoverval Avril 2023 doubles en poules 7/8 9/10 11/12Centre ADEPS Loverval
8-9 aprPaastornooi 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Klokkenput
9 aprCiney Jeunes 2023 -11 -13 -15 -17 -19Hall Sportif
15 aprYonex Belgian Junior Master Circuit Brons Buggenhout 2023 YBJMC BronsMinibad -11 -13 -15Sportcentrum De Pit
15-16 aprBADSAX 2023 7/8 9/10 11/12Complexe Sportif et Associatif de Miavoye
15-16 aprDropshot 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportpark Lakerveld
15-16 aprJLS Badminton Roux 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Complexe sportif de Roux
22-23 aprBC Valeureux Liegeois 3/4 - 5/6 - 7/8 - 9/10 - 11 - 12 (2023) 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Nicolas Spiroux
22-23 aprChestro'Bad - BC.Neufchâteau (2023) 7/8 9/10 11/12Centre sportif du Lac - Adeps Neufchâteau
22-23 aprLes Volants Frameries (2023) 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Salle Max Audain
22-23 aprNero's BC Nationaal toernooi 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sport- en jeugdcentrum Koldam
22-23 aprOrneau Bad Club Gembloux 2023 7/8 9/10 11/12Centre Sportif de l'Orneau
22-23 aprSeniors Bad79 2023 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Sportif du CERIA
29 aprJeugdtornooi Dijlevallei Minibad -11 -13 -15- 17Sportcomplex Kessel-Lo
29-30 aprABCD-toernooi Lokerse 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Lokeren
29-30 aprBC La Hulle 2023 - Profondeville 3/4 5/6 7/8 9 10 11 12 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre sportif de La Hulle
29-30 aprBelgische Kampioenschappen Senioren / Championnats de Belgique Seniors +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Nog te bepalen

mei

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
6 mei4Ghent 2023 - 21ste eendaags pouletornooi 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Bourgoyen
6 meiProvinciale Kampioenschappen WVBF Veteranen 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12 -11 -13 -15 -17Sportcentrum Eernegem
6 meiPython 2023 7/8 9/10 11/12Centre Sportif d'Auderhem
6-7 meiBAF FERNELMONT TOP 1/2 - 3/4 - 5/6 - 7/8 1/2 3/4 5/6 7/8Hall Omnisports de Fernelmont
6-7 meiBC Marche 2023 3-12 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Salle Omnisports de l'Athénée Royal
6-7 meiTots Tornooi 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Gemeentelijke sporthal Keerbergen
13 meiASD Internationaal dubbeltoernooi Izegem 2023 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcentrum De Krekel
13-14 meiBC Limal 2023 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Complexe sportif de Limal
13-14 meiBC Saint-Léger 2023 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Complexe Sportif de Saint-Léger
13-14 meiManage 2023 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre sportif "La Drève"
13-14 meiNationaal toernooi BC Dilbeek 2023 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Ten Gaerde
14 meiOrneau Bad Club Gembloux Jeunes 2023 Minibad -11 -13 -15 -17Centre Sportif de l'Orneau
20-21 meiCiney Badminton 2023 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Sportif
20-21 meiEcaussinnes (2023) 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Polyvalent
20-21 meiIPJO -11 -13 -15 -17Nog te bepalen
27 meiBADCLUB EGHEZEE 5-6-7-8-9-10-11-12 EN POULES 5/6 7/8 9/10 11/12CENTRE SPORTIF D'EGHEZEE
27-28 meiB.C. Villers-Wanze Mai 2023 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall omnisports de Wanze
27-28 meiBC Valeureux Liégeois (jeunes) 2023 -11 -13 -15 -17 -19Hall Nicolas Spiroux
27-28 meiOpbad Internationaal Tornooi Edmond Bauduin 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Opglabbeek

juni

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
3 junTournoi BC Visé 2023 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Omnisports de Visé
3-4 junLes fous du volant thudinien 2023 7/8 9/10 11/12Hall Polyvalent Thuin
17-18 junB.C. Soignies - Tournoi 1-2 / 3-4 / 5-6 / 7-8 (2023) 1/2 3/4 5/6 7/8Hall Omnisports Pierre Dupont
18 junJEMBAD Jeunes & Vétérans (2023) -11 -13 -15 -17 +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Jembad
24 junBRUSSELS BADMINTON CLUB (2023) +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65HALL SPORTIF DU MAYFAIR
24-25 jun26th European Chocolate Championship 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12 -11 -13 -15 -17Centre sportif Mounier
24-25 junPlume Volante 2023 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Omnisports d'Embourg
24-25 junTornooi BC Beveren 2023 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12De Meerminnen

juli

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
1-2 julBIERSET BC été 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 (2023) 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Complexe Whatelet
1-2 julWaterloo International - CAT. 1-8 1/2 3/4 5/6 7/8Hall Omnisport du Centre
8-9 julTournoi National Malmedy BC 2023 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre sportif