Tornooi Kalender - 2020

« vorig jaar | | volgend jaar »Filter:

januari

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
4-5 janDe Nekker BC Vzw B1 B2 C1 C2 DPSRC De Nekker
4-5 janPerformance Esneux 2020 B1 B2 C1 C2 DHall Omnisports A. Herman
4-5 janYonex BJMC W&L Zilver BJMC Zilver-11 -13 -15 -17Ivo Van Damme
11 janBaf Fernelmont doubles en poules C2 DCentre Sportif de Fernelmont
11 janBC Beaumontois Jeunes & Vétérans 2019 Minibad -11 -13 -15 -17 -19 en vet.Complexe Sportif de Beaumont
11 janNationaal Jeugdtoernooi BC Herne vzw (geen gemengd) Minibad -11 -13 -15 -17Sporthal De Hernekouter
11-12 janPouletoernooi De Bokkerijder B1 B2 C1 C2 DSporthal De Bemvoort
12 janBaf Fernelmont Jeunes (geen gemengd) Minibad -11 -13 -15Centre Sportif de Fernelmont
18 janLes Volants Frameries Jeunes et Vétérans Minibad -11 -13 -15 -17 en vet.Salle Max Audain
18-19 jan50e Int. Toernooi Koninklijke Brugse BC A B1 B2 C1 C2 DKoude Keuken / Tempelhof
18-19 janBlocry BC 2020 B1 B2 C1 C2 DCentre Sportif du Blocry
25 janBsv Eynatten International 2020 B1 B2 C1 C2 DSporthalle Eynatten
25 janMBC Drop Int. Jeugdtoernooi 2020 (geen gemengd) Minibad -11 -13 -15 -17VZW Sport- en Ontmoetingscentrum
25-26 jan26e Leietornooi BC Latem-De Pinte B1 B2 C1 C2 DSporthal OCP
25-26 janBierset Jeunes et Vétérans -11 -13 -15 -17 -19 en vet.Complexe Sportif Wathelet
25-26 janJet'Plume 2020 A B1 B2 C1 C2 DCentre Omnipsorts de Jette
25-26 janNambad 2020 C1 C2 DCentre Sportif de Temploux

februari

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
1-2 febBelgische Kampioenschappen Elite TopA B1Houthalen
8 febTournoi Soignies de doubles en poules C1 C2 DHall Omnisports Pierre Dupont
8-9 febCharleroi BC B1 B2 C1 C2 DCOS I
8-9 febPK Antwerpen Jeugd en Veteranen Minibad -11 -13 -15 -17 en vet.Sporthal EduSport
8-9 febPK Limburg Jeugd, Veteranen en G-Badminton Minibad -11 -13 -15 -17 en vet.Poona Hoeselt
8-9 febPK Oost-Vlaanderen Jeugd en Veteranen Minibad -11 -13 -15 -17 en vet.De sportstek, Stekene
8-9 febPK Vlaams-Brabant Jeugd en Veteranen Minibad -11 -13 -15 -17 en vet.Sporthal Bosveld
8-9 febPK West-Vlaanderen Jeugd Minibad -11 -13 -15 -17Sporthal 't Veld
8-9 febPouletoernooi Brasschaat B1 B2 C1 C2 DSportoase Elshout
8-9 febWaremme 2020 B1 à D B1 B2 C1 C2 DCSCEL
15-16 feb5e Nationaal Toernooi BC Ombesa B1 B2 C1 C2 DSporthal Tempelhof
15-16 febBertrix 2020 B2 C1 C2 DComplexe Sportif de Libin
15-16 febCrystalstick BTH '86 International A B1 B2 C1 C2Sportcomplex De Bres
15-16 febW87BC Tournoi en doubles 2020 B1 B2 C1 C2 DSalle Communale
22 febBelgische Kampioenschappen Parabadminton - Championnats de Belgique Parabadminton Voorwaarden in reglementDendermonde
22-23 feb38ste Dijlevallei toernooi A B1 B2 C1 C2 DSportcomplex Kessel-Lo
22-23 febBc Peruwelz B2 C1 C2 DHall Baudouin
22-23 febJodoignes Jeunes et Vétérans -11 -13 -15 -17 en vet.Complexe Sportif Hélecine
22-23 febTournoi National B. C. Nivellois C2 - D C2 D (geen enkels)Hall Omnisports du Collège Sainte Gertrude
22-23 febTournoi NBC Huy B1 B2 C1 C2 DHall Omnisports de la Ville de Huy
22-23 febYonex BJMC Zilver WVBF BJMC Zilver-11 -13 -15 -17Gemeentelijke sporthal
29 feb-1 mrt17e Internationaal tornooi Barloke 2020 B1 B2 C1 C2Sporthal De Bamburg
29 feb-1 mrtBadminton Buggenhout tornooi 2020 B1 B2 C1 C2 DSportcentrum De Pit
29 feb-1 mrtInternationaal Toernooi Dibad vzw. A B1 B2 C1 C2 DSporthal De Spil

