Tornooi Kalender - 2019

« vorig jaar | | volgend jaar »Filter:

januari

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
5-6 janDe NekkerB1 B2 C1 C2 DMechelen
5-6 janPerformance Esneux 2019B1 B2 C1 C2 DEsneux
5-6 janYonex Belgian Junior Masters Zilver W&LBJMC Zilver-11 -13 -15 -17Herent
12 janBAF Fernelmont C2-DC2 DFernelmont
12 janBC Beaumontois Jeugd & VeteranenminiBad -11 -13 -15 -17 & veteranenBeaumont
12 janNationaal Jeugdtoernooi BC HerneminiBad -11 -13 -15 -17Herne
12-13 janBokkerijder Internationaal pouletoernooiB1 B2 C1 C2 DOverpelt
13 janBAF Fernelmont Jeugd 2019miniBad -11 -13 -15Fernelmont
19 janLes Volants JeugdminiBad -11 -13 -15 -17Frameries
19-20 jan49e Internationaal Tornooi Koninklijke Brugse BCA B1 B2 C1 C2 DBrugge
19-20 janBlocry BCB1 B2 C1 C2 DLouvain-La-Neuve
26 janBierset BC Jeugd & VeteranenminiBad -11 -13 -15 -17 -19 & veteranenGrâce-Hollogne
26 janMBC Drop Internationaal Jeugdtoernooi 2019miniBad -11 -13 -15 -17Merchtem
26 janSmash Pouletoernooi 2019B1 B2 C1 C2 DEkeren
26-27 jan25e Leietoernooi BC Latem-De PinteB1 B2 C1 C2 DDe Pinte
26-27 janBSV Eynatten 2019B1 B2 C1 C2 DEynatten
26-27 janJet'Plume 2019A B1 B2 C1 C2 DBrussel
26-27 janNambad 2019C1 C2 DTemploux

februari

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
2-3 febBelgische Kampioenschappen Elite 2019A B1Anderlecht
9 febDubbeltoernooi SoigniesC1 C2 DSoignies
9 febPython 2019C1 C2 DAuderghem
9-10 febCharleroi BC 2019B1 B2 C1 C2 DCharleroi
9-10 febInternationaal Toernooi Brasschaat 2019A B1 B2 C1 C2 DBrasschaat
9-10 febPK Jeugd & Veteranen Antwerpen 2019miniBad -11 -13 -15 -17 & veteranenMerksem
9-10 febPK Jeugd & Veteranen Limburg 2019miniBad -11 -13 -15 -17 -19 & veteranenHeusden-Zolder
9-10 febPK Jeugd & Veteranen PBO 2019miniBad -11 -13 -15 -17 -19 & veteranenHamme
9-10 febPK Jeugd & Veteranen VVBBC 2019miniBad -11 -13 -15 -17 -19 & veteranenMachelen
9-10 febPK Jeugd & Veteranen WVBF 2019miniBad -11 -13 -15 -17 -19 & veteranenNog te bepalen
9-10 febWaremme 2019B1 B2 C1 C2 DWaremme
16-17 feb5e Nationaal Toernooi BC OmbesaB1 B2 C1 C2 DBrugge
16-17 febBadmintonteam Halle '86 InternationalA B1 B2 C1 C2 DHalle
16-17 febToernooi Bad Bertrix ClubB2 C1 C2 DLibin
16-17 febWalhain 87 BC DubbeltoernooiB1 B2 C1 C2 DWalhain
23-24 feb37ste Nationaal Dijlevallei ToernooiA B1 B2 C1 C2 DKessel-Lo
23-24 febBelgisch Kampioenschap ParabadmintonVoorwaarden in reglementNog te bepalen
23-24 febJodoigne Jeugd & Veteranen-11 -13 -15 -17 & veteranenHélécine
23-24 febToernooi BC PeruwelzB2 C1 C2 DPeruwelz
23-24 febYonex Belgian Junior Masters Zilver WVBFBJMC Zilver-11 -13 -15 -17Nog te bepalen

