Recreanten Kalender - 2019

« vorig jaar | | volgend jaar »Filter:

januari

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
6 janLokerse BC vzwVolwassenen - SeniorenDubbel - gemengdStedelijk Sportcentrum, Sportlaan 2-3, 9160 Lokeren
13 janPBA vzwVolwassenen - SeniorenDubbel - gemengdSportcentrum 'Den Draver', Fortlaan 10, 2070 Zwijndrecht
26 janVla-Bad BCJeugdEnkelStedelijke sporthal, Rodelos 1A, 9700 Oudenaarde

februari

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
3 febDropshot vzwVolwassenenDubbel - gemengdSportoase 'De Meander', Vakenstraat 18, 3110 Rotselaar
16 febDrive BCJeugdEnkelSportcentrum 'Sint-Gillis Dendermonde', Van Langenhovestraat
17 febBavikhoofse BCJeugd - Volwassenen - SeniorenDubbel - gemengdSporthal 'De Vlasschaard', Vlietestraat 25, 8531 Bavikhove
23 febBC De KlampVolwassenen - SeniorenDubbel - gemengdSportschuur 'Reet', Processieweg 4, 2840 Reet
23 febBC PluimplukkersJeugd - Volwassenen - AndereEnkel Dubbel GemengdSporthal Rozebroeken, Victor Braeckmanlaan 180, Gent
24 febBadminton ZoutleeuwJeugdEnkel - DubbelSporthal 'De Passant', Aan de Hoorn 12, 3440 Zoutleeuw
24 febUpdelaanVolwassenen - SeniorenDubbel - gemengdVTC 'De Mixx', Asbroek 1, 2230 Herselt

maart

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
6 mrtSmash BCJeugdEnkel - DubbelSporthal 'Berkenbos', Pastoor Paquaylaan 121, 3550 Heusden-Z
10 mrtDe Mintons vzwJeugd - Volwassenen - SeniorenDubbel - gemengdSporthal 'De Klavers', Sint-Andriesstraat 4, 9111 Belsele
16 mrtPSV Badmintonclub BruggeJeugd - Volwassenen - SeniorenEnkel - Dubbel - GemengdSportzaal 'St.-Lodewijkscollege, Magdalenastraat 30, 8200 Br
17 mrtBC ZoerselMinibadEnkel - dubbelVan Pelt Arena, Achterstraat 30, 2980 Zoersel
17 mrtTemse BCJeugdEnkel - dubbelGasthuisstraat 78a, 9140 Temse
17 mrtWaverse BCJeugd - Volwassenen - Senioren - AndereDubbel - gemengdSporthal 'Bruultjeshoek', Wavervelden 14, 2861 Onze-Lieve-Vr
24 mrtKoninklijke Brugse Badminton ClubJeugd - VolwassenenEnkel - Dubbel - GemengdSporthal 'Koude Keuken', Zandstraat 284, 8200 Sint Andries B
31 mrtBadma BCVolwassenenDubbel - gemengdSporthal 'Schietskuil', Poelsweg 14, 3630 Maasmechelen
31 mrtBC De VoskesJeugd - Volwassenen - SeniorenDubbel - gemengdSporthal 'Solveld', Ralisweg 13, 3390 Tielt Winge
31 mrtVAG Evergem BCVolwassenen - SeniorenDubbel - gemengdSporthal 'Evergem', Kapellestraat 75, 9940 Evergem

april

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
7 aprBC Hoge Wal ErteveldeVolwassenenDubbel - gemengdSporthal 'Hoge Wal', Guldensporenlaan 32, 9940 Evergem - Ert
22 aprOBTC OostendeJeugd - Volwassenen - SeniorenEnkel - Dubbel - GemengdSporthal 'Koninklijke Stallen', Koninginnenlaan 76, 8400 Oos
28 aprBC MerelbekeJeugd - VolwassenenDubbel - gemengdSporthal 'Ter Wallen', Sportstraat 1, 9820 Merelbeke
28 aprHebad BCVolwassenen - SeniorenDubbel - gemengdSporthal 'Olympia', P. Van Mierolaan 17, 3550 Heusden-Zolder
28 aprLatem De Pinte BCJeugdEnkelHoge Heirweg 64, 9830 Sint-Martens-Latem
28 aprSteenokkerzeel Badmintonclub B52'sVolwassenen - SeniorenDubbel - gemengdSporthal 'Hertblock', Orchideeƫnlaan, 1820 Steenokkerzeel

