Tornooi Kalender - 2021

« vorig jaar | | volgend jaar »Filter:

januari

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
9-10 janInternationaal tornooi De Nekker BC Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12PSRC De Nekker vzw
9-10 janPERFORMANCE ESNEUX B1-B2-C1-C2-D 2021 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Omnisports A. HERMAN
9-10 janYonex BJMC zilver - W&L 2021 GeannuleerdBJMC Zilver-11 -13 -15 -17Ivo Van Damme
16 janBC Herne - Nationaal jeugdtornooi - minibad, -11, -13, -15, -17 GeannuleerdMinibad -11 -13 -15 -17De Hernekouter
16-17 janBAF FERNELMONT C2-D DOUBLES EN POULES - JEUNES U10-U11-U13-U15 GeannuleerdMinibad -11 -13 -15Centre Sportif de Fernelmont
16-17 janPouletoernooi De Bokkerijder Pelt Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcentrum De Bemvoort
23 janTournoi Les Volants Jeunes et vétérans Minibad -11 -13 -15 -17 -19 en vet.Salle Max Audain
23-24 jan51e Internationaal toernooi Koninklijke Brugse BC Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Koude Keuken + Tempelhof
23-24 janBlocry B.C. 2021 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre Sportif du Blocry
30 janBierset BC - Jeunes & Vétérans Minibad -11 -13 -15 -17 -19 en vet.Hall Omnisports Wathelet
30 janMBC Drop Int. Jeugdtoernooi 2021 GeannuleerdMinibad -11 -13 -15 -17VZW Sport- en ontmoetingscentrum
30-31 jan27e Leietornooi Badmintonclub Latem-De Pinte Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal OCP
30-31 janChestro'Bad - BC. Neufchâteau Geannuleerd-11 -13 -15 -17 en vet.Centre sportif de l'ADEPS - Centre du Lac
30-31 janEast Belgian Cup Eynatten 2021 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthalle Eynatten
30-31 janJet'plume 2021 Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Salle omnisports de Jette
30-31 janNambad 2012 D-C2-C1 Geannuleerd7/8 9/10 11/12Centre sportif de Temploux

februari

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
6-7 febCB Elites - BK Elite 2021 Geannuleerd1/2à définir
13 febTournoi D-C2-C1 2021 de doubles en poules du B.C. Soignies Geannuleerd7/8 9/10 11/12Hall Omnisports Pierre Dupont
13-14 febCharleroi BC Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12COS I
13-14 febCrystalstick BTH '86 International Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8 9/10Sportcomplex De Bres
13-14 febInternationaal Pouletornooi Brasschaat 2021 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportoase Elshout
13-14 febPK Limburg Jeugd, veteranen en G-badminton Geannuleerd-11 -13 -15 -17 -19 en vet.Nog te bepalen
13-14 febPK Oost-Vlaanderen Jeugd en Veteranen Geannuleerd-11 -13 -15 -17 -19 en vet.Hamme
13-14 febPK Vlaams-Brabant Jeugd en veteranen Geannuleerd-11 -13 -15 -17 -19 en vet.Nog te bepalen
13-14 febPK West-Vlaanderen Jeugd Geannuleerd-11 -13 -15 -17 -19Sportcentrum Eernegem
13-14 febWalhain2021 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12W87BC
13-14 febWaremme 2021 B1-D avec -11 et -13 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12CSCEL
20-21 feb7e Nationaal Toernooi BC Ombesa 2021 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Tempelhof
20-21 febBertrix février 2021 B2-C1-C2-D Geannuleerd5/6 7/8 9/10 11/12Complexe sportif de Libon
27 febCB Parabadminton - BK Parabadminton 2021 UitgesteldCentre Sportif Cardinal Mercier
27-28 feb39ste Internationaal Dijlevallei Tornooi Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcomplex Kessel-Lo
27-28 febBc Peruwelz Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Salle Baudouin
27-28 febCOQ MOSAN Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall omnisports "La Préalle"
27-28 febJodoigne Jeunes et Légendes U11 - U17, V1 - V3 Geannuleerd-11 -13 -15 -17 -19 en vet.Complexe Sportif Hélécine
27-28 febYonex BJMC Zilver WVBF GeannuleerdBJMC Zilver-11 -13 -15 -17Sporthal Ogierlande