maart

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
2-3 mrt16e Internationaal toernooi BC BarlokeB1 B2 C1 C2 DMiddelkerke
2-3 mrt30e Internationaal Toernooi DibadA B1 B2 C1 C2 DDilsen-Stokkem
2-3 mrtBadminton Buggenhout Tornooi 2019B1 B2 C1 C2 DBuggenhout
2-3 mrtBC Nivellois National 2019C2 DNivelles
2-3 mrtToernooi NBC HuyB1 B2 C1 C2 DHuy
9 mrtGrace Jeugd-11 -13 -15 -17Grâce-Hollogne
9-10 mrtBC Challenge 2019B1 B2 C1 C2 DWetteren
9-10 mrtLa Fine Plume 2019B1 B2 C1 C2 DMont-Saint-Guilbert
9-10 mrtLienne BC 2019C1 C2 DLierneux
9-10 mrtRegenboogtoernooi WaregemA B1 B2 C1 C2Waregem
9-10 mrtToernooi BourletteC1 C2 DAnderlues
16 mrtKlassementstoernooi Neerpelt BCB1 B2 C1 C2 DNeerpelt
16 mrtRixensart BC JeugdminiBad -11 -13 -15 -17Rixensart
16-17 mrtBad'BastogneB1 B2 C1 C2Bastogne
16-17 mrtBad'Bastogne DDBastogne
16-17 mrtBC Ohey ToernooiB2 C1 C2 DOhey
16-17 mrtStekene BC 2019B1 B2 C1 C2 DStekene
16-17 mrtToernooi Badminton Club Enghien Silly 2019A B1 B2 C1 C2 DEnghien
17 mrtRixensart BC Dubbeltoernooi 2019C1 C2 DRixensart
23-24 mrtInternationaal Pouletoernooi Rijckerack BC 2019B1 B2 C1 C2 DRijkevorsel
23-24 mrtMBC Drop Internationaal Open 2019B1 B2 C1 C2 DMerchtem
23-24 mrtMont-sur-Marchienne 2019A B1 B2Mont-sur-Marchienne
23-24 mrtToernooi Bierset BCC1 C2 DGrâce-Hollogne
24 mrtCiney Jeugdtoernooi 2019-11 -13 -15 -17 -19Ciney
30-31 mrt2de Toernooi Gentse BCB1 B2 C1 C2 DMariakerke
30-31 mrt46e Internationaal Toernooi AmateursA B1 B2 C1 C2 DBorgerhout
30-31 mrtBC Ecausinnois Jeugd & VeteranenminiBad -11 -13 -15 -17 & veteranenEcaussines
30-31 mrtBC Namur 2019B1 B2 C1 C2 DNamur
30-31 mrtCoq Mosan 2019B1 B2 C1 C2 DHerstal

april

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
6 aprBC Loverval Dubbel en PouletoernooiB1 B2 C1 C2Loverval
6 aprDubbeltoernooi BiersetB1 B2Grâce-Hollogne
6-7 apr40th International Badminton Tournament RoeselareB1 B2 C1 C2 DRoeselare
6-7 aprBC Danlie 2019B1 B2 C1 C2 DHamme
6-7 aprBrussels 2019B1 B2 C1 C2 DAnderlecht
6-7 aprDropshot 2019A B1 B2 C1 C2 DHouthalen - Helchteren
13 aprYonex Belgian Junior Master Circuit Brons BuggenhoutBJMC BronsminiBad -11 -13 -15Buggenhout
13-14 aprBadsax 2019C1 C2 DOnhaye
13-14 aprJLS Badminton RouxB1 B2 C1 C2 DCharleroi
13-14 aprRos Beiaard Badminton CupA B1 B2 C1 C2Dendermonde
19-22 aprVictor Junior OLVE Tournament-11 -13 -15 -17Edegem
20-21 aprInternationaal Toernooi Bad 79B1 B2 C1 C2 DAnderlecht
20-21 aprLes VolantsB1 B2 C1 C2 DFrameries
20-21 aprOrneau Bad Club Gembloux 2019C1 C2 DGembloux
20-21 aprOupeye InternationalA B1 B2Hermalle-sous-Argenteau
20-21 aprPaastornooiB1 B2 C1 C2 DIchtegem
27 aprJeugdtoernooi DijlevalleiminiBad -11 -13 -15 -17Kessel-Lo
27-28 aprBC La Hulle - ProfondevilleB1 B2 C1 C2 DProfondeville
27-28 aprInternationaal ABCD-Tornooi Lokerse BC 2019A B1 B2 C1 C2 DLokeren
27-28 aprNero's Nationaal ToernooiB1 B2 C1 C2 DHoeilaart
28 aprBelgische Kampioenschappen Senioren+35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Leuven