mei

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
1 meiBadminton LoppemVolwassenen - SeniorenDubbel - gemengdSporthal 'De Strooien Hane', A. Van Caloenstraat 2, 8210 Lop
5 meiPluimke KlopJeugdEnkel - Dubbel - GemengdSporthal 'De Kronkel', Gemeenteplein 2, 3040 Huldenberg
19 meiBAD'86 NinoveVolwassenenDubbel - gemengdSporthal 't Oeverstekske', Parklaan 15, 9400 Ninove
19 meiBC PluimplukkersJeugdEnkel - dubbel - gemengdVictor Braeckmanlaan 180, 9040 Sint-Amandsberg
25 meiDZ99 (ook rolstoelbadminton)Jeugd - Volwassenen - AndereEnkel - Dubbel - GemengdSporthal 'Sportpunt 2', Bekaertstraat 4, 8550 Zwevegem

juni

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
2 junW&LVolwassenenDubbel - gemengdSporthal 'Ivo Van Damme', Overstraat 21, 3020 Veltem
16 junLintse PluimvretersVolwassenenDubbel - gemengdSporthal 'De Witte Merel', Lierse Steenweg 25, 2547 Lint
29 junWaregem BadmintonclubVolwassenen - SeniorenDubbel - gemengdSporthal 'De Treffer', Meerstraat 5, 8790 Waregem

september

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
29 sepBC Smash AppelsVolwassenenDubbel - gemengdSporthal 'Appels', Steenweg Van Aalst 41, 9200 Dendermonde

oktober

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
13 oktBAZOVolwassenenDubbel - gemengdSporthal 'De Passant', Aen den Hoorn 12, 3440 Zoutleeuw
13 oktGentse BCJeugdEnkelDriepikkelstraat 30, 9030 Mariakerke
20 oktLokerse BCJeugdEnkel - dubbelSporthal 'Durmehal', Sportlaan 2, 9160 Lokeren
26 oktHebad BCJeugd - Volwassenen - SeniorenEnkel - dubbelSporthal 'Olympia', P. Van Mierolaan 17, 3550 Heusden-Zolder

november

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
10 novDe Aarschotse PluimplukkersVolwassenenDubbel - gemengdSporthal 'Bekaf Noord Sint-Jozefscollege', Bekaflaan 62, 320
10 novOudegem BCJeugdEnkelSporthal 'Ouburg', Ouburg 63a, 9200 Oudegem
16 novIzegemse BadmintonclubJeugd - Volwassenen - SeniorenEnkel - dubbel - gemengdSporthal 'De Krekel', Heilig Hartstraat 15, 8870 Izegem
17 novBadmintonclub Latem-De PinteJeugd - Volwassenen - SeniorenDubbel - gemengdSporthal 'OCP Polderbos', Polderbos 20, 9840 De Pinte
24 novBC OostrozebekeJeugd - Volwassenen - SeniorenEnkel - dubbel - gemengdSporthal 'Mandelmeersen', Ernest Bregnierstraat 6, 8780 Oost
24 novRita ServeertVolwassenen - SeniorenDubbel - gemengdSporthal 'Sint-Rita', Rompelei 29, 2550 Kontich

december

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
8 decBC Klein BoomJeugd - Volwassenen - SeniorenDubbel - gemengdGemeentelijke sporthal 'Klein Boom', Mechelbaan 604, 2580 Pu
21 decBC HerneVolwassenen - SeniorenDubbel - gemengdSporthal 'Hernekouter', Hernekouter 1, 1540 Herne
21 decHebad BCJeugd - VolwassenenEnkel - dubbelSporthal 'Olympia', P. Van Mierolaan 17, 3550 Heusden-Zolder