Tornooi Kalender - 2020

« vorig jaar | | volgend jaar »Filter:

januari

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
4-5 janPerformance Esneux 2020B1 B2 C1 C2 DHall Omnisports A. Herman
4-5 janDe Nekker BC VzwB1 B2 C1 C2 DPSRC De Nekker
4-5 janYonex BJMC W&L ZilverBJMC Zilver-11 -13 -15 -17Ivo Van Damme
11 janBaf Fernelmont doubles en poulesC2 DCentre Sportif de Fernelmont
11 janNationaal Jeugdtoernooi BC Herne vzw (geen gemengd)Minibad -11 -13 -15 -17Sporthal De Hernekouter
11 janBC Beaumontois Jeunes & Vétérans 2019Minibad -11 -13 -15 -17 -19 en vet.Complexe Sportif de Beaumont
11-12 janPouletoernooi De BokkerijderB1 B2 C1 C2 DSporthal De Bemvoort
12 janBaf Fernelmont Jeunes (geen gemengd)Minibad -11 -13 -15Centre Sportif de Fernelmont
18 janLes Volants Frameries Jeunes et VétéransMinibad -11 -13 -15 -17 en vet.Salle Max Audain
18-19 jan50e Int. Toernooi Koninklijke Brugse BCA B1 B2 C1 C2 DKoude Keuken / Tempelhof
18-19 janBlocry BC 2020B1 B2 C1 C2 DCentre Sportif du Blocry
25 janMBC Drop Int. Jeugdtoernooi 2020 (geen gemengd)Minibad -11 -13 -15 -17VZW Sport- en Ontmoetingscentrum
25 janBsv Eynatten International 2020B1 B2 C1 C2 DSporthalle Eynatten
25-26 janNambad 2020C1 C2 DCentre Sportif de Temploux
25-26 janBierset Jeunes et Vétérans-11 -13 -15 -17 -19 en vet.Complexe Sportif Wathelet
25-26 janJet'Plume 2020A B1 B2 C1 C2 DCentre Omnipsorts de Jette
25-26 jan26e Leietornooi BC Latem-De PinteB1 B2 C1 C2 DSporthal OCP

februari

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
1-2 febBelgische Kampioenschappen EliteA B1nog te bepalen
8 febPython Tournoi en doubles 2020C1 C2 DCentre Sportif d'Auderhem
8 febTournoi Soignies de doubles en poulesC1 C2 DHall Omnisports Pierre Dupont
8-9 febPK Antwerpen Jeugd en VeteranenMinibad -11 -13 -15 -17 en vet.Sporthal EduSport
8-9 febPK Limburg Jeugd en VeteranenMinibad -11 -13 -15 -17 en vet.nog te bepalen
8-9 febPK Oost-Vlaanderen Jeugd en VeteranenMinibad -11 -13 -15 -17 en vet.nog te bepalen
8-9 febPK Vlaams-Brabant Jeugd en VeteranenMinibad -11 -13 -15 -17 en vet.Sporthal Bosveld
8-9 febPK West-Vlaanderen JeugdMinibad -11 -13 -15 -17Sporthal 't Veld
8-9 febPouletoernooi BrasschaatB1 B2 C1 C2 DSportoase Elshout
8-9 febWaremme 2020 B1 à DB1 B2 C1 C2 DCSCEL
8-9 febCharleroi BCB1 B2 C1 C2 DCOS I
15-16 febCrystalstick BTH '86 InternationalA B1 B2 C1 C2Sportcomplex De Bres
15-16 feb5e Nationaal Toernooi BC OmbesaB1 B2 C1 C2 DSporthal Tempelhof
15-16 febW87BC Tournoi en doubles 2020B1 B2 C1 C2 DSalle Communale
15-16 febBertrix 2020B2 C1 C2 DComplexe Sportif de Libin
22-23 feb38ste Dijlevallei toernooiA B1 B2 C1 C2 DSportcomplex Kessel-Lo
22-23 febBc PeruwelzB2 C1 C2 DHall Baudouin
22-23 febBelgische Kampioenschappen Parabadminton - Championnats de Belgique ParabadmintonVoorwaarden in reglementnog te bepalen
22-23 febJodoignes Jeunes et Vétérans-11 -13 -15 -17 en vet.Complexe Sportif Hélecine
22-23 febTournoi NBC HuyB1 B2 C1 C2 DHall Omnisports de la Ville de Huy
22-23 febTournoi National B. C. Nivellois C2 - DC2 D (geen enkels)Hall Omnisports du Collège Sainte Gertrude
22-23 febYonex BJMC Zilver WVBFBJMC Zilver-11 -13 -15 -17Gemeentelijke sporthal
29 feb-1 mrtInternationaal Toernooi Dibad vzw.A B1 B2 C1 C2 DSporthal De Spil
29 feb-1 mrtBadminton Buggenhout tornooi 2020B1 B2 C1 C2 DSportcentrum De Pit
29 feb-1 mrt17e Internationaal tornooi Barloke 2020B1 B2 C1 C2Sporthal De Bamburg