mei

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
4 meiPouletornooi 4Ghent BCB1 B2 C1 C2 DMariakerke
4-5 meiBAF Fernelmont Top 2019A B1Fernelmont
4-5 meiNationaal Toernooi BC MarcheB1 B2 C1 C2 DJemelle (Rochefort)
4-5 meiWezembeek-Oppem 2019B1 B2 C1 C2 DWezembeek-Oppem
4-5 meiYonex Belgian Junior Master Circuit Zilver Oupeye 2019-13 -15 -17Hermalle-sous-Argenteau
11 meiInternationaal Dubbeltoernooi Izegem 2019B1 B2 C1 C2 DIzegem
11-12 meiBC Saint-Léger 2019 B1 B2 C1B1 B2 C1Saint-Léger
11-12 meiBC Saint-Léger 2019 C2-DC2-D
11-12 meiInternationaal Toernooi BC Dilbeek 2019A B1 B2 C1 C2 DDilbeek
11-12 meiKampioenschap LFBB JeugdminiBad -11 -13 -15 -17 -19Nog te bepalen
11-12 meiManage 2019B1 B2 C1 C2 DManage
11-12 meiToernooi BC Les Valeureux Liégois 2019B1 B2 C1 C2 DLuik
18-19 meiBC Ecausinnois 2019B2 C1 C2 DEcaussines
18-19 meiBC Villers-Wanze 2019B1 B2 C1 C2 DWanze
18-19 meiCiney 2019B2 C1 C2 DCiney
18-19 meiInterprovinciale Jeugdontmoeting 2019-11 -13 -15 -17Ieper
18-19 meiLimal 2019 DubbeltoernooiB1 B2 C1 C2 DWaver
25-26 meiBadclub Eghezee 2019B1 B2 C1 C2 DEghezée
25-26 meiBC PeruwelzB1 B2 C1 C2Peruwelz
25-26 meiOpbad Edmond Bauduin Internationaal ToernooiB1 B2 C1 C2 DOpglabbeek

juni

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
1-2 junBC Loverval 2019C1 C2 DThuin
8 junLa Plume BoraineC1 C2 DSaint-Ghislain
15-16 junNationaal Toernooi SoigniesA B1 B2 C1Soignies
22-23 junPlume Volante 2019B1 B2 C1 C2 DEmbourg
22-23 junToernooi BC Beveren 2019B1 B2 C1 C2Beveren-Waes
22-23 junWaterloo InternationalA B1 B2 C1Waterloo
23 junJembad Jeugd & Veteranen-11 -13 -15 -17 & veteranenJemelle
29-30 junHebad OpenA B1 B2 C1Heusden-Zolder
29-30 junToernooi Bierset BCB1 B2 C1 C2 DGrâce-Hollogne

juli

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
6-7 julMalmedy Badminton 2019B1 B2 C1 C2 DMalmedy

augustus

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
10-11 augVictor Summer Event 2019A B1 B2 C1 C2 DWetteren
24-25 augKumpoo 2019 BertrixA B1 B2 C1 C2Complexe Sportif de Libin
31 aug-1 sepAprès Congé tornooi Plumula 2019B1 B2 C1 C2 D't Breeven
31 aug-1 sepLa Plume Stéphanoise-OttigniesB1 B2 C1 C2 DSalle des Coquerées