maart

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
7 mrtGrâce Victor Jeunes -11 -13 -15 -17 (geen gemengd) -11 -13 -15 -17Complexe sportif Mathieu Wathelet
7 mrtJeugdtornooi Tienen 2020 Minibad -11 -13 -15 -17Sporthal Houtemveld Hal 3
7-8 mrtBC Challenge 2020 B1 B2 C1 C2 DSporthal De Warande
7-8 mrtLa Fine Plume 2020 B1 B2 C1 C2 DCentre Sportif Jean Moisse
7-8 mrtLienne BC 2020 en poules C1 C2 DHall Omnisports du Point du Jour
7-8 mrtRegenboogtornooi Waregem 7 & 8 maart 2020 A B1 B2 C1 C2De Treffer
7-8 mrtTournoi en doubles de la Bourlette C1 C2 DHall Omnisport Anderlues
14 mrtDubbeltoernooi BC Stekene GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DGemeentelijke Sporthal Stekene
14 mrtTournoi Jeunes Rixensart BC 2020 (geen gemengd) GeannuleerdMinibad -11 -13 -15 -17Complexe Sportif de Rixensart
14 mrtYonex BJMC Brons Blauwput- Dijlevallei GeannuleerdBJMC BronsMinibad -11 -13 -15 -17Sportoase Philipssite
14-15 mrtOhey BC 2020 - B2 - C1 - C2 - D GeannuleerdB2 C1 C2 DSalle Omnisports d’Ohey
14-15 mrtTournoi Badminton Club Enghien - Silly 2020 GeannuleerdA B1 B2 C1 C2 DNautisport
14-15 mrtTournoi du D-C2-C1-B2-B1 BC Bastogne GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DCentre Sportif Bastogne
15 mrtRixensart BC: Tournoi de doubles D-C 2020 GeannuleerdC1 C2 DComplexe Sportif de Rixensart
21-22 mrtBierset BC GeannuleerdC1 C2 DComplexe Sportif Wathelet
21-22 mrtInternationaal Poule Tornooi Rijkerack BC GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DSporthal De Valk
21-22 mrtMBC Drop Internationaal Open 2020 GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DVZW Sport- en Ontmoetingscentrum
21-22 mrtMsM BC Mars A B1 B2 GeannuleerdA B1 B2Complexe Sportif
22 mrtCiney Jeunes 2020 (geen gemengd) Geannuleerd-11 -13 -15 -17 -19Hall Sportif de Ciney
28-29 mrt47e Internationaal Tornooi Amateurs GeannuleerdA B1 B2 C1 C2 DSporthal Plantin Moretus
28-29 mrtBC Ecaussinnois Jeunes et Vétérans GeannuleerdMinibad -11 -13 -15 -17 -19 en vet.Hall Polyvalent
28-29 mrtBC Namur D-C2-C1-B2-B1 Mars 2020 GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DCentre Namurois des Sports
28-29 mrtCoq Mosan GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DHall Omnisport "La Préalle"
28-29 mrtDerde tornooi Gentse BC GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DBourgoyen