maart

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
6 mrtBC Beaumontois J&V 2021 Geannuleerd-11 -13 -15 -17 -19 en vet.Centre sportif de Beaumont
6 mrtJeugdtornooi Tienen 2021 GeannuleerdMinibad -11 -13 -15 -17Sporthal Houtemveld Hal 2 & 3
6-7 mrt32e Internationaal toernooi Dibad vzw. Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8 9/10Sporthal 'De Spil'
6-7 mrtBadminton Buggenhout tornooi 2021 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcentrum De Pit
6-7 mrtNBC Huy Tournoi de Mars (D-B1) Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Omnisports de Huy
6-7 mrtTournoi National B.C. Nivellois C2 et D en plumes (2021) Geannuleerd9/10 11/12Benjamin Delalieux
13 mrtGRACE JEUNES 2021 -11 -13 -15 -17 Geannuleerd-11 -13 -15 -17Complexe sportif Mathieu Wathelet
13-14 mrtBC Challenge 2021 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal De Warande
13-14 mrtLa Fine Plume 2021 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre Sportif Jean Moisse
13-14 mrtLIENNE BC - C1-C2-D-EN POULES 2021 Geannuleerd7/8 9/10 11/12Hall Omnisports du Point du Jour
13-14 mrtRegenboogtornooi Waregem 13 & 14 maart 2021 Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8 9/10De Treffer
13-14 mrtTournoi de la Bourlette Anderlues 2021 Geannuleerd7/8 9/10 11/12Hall Omnisport Anderlues
20 mrtStekene BC 2021 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Gemeentelijke Sporthal
20 mrtTournoi Jeunes Rixensart BC GeannuleerdMinibad -11 -13 -15 -17complexe sportif de Rixensart
20 mrtYonex BJMC Brons Blauwput Dijlevallei GeannuleerdBJMC BronsMinibad -11 -13 -15SportOase
20-21 mrtBad'Bastogne D-C2-C1-B2-B1 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre sportif Porte de Trêves
20-21 mrtBC OHEY B2-C1-C2-D 2021 Geannuleerd5/6 7/8 9/10 11/12Salle Omnisports d’Ohey
20-21 mrtTournoi du BC Enghien - Silly 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Nautisport
21 mrtTournoi double D-C2-C1 Rixensart BC 7/8 9/10 11/12complexe sportif de Rixensart
27-28 mrtBC Ecaussinnois Jeunes et véterans 2021 Minibad -11 -13 -15 -17 en vet.Hall polyvalent
27-28 mrtBierset BC D-C2-C1-B2 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Omnisports Wathelet
27-28 mrtInternationaal Poule Tornooi Rijkerack BC 2021 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcentrum De Valk
27-28 mrtMBC Drop Internationaal Open 2021 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12VZW Sport- en ontmoetingscentrum
27-28 mrtMsM A - B1 - B2 mars 2021 1/2 3/4 5/6Hall Omnisports
28 mrtCiney Jeunes 2021 -11 -13 -15 -17 -19Hall Sportif de Ciney