september

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
7 sepYonex BJMC Brons LokerenBJMC Brons-11 -13 -15 -17Lokeren
7-8 sepB.C. Villers-Wanze 2019B1 B2 C1 C2 DHall Omnisports de Wanze
7-8 sepInternationaal toernooi BC ZwijndrechtA B1 B2 C1 C2Sportcentrum den draver
7-8 sepJembadB1 B2 C1 C2 DJembad
7-8 sepSaint job 2019B1 B2 C1 C2 DComplex Sportif Neerstalle
11-15 sepYonex Belgian International 2019ASportoase Philipssite
20-22 sep26th Int. Tournament BC PluimplukkersA B1 B2 C1 C2 DSportcomplex Rozebroeken
20-22 sepYonex Belgian JuniorALa Préalle
21-22 sepBC Beaumontois 2019B1 B2 C1 C2 DComplexe Sportif de Beaumont
21-22 sepTournoi en poule NBC HuyC1 C2 DHall Omnisports de la Ville de Huy
21-22 sepYonex BJMC Zilver Lilmburg 2019BJMC Zilver-11 -13 -15 -17Bocholt
28-29 sep13e International Toernooi BC Tielt 2019B1 B2 C1 C2 DSporthal de Ponte
28-29 sep24th European Chocolate ChampionshipA B1 B2 C1 C2 DCentre Sportif Mounier
28-29 sepAthois le Volant B1-B2-C1-C2-DB1 B2 C1 C2 DSalle de la Couturelle

oktober

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
5 oktTournoi Jeunes et Vétérans du BC Bastogne-11 -13 -15 -17 -19 en vet.Centre Sportif
5 oktYonex BJMC Brons Gitse BC 2019BJMC BronsMinibad -11 -13 -15Sporthal Ogierlande
5-6 oktBaf Fernelmont BCDB1 B2 C1 C2 DCentre Sportif de Fernelmont
5-6 oktInternationaal toernooi BrasschaatA B1 B2 C1 C2 DSportoase Elshout
5-6 oktToernooi De Treffers Overijse 2019B1 B2 C1 C2 DSporthal Den Heurk
5-6 oktTournoi National BC NivelloisB1 B2 C1Hall Omsniports du collège Sainte Gertrude
6 oktNero's Jeugdtoernooi (geen gemengd)Minibad -11 -13 -15 -17Sporthal De Molenvijver
12 oktMont sur Marchienne Jeunes et Vétérans-11 -13 -15 -17 en vet.Complexe Sportif
12 oktYonex BJMC Brons Georges RogiersBJMC BronsMinibad -11 -13 -15Edu-Sport
12-13 oktAs du Volant 2019B2 C1 C2 DHall Omnisports Wellin
12-13 oktBC Marche 2019A B1 B2 -13 -15 -17Salle Omnisports de l'Athénée Royal
12-13 oktInternationaal Opbad Poule toernooiB1 B2 C1 C2 DGemeentelijke Sporthal Opglabbeek
12-13 oktTournoi Rixensart BC BCDB1 B2 C1 C2 DComplexe Sportif de Rixensart
13 oktMont sur Marchienne BC CDC1 C2 DComplexe Sportif
19 oktTournoi Jeunes 2020 BC Visé-11 -13 -15 -17 -19Hall Omnisports de Visé
19 oktWaterloo 2019 CDC2 DHall Omnisports du Centre
19 oktYonex BJMC De BokkerijderMinibad -11 -13 -15 -17Sportcentrum De Bemvoort
19-20 oktBilzers badmintontoernooiB1 B2 C1 C2 DDe Zonhoeve
19-20 oktIn Flanders Fields Badminton TournamentB1 B2 C1 C2 DSportcentrum Ieper
19-20 oktToernooi Royal AntwerpA B1 B2 C1 C2Sporthal Plantin Moretus
19-20 oktTournoi National Saive BCB1 B2 C1 C2 DHall Omnisport Louis Arnolis
20 oktWaterloo 2019 Jeunes -9 -11 -13 -15Minibad -11 -13 -15Hall Omnisports du Centre
26-27 okt38e Internationaal Tornooi DZ99B1 B2 C1 C2 DSportpunt 2.0
26-27 oktBacss National 2019B1 B2 C1 C2 DEdu-Sport
26-27 oktChimay BadB1 B2 C1 C2 DCentre sportif du Châlon
26-27 oktOupeye 2019B1 B2 C1 C2 DHall des Sport d'Hermalle sous Argenteau