april

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
4 aprBierset BC Doubles GeannuleerdB1 B2nog te bepalen
4 aprYonex BJMC Brons Buggenhout 2020 GeannuleerdBJMC BronsMinibad -11 -13 -15 -17Sportcentrum De Pit
4-5 apr41st Int. Tournament Roeselare BC GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DSporthal Schiervelde
4-5 aprBrussels 2020 GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DHall Sportif du Mayfair
4-5 aprDropshot GeannuleerdA B1 B2 C1 C2 DSportpark Lakerveld
4-5 aprLoverval BC Doubles GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DCentre Adeps Loverval
10-13 aprVictor Junior Olve Tournament GeannuleerdBJMC Gold-11 -13 -15 -17Den Willecom
11-12 aprBadminton Roux 2020 GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DComplexe Sportif
11-12 aprBadsax 2020 GeannuleerdC1 C2 DHall Sportif et Associatif
11-12 aprBC Cardinal Mercier BCCM 2020 GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DStade Gaston Reiff
11-12 aprDanlie Dubbeltoernooi GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DSporthal Meulenbroek
11-12 aprPaastornooi GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DSportcentrum De Klokkenput
18-19 aprBad 79 International GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DBad 79
18-19 aprBad Oupeye International 2020 GeannuleerdA B1 B2 C1 C2Hall Omnisport d'Hermalle sous Argenteau
18-19 aprLes Volant Frameries International GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DSalle Max Audain
18-19 aprOrneau Bad Club Gembloux 2020 GeannuleerdC1 C2 DCentre Sportif De l'Orneau
25 aprCoq Mosan Jeunes et Vétérans GeannuleerdMinibad -11 -13 -15 -17 -19 en vet.Hall Omnisport La Préalle
25 aprDijlevallei Jeugdtoernooi (geen gemengd) GeannuleerdMinibad -11 -13 -15 -17Sportcomplex Kessel-Lo
25-26 aprABCD Toernooi Lokeren GeannuleerdA B1 B2 C1 C2 Dnog te bepalen
25-26 aprBC La Hulle - Profondeville GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DCentre Sportif de La Hulle
25-26 aprLoverval Doubles GeannuleerdB1 B2 C1 C2nog te bepalen
25-26 aprTournoi Chestro'Bad GeannuleerdC1 C2 DCentre du Lac

mei

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
2 meiPouletornooi Dubbels 4Ghent BC GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DSporthal Neptunus
2 meiPython Tournoi en doubles 2020 GeannuleerdC1 C2 DCentre Sportif d'Auderhem
2-3 meiInternational Baf Fernelmont 2020 A B1 B2 C1Centre Sportif de Fernelmont
9 meiInt. dubbeltornooi Izegem 2020 GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DSporthal De Krekel
9-10 meiBad Oupeye Jeunes 2020 Geannuleerd-11 -13 -15 -17 -19Hall Omnisport d'Hermalle sous Argenteau
9-10 meiBC Marche 2020 B1-D GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DSalle de l'Athénée Royale de Jemelle
9-10 meiInt. Toernooi BC Dilbeek 2020 GeannuleerdA B1 B2 C1 C2 DSporthal Ten Gaerde
9-10 meiManage 2020 GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DCentre Sportif La Drève
9-10 meiSaint-Léger BC GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DComplexe Sportif de Saint-Léger
10 meiPK West-Vlaanderen Veteranen GeannuleerdVeteranenSportcentrum De Krekel
16-17 meiBC Ecaussinnois GeannuleerdB2 C1 C2 DHall Polyvalent
16-17 meiBC Villers-Wanze 2020 GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DHall Omnisports de Wanze
16-17 meiCiney 2020 GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DHall Sportif de Ciney
16-17 meiIPJO Geannuleerd-11 -13 -15 -17Stedelijke Sporthal Durmehal
16-17 meiLimal Tournoi en doubles 2020 GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DComplexe Sportif de Limal
17 meiOrneau BC Jeunes Gembloux 2020 GeannuleerdMinibad -11 -13 -15 -17Centre sportif de l'Orneau
23-24 meiBad Eghezee 2020 GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DCentre Sportif d'Eghezee
23-24 meiBc Peruwelz GeannuleerdB1 B2 C1 C2Hall Baudouin
23-24 meiOpbad Int. Toernooi Edmond Bauduin GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DGemeentelijke sporthal Opglabbeek
30 meiBelgische Kampioenschappen Senioren Geannuleerd+35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Malmedy centre Sportif
30 meiTournoi BC Visé 2019 GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DHall Omnisports de Visé