maart

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
7 mrtJeugdtornooi Tienen 2020Minibad -11 -13 -15 -17Sporthal Houtemveld Hal 3
7 mrtGrâce Victor Jeunes -11 -13 -15 -17 (geen gemengd)-11 -13 -15 -17Complexe sportif Mathieu Wathelet
7-8 mrtRegenboogtornooi Waregem 7 & 8 maart 2020A B1 B2 C1 C2De Treffer
7-8 mrtBC Challenge 2020B1 B2 C1 C2 DSporthal De Warande
7-8 mrtLa Fine Plume 2020B1 B2 C1 C2 DCentre Sportif Jean Moisse
7-8 mrtLienne BC 2020 en poulesC1 C2 DHall Omnisports du Point du Jour
7-8 mrtTournoi en doubles de la BourletteC1 C2 DHall Omnisport Anderlues
14 mrtKlassementstoernooi Neerpelt BCB1 B2 C1 C2 DProvinciaal Domein Dommelhof
14 mrtDubbeltoernooi BC StekeneB1 B2 C1 C2 DGemeentelijke Sporthal Stekene
14 mrtTournoi Jeunes Rixensart BC 2020 (geen gemengd)Minibad -11 -13 -15 -17Complexe Sportif de Rixensart
14 mrtYonex BJMC Brons Blauwput- DijlevalleiBJMC BronsMinibad -11 -13 -15 -17Sportoase Philipssite
14-15 mrtTournoi Badminton Club Enghien - Silly 2020A B1 B2 C1 C2 DNautisport
14-15 mrtTournoi du D-C2-C1-B2-B1 BC BastogneB1 B2 C1 C2 DCentre Sportif Bastogne
14-15 mrtOhey BC 2020 - B2 - C1 - C2 - DB2 C1 C2 DSalle Omnisports d’Ohey
15 mrtRixensart BC: Tournoi de doubles D-C 2020C1 C2 DComplexe Sportif de Rixensart
21-22 mrtMsM BC Mars A B1 B2A B1 B2Complexe Sportif
21-22 mrtInternationaal Poule Tornooi Rijkerack BCB1 B2 C1 C2 DSporthal De Valk
21-22 mrtMBC Drop Internationaal Open 2020B1 B2 C1 C2 DVZW Sport- en Ontmoetingscentrum
21-22 mrtBierset BCC1 C2 DComplexe Sportif Wathelet
22 mrtCiney Jeunes 2020 (geen gemengd)-11 -13 -15 -17 -19Hall Sportif de Ciney
28-29 mrt47e Internationaal Tornooi AmateursA B1 B2 C1 C2 DSporthal Plantin Moretus
28-29 mrtDerde tornooi Gentse BCB1 B2 C1 C2 DBourgoyen
28-29 mrtBC Namur D-C2-C1-B2-B1 Mars 2020B1 B2 C1 C2 DCentre Namurois des Sports
28-29 mrtCoq MosanB1 B2 C1 C2 DHall Omnisport "La Préalle"
28-29 mrtBC Ecaussinnois Jeunes et VétéransMinibad -11 -13 -15 -17 -19 en vet.Hall Polyvalent