november

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
2-3 novChampionnats LFBB Elites 2019ACentre sportif de l'Orneau
2-3 novPK Antwerpen VolwassenenA B1 B2 C1 C2 DSporthal Den Uyt
2-3 novPK Limburg VolwassenenA B1 B2 C1 C2 DSportcentrum Meeuwen-Gruitrode
2-3 novPK Oost-Vlaanderen VolwassenenA B1 B2 C1 C2 DDendermonde
2-3 novPK Vlaams-Brabant VolwassenenA B1 B2 C1 C2 DSportcomplex De Bres
2-3 novPK West-Vlaanderen VolwassenenA B1 B2 C1 C2 DSporthal Schiervelde
7 novBelgisch Studentenkampioenschap Badminton 2019A B openTopsporthal (TSH) Leuven
9 novBlauwput JeugdtornooiMinibad -11 -13 -15 -17Sporthal Kessel-lo
9 novYonex BJMC Brons DanlieBJMC BronsMinibad -11 -13 -15Sporthal Meulenbroek
9-10 novJodoigne Doubles 2019B1 B2 C1 C2 DComplexe Sportif Hélecine
9-10 novLoverval BCC1 C2 DCentre Adeps Loverval
16-17 novBelgische Kampioenschappen Jeugd - Championnats Jeunes 2019-11 -13 -15 -17 -19TSH Leuven
16-17 novGrace Victor InternationalA B1 B2 C1 C2 DComplexe Sportif Mathieu Wathelet
16-17 novInternationaal Tornooi Wit-Wit Ronse 2019B1 B2 C1 C2 D't Rosco
16-17 novNationaal Blauwput Tornooi ED3B1 B2 C1 C2 DSportcomplex Kessel-Lo
16-17 novSportsa BCB1 B2 C1 C2 DSportsa BC
23 novWaremme Doubles 2019B2 C1 C2 DCSCEL
23-24 novBC K2B1 B2 C1 C2 DSalle du Champ de la Lune
23-24 novKraainem 2019B1 B2 C1 C2 DHall des Sports de Kraainem
23-24 novVlaamse Kampioenschappen 2019A B1TSH Leuven
24 novWaremme Jeunes 2019 (geen gemengd)-11 -13 -15 -17CSCEL
30 novSint Niklaas DubbeltoernooiB1 B2 C1 C2 Ddedamburg
30 nov-1 decInternationaal Tornooi BC 't Beerke 2019B1 B2 C1 C2 DSportcentrum 't Beerke
30 nov-1 decJembadC1 C2 DAthénée Royal de Jemelle
30 nov-1 decLa Plume BoraineA B1 B2 C1 C2Hall Omnisports

december

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
7 decBaf Fernelmont Vétérans+35 +40 +45 +50 +55Centre Sportif de Fernelmont
7-8 decNationaal toernooi BC Herne vzwA B1 B2 C1 C2 DSporthal De Hernekouter
14 decBad79 Jeunes 2019Minibad -11 -13 -15 -17Bad 79
14-15 decBC Namur D-C2-C1-B2-B1 2019B1 B2 C1 C2 DCentre Namurois des Sports
15 decBad 79 Vétérans 2019+35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Bad 79
21 decPouletornooi Dubbels De MintonsB1 B2 C1 C2 DSporthal De Witte Molen
21 decYonex BJMC SpaMinibad -11 -13 -15 -17Centre sportif de Warfaaz
21-22 decKersttornooi TorhoutA B1 B2 C1 C2 DStedelijk Sportcentrum Benny Vansteelant
21-22 decTots Kersttornooi 2019B1 B2 C1 C2 DGemeentelijke sporthal Keerbergen
28-29 decGullegemse BC 2019B1 B2 C1 C2 DSporthal Gullegem