juni

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
6-7 junLes Fous du Volant Thudinien (geen enkels) GeannuleerdC1 C2 DHall Polyvalent de Thuin
6-7 junTournoi BC Les Valeureux Liégeois GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DHall Omnisport de Grivegnée
13-14 junTournoi National Soignies 2020 GeannuleerdA B1 B2 C1Hall Omnisports Pierre Dupont
20-21 junPlume Volante B1-B2-C1-C2-D GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DHall Omnisports d'Embourg
20-21 junWaterloo International Juin 2020 GeannuleerdA B1 B2 C1Hall Omnisports du Centre
21 junJembad Geannuleerd-11 -13 -15 -17 en vet.Jembad
27-28 junBierset BC GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DComplexe Sportif Wathelet
27-28 junTornooi BC Beveren 2020 GeannuleerdB1 B2 C1 C2De Meerminnen

juli

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
4-5 julTournoi National Malmedy BC 2020 GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DHall Omnisport

augustus

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
8-9 augVictor Summer Event 2020 GeannuleerdA B1 B2 C1 C2 DSporthal De Warande
22-23 augBertrix août 2020 A-B1-B2-C1-C2 GeannuleerdA B1 B2 C1 C2Complexe sportif de Libon
29-30 augAprès Congé tornooi Plumula 2020 GeannuleerdB1 B2 C1 C2 D’t Breeven
29-30 augLa Plume Stéphanoise-Ottignies GeannuleerdB1 B2 C1 C2 DCentre Sportif des Coquerées

september

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
5 sepYonex BJMC Brons Lokeren GeannuleerdBJMC Brons-11 -13 -15 -17
5-6 sepB.C. VILLERS-WANZE Septembre 2020 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall omnisports de Wanze
5-6 sepJembad Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Jembad
5-6 sepSaint job Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre sportif Neerstalle
18-20 sep27th International Tournament BC De Pluimplukkers Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcomplex Lago Rozebroeken
18-20 sepYonex Belgian Junior 2020 Geannuleerd1/2Hall omnisports La Préalle
19-20 sepBC Beaumontois 2020 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Complexe sportif de Beaumont
19-20 sepNBC Huy Tournoi de Septembre (D,C2,C1) Geannuleerd7/8 9/10 11/12Hall Omnisports de Huy
26-27 sep14e Internationaal Toernooi BC Tielt Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal De Ponte
26-27 sep25th European Chocolate Championship -11 -13 -15 -17 -19 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre sportif Mounier
26-27 sepAthois le Volant B1-B2-C1-C2-D 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Salle de la Couturelle
26-27 sepYonex BJMC Zilver De Bokkerijder Pelt GeannuleerdBJMC ZilverMinibad -11 -13 -15 -17Sportcentrum De Bemvoort

oktober

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
3 oktTournoi jeunes et vétérans du BC Bastogne Geannuleerd-11 -13 -15 -17 -19 en vet.Centre sportif Porte de Trêves
3 oktYonex Belgian Junior Master Circuit Brons Gitse BC GeannuleerdBJMC BronsMinibad -11 -13 -15Sporthal Ogierlande
3-4 oktB. C. Nivellois (National) B1 - B2 - C1 3/4 5/6 7/8Hal omnisports du Collège Sainte Gertrude
3-4 oktBAF FERNELMONT B1-B2-C1-C2-D 2020 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre Sportif de Fernelmont
3-4 oktInternationaal De Treffers Overijse 2020 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Den Heurk
3-4 oktInternationaal Tornooi Brasschaat 2020 Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportoase Elshout
4 oktNero's BC jeugdtoernooi GeannuleerdMinibad -11 -13 -15 -17Sport- en jeugdcentrum Koldam
10 oktMsM jeunes et vétérans octobre 2020 -11 -13 -15 -17 en vet.Hall Omnisports
10 oktYBJM Georges Rogiers GeannuleerdBJMC BronsMinibad -11 -13 -15Sporthal EduSport
10-11 oktAS DU VOLANT WELLIN 2020 Geannuleerd7/8 9/10 11/12Hall Omnisports de Wellin
10-11 oktBC Marche 2020 A-B1-B2-U17-U15-U13 Geannuleerd-13 -15 -17 1/2 3/4 5/6Athénée Royal
10-11 oktOpbad Internationaal Pouletornooi Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Gemeentelijke sporthal Opglabbeek
10-11 oktTournoi D-B1 Rixensart BC Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12complexe sportif de Rixensart
11 oktMsM C1 - C2 - D octobre 2020 7/8 9/10 11/12Hall Omnisports
17 oktBC Visé 2020 -11 -13 -15 -17 -11 -13 -15 -17Hall Omnisports de Visé
17 oktWaterloo 2020 Octobre D & C2 Geannuleerd9/10 11/12Hall Omnisport du Centre
17-18 oktIn Flanders Fields Badminton Tournament Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcentrum Ieper
17-18 oktRoyal Antwerp 2020 Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Plantyn Moretus
17-18 oktTournoi international du BC Saive Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall omnisport Louis Arnolis
18 oktWaterloo 2020 Octobre -9 -11 -13 -15 -17 GeannuleerdMinibad -11 -13 -15 -17Hall Omnisports du Centre
24-25 okt39e internationaal tornooi DZ99 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportpunt 2
24-25 oktD-B1 Oupeye 2020 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall des sport d'Hermalle sous Argenteaux
24-25 okttournoi de la Toussaint Chimay Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre sportif Le Châlon
31 okt-1 novChampionnats de Ligue Elites 2020 Geannuleerd1/2 3/4 5/6Centre Sportif de l'Orneau
31 okt-1 novPK Antwerpen Volwassenen Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Den Draver
31 okt-1 novPK Limburg Volwassenen & Parabadminton Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Meeuwen
31 okt-1 novPK Oost-Vlaanderen Volwassenen Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Wetteren
31 okt-1 novPK Vlaams-Brabant Volwassenen Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcomplex Kessel-Lo
31 okt-1 novPK West-Vlaanderen Volwassenen Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcampus Lange Munte

