Raad van Bestuur

Bestuursleden en functies

Hans Vancauwenbergh
Voorzitter (DB)
Topsport - Sponsoring -

Jeugd - Goed Bestuur

hans.vancauwenbergh@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)476 29 41 87

Marcel Pierloot
Secretaris-generaal (DB)
Infrastructuur - 
Technische commissie

marcel@badmintonvlaanderen.be

 

+32 (0) 3 646 07 10
+32 (0) 474 94 01 02

Wim Vanhulle
Penningmeester (DB)

wim@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)485 19 26 23

Mercedes Van den Eynde

Ondervoorzitter (DB)

Sportclubondersteuning - 

Externe Communicatie - Integriteit

mercedes.vandeneynde@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)472 07 10 75

Livy Stiers
Verantwoordelijke HR (DB)

livy.stiers@badmintonvlaanderen.be +32 (0)486 90 15 88

Ruben Windey

Sportclubondersteuning -

Recreanten - Technische commissie

ruben.windey@badmintonvlaanderen.be +32 (0)471 33 86 26

Walter Joren
Recreanten - Infrastructuur
G-badminton

walter@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)474 24 30 27

David Bauwens

Infrastructuur - Jeugd

david.bauwens@badmintonvlaanderen.be +32 (0)478 28 06 81 

Stef Buys

Opleidingen en Bijscholingen -

stef.buys@badmintonvlaanderen.be +32 (0)472 24 39 44

Gert-Jan Paulus

Goed Bestuur - Sponsoring

gertjan@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)475 96 61 85

Stijn Lemmens
Events - Infrastructuur

stijn@badmintonvlaanderen.be 

+32 (0)473 73 15 74

Nicole De Boeck

Opleidingen en Bijscholingen -

Integriteit - WFC

nicole@badmintonvlaanderen.be +32 (0) 475 80 57 68

 

Briefwisseling

Briefwisseling gericht aan de Raad van Bestuur stuurt u naar het dienstencentrum van Badminton Vlaanderen, t.a.v. Raad van Bestuur.

 

Technische Commissie

De Technische Commissie is samengesteld uit de voorzitters van de commissies reglementen, tornooien, competitie en WFC.