april

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
4 aprBierset BC DoublesB1 B2nog te bepalen
4 aprYonex BJMC Brons Buggenhout 2020BJMC BronsMinibad -11 -13 -15 -17Sportcentrum De Pit
4-5 aprDropshotA B1 B2 C1 C2 DSportpark Lakerveld
4-5 apr41st Int. Tournament Roeselare BCB1 B2 C1 C2 DSporthal Schiervelde
4-5 aprBrussels 2020B1 B2 C1 C2 DHall Sportif du Mayfair
4-5 aprLoverval BC DoublesB1 B2 C1 C2 DCentre Adeps Loverval
10-13 aprVictor Junior Olve TournamentBJMC Gold-11 -13 -15 -17Den Willecom
11-12 aprPaastornooiB1 B2 C1 C2 DSportcentrum De Klokkenput
11-12 aprBC Cardinal Mercier BCCM 2020B1 B2 C1 C2 DStade Gaston Reiff
11-12 aprBadminton Roux 2020B1 B2 C1 C2 DComplexe Sportif
11-12 aprDanlie DubbeltoernooiB1 B2 C1 C2 DSporthal Meulenbroek
11-12 aprBadsax 2020C1 C2 DHall Sportif et Associatif
18-19 aprBad Oupeye International 2020A B1 B2 C1 C2Hall Omnisport d'Hermalle sous Argenteau
18-19 aprLes Volant Frameries InternationalB1 B2 C1 C2 DSalle Max Audain
18-19 aprBad 79 InternationalB1 B2 C1 C2 DBad 79
18-19 aprOrneau Bad Club Gembloux 2020C1 C2 DCentre Sportif De l'Orneau
25 aprCoq Mosan Jeunes et VétéransMinibad -11 -13 -15 -17 -19 en vet.Hall Omnisport La Préalle
25 aprDijlevallei Jeugdtoernooi (geen gemengd)Minibad -11 -13 -15 -17Sportcomplex Kessel-Lo
25 aprBelgische Kampioenschappen Senioren+35 +40 +45 +50 +55 +60 +65nog te bepalen
25-26 aprABCD Toernooi LokerenA B1 B2 C1 C2 Dnog te bepalen
25-26 aprNero's Nationaal ToernooiB1 B2 C1 C2 DGemeentelijke Sporthal Hoeilaart
25-26 aprBC La Hulle - ProfondevilleB1 B2 C1 C2 DCentre Sportif de La Hulle
25-26 aprTournoi Chestro'BadC1 C2 DCentre du Lac
25-26 aprLoverval DoublesB1 B2 C1 C2nog te bepalen

mei

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
2 meiPouletornooi Dubbels 4Ghent BCB1 B2 C1 C2 DSporthal Neptunus
2-3 meiInternational Baf Fernelmont 2020A B1 B2 C1Centre Sportif de Fernelmont
9 meiInt. dubbeltornooi Izegem 2020B1 B2 C1 C2 DSporthal De Krekel
9-10 meiInt. Toernooi BC Dilbeek 2020A B1 B2 C1 C2 DSporthal Ten Gaerde
9-10 meiManage 2020B1 B2 C1 C2 DCentre Sportif La Drève
9-10 meiSaint-Léger BCB1 B2 C1 C2 DComplexe Sportif de Saint-Léger
9-10 meiBad Oupeye Jeunes 2020-11 -13 -15 -17 -19Hall Omnisport d'Hermalle sous Argenteau
9-10 meiBC Marche 2020 B1-DB1 B2 C1 C2 DSalle de l'Athénée Royale de Jemelle
10 meiPK West-Vlaanderen VeteranenVeteranenSportcentrum De Krekel
16-17 meiCiney 2020B1 B2 C1 C2 DHall Sportif de Ciney
16-17 meiBC Villers-Wanze 2020B1 B2 C1 C2 DHall Omnisports de Wanze
16-17 meiBC EcaussinnoisB2 C1 C2 DHall Polyvalent
16-17 meiIPJO-11 -13 -15 -17Stedelijke Sporthal Durmehal
16-17 meiLimal Tournoi en doubles 2020B1 B2 C1 C2 DComplexe Sportif de Limal
17 meiOrneau BC Jeunes Gembloux 2020Minibad -11 -13 -15 -17Centre sportif de l'Orneau
23-24 meiOpbad Int. Toernooi Edmond BauduinB1 B2 C1 C2 DGemeentelijke sporthal Opglabbeek
23-24 meiBc PeruwelzB1 B2 C1 C2Hall Baudouin
23-24 meiBad Eghezee 2020B1 B2 C1 C2 DCentre Sportif d'Eghezee
30 meiTournoi BC Visé 2019B1 B2 C1 C2 DHall Omnisports de Visé

juni

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
6-7 junLes Fous du Volant Thudinien (geen enkels)C1 C2 DHall Polyvalent de Thuin
6-7 junTournoi BC Les Valeureux LiégeoisB1 B2 C1 C2 DHall Omnisport de Grivegnée
13-14 junTournoi National Soignies 2020A B1 B2 C1Hall Omnisports Pierre Dupont
20-21 junWaterloo International Juin 2020A B1 B2 C1Hall Omnisports du Centre
20-21 junPlume Volante B1-B2-C1-C2-DB1 B2 C1 C2 DHall Omnisports d'Embourg
21 junJembad-11 -13 -15 -17 en vet.Jembad
27-28 junTornooi BC Beveren 2020B1 B2 C1 C2De Meerminnen
27-28 junBierset BCB1 B2 C1 C2 DComplexe Sportif Wathelet

juli

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
4-5 julTournoi National Malmedy BC 2020B1 B2 C1 C2 DHall Omnisport