november

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
7 novBlauwput Jeugdtornooi 07112020 GeannuleerdMinibad -11 -13 -15 -17sporthal kessel-lo
7 novYBJM Brons Danlie GeannuleerdBJMC BronsMinibad -11 -13 -15 -17Sporthal Meulenbroek
7-8 novBacss National 2020 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12EDU-sport
7-8 novBC Loverval 12e tournoi D - C2- C1 Geannuleerd7/8 9/10 11/12ADEPS Loverval
7-8 novJodoigne Doubles B1 - D Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Complexe Sportif Hélécine
14-15 novCB Juniors - BK Jeugd 2020 Geannuleerd-11 -13 -15 -17 -19Hall des Sports
14-15 novGRACE Victor International A B C D E Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Complexe sportif Mathieu Wathelet
14-15 novInternationaal Tornooi Wit-Wit Ronse 2020 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12't Rosco
14-15 novNationaal Blauwput Tornooi ED4 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcomplex Kessel-lo
14-15 novSportsa Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportsa BC
21 novWaremme doubles en poules Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12CSCEL
21-22 novBC K2 2020 Geannuleerd7/8 9/10 11/12Champ de la Lune
21-22 novKraainem BC 2020 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall des sports communal
21-22 novVlaamse kampioenschappen Geannuleerd1/2 3/4Nog te bepalen
21-22 novWaremme Jeunes 2020 Geannuleerd-11 -13 -15 -17CSCEL
28 novSinterklaas Poule Tornooi Bobad Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal De Damburg
28-29 novJembad Geannuleerd7/8 9/10 11/12Jembad
28-29 novLa Plume Boraine Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Salle Omnisports de St Ghislain

december

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
5 decBAF FERNELMONT VETERANS 2020 Geannuleerd+35 +40 +45 +50 +55 + 60Centre Sportif de Fernelmont
5-6 decBC Herne - Nationaal tornooi - A, B1, B2, C1, C2, D Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12De Hernekouter
12 decBAD79 Anderlecht - Jeunes 2020 GeannuleerdMinibad -11 -13 -15 -17Hall Omnisport du Ceria
12-13 decBC Namur D-B1 décembre Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre Namurois des Sports
13 decBAD79 Anderlecht Vétérans 2020 Geannuleerd+35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Hall Omnisport du Ceria
19 decNationaal poule tornooi De Mintons Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal De Witte Molen
19 decTournoi Jeunes BJMC du RBC VERVIERS GeannuleerdBJMC BronsMinibad -11 -13 -15 -17Centre sportif de Warfaaz
19-20 decKersttornooi TORHOUT Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Stedelijk sportcentrum Benny Vansteelant, sporthalle
19-20 decTots Kersttornooi 2020 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Gemeentelijke sporthal Keerbergen
26-27 decGullgemse BC 2020 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Gullegem