april

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
2-5 aprVictor Junior Olve Tournament GeannuleerdBJMC Gold-11 -13 -15 -17Den Willecom
3 aprCOQ MOSAN Jeunes & Vétérans Geannuleerd-11 -13 -15 -17 -19 en vet.Hall Omnisport "La Préalle"
3-4 apr4de internationaal Tornooi Gentse BC Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Bourgoyen
3-4 aprBC Namur D-B1 avril 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre Namurois des Sports
3-4 aprPaastornooi Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal De Klokkenput
6-10 aprYonex Belgian International 2020 Uitgesteld1/2Sportoase Philipssite
10-11 aprBRUSSELS BC B2-C1-C2-D EN POULES 2021 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Sportif du Mayfair
10-11 aprDropshot Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Lakerveld
10-11 aprPouletornooi Danlie Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Meulenbroek
17 aprYonex Belgian Junior Master Circuit Brons Buggenhout 2021 GeannuleerdBJMC BronsMinibad -11 -13 -15Sportcentrum De Pit
17-18 apr42nd International Badminton Tournament Roeselare BC Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Schiervelde
17-18 aprBadsax 2021 Geannuleerd7/8 9/10 11/12Complexe Sportif Et Associatif de Miavoye
17-18 aprBC Cardinal Mercier BCCM 2021 Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Stade Gaston Reiff
17-18 aprJLS Badminton Roux Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12JLS BADMINTON ROUX
24-25 aprBad79 Anderlecht International 2020 Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall des Sports ERASME
24-25 aprChestro'Bad - BC.Neufchâteau Geannuleerd7/8 9/10 11/12Centre sportif de l'ADEPS - Centre du Lac
24-25 aprLes Volants Frameries B1,B2,C1,C2 ,D Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Salle Max Audain
24-25 aprNero's BC Nationaal toernooi Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sport- en jeugdcentrum Koldam
24-25 aprOrneau Bad club Gembloux 2020 Geannuleerd7/8 9/10 11/12Centre Sportif de l'Orneau
24-25 aprTournoi BC Les Valeureux Liégeois Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Omnisport

mei

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
1 meiJeugdtoernooi Dijlevallei GeannuleerdMinibad -11 -13 -15 -17Sportcomplex Kessel-Lo
1-2 meiABCD-toernooi Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Lokeren
1-2 meiBC La Hulle 2021 - Profondeville - D C2 C1 B2 B1 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre sportif de La Hulle
1-2 meiBC Loverval tournoi Double en poules Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10ADEPS Loverval
1-2 meiBelgische kampioenschappen senioren GeannuleerdVeteranenNog te bepalen
8 meiPouletornooi 4GHENT BC Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12sporthal Bourgoyen
8 meiPython 2021 Geannuleerd7/8 9/10 11/12Centre Sportif d'Auderhem
8-9 meiBAF FERNELMONT TOP A-B1-B2-C1 2021 Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8Centre Sportif de Fernelmont
8-9 meiBC Marche 2021 B1-D Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Athénée Royal
8-9 meiOupeye jeune 2021 Geannuleerd-11 -13 -15 -17 -19Hall omnisport d'Hermalle sous Argenteau
9 meiPK West-Vlaanderen Veteranen GeannuleerdVeteranen
15 meiInternationaal dubbeltoernooi Izegem 2021 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcentrum De Krekel
15-16 meiBC Limal 2021 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre Sportif de Limal
15-16 meiBC Saint-Léger 2021 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Complexe Sportif de Saint-Léger
15-16 meiInternationaal A-B1-B2-C1-C2-D tornooi BC Dilbeek 2021 Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Ten Gaerde
15-16 meiManage 2021 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Salle de La Drève
16 meiOrneau Bad Club Gembloux Jeunes GeannuleerdMinibad -11 -13 -15 -17Centre Sportif de l'Orneau
22-23 meiB.C. VILLERS-WANZE Mai 2021 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall omnisports de Wanze
22-23 meiBC Ecaussinnois Adultes 2021 Geannuleerd5/6 7/8 9/10 11/12Hall polyvalent
22-23 meiCiney D-C2-C1-Open B 2021 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Sportif de Ciney
22-23 meiIPJO 2021 Geannuleerd-11 -13 -15 -17
29 meiBADCLUB EGHEZEE B2-C1-C2-D EN POULES 2021 Geannuleerd5/6 7/8 9/10 11/12Centre Sportif
29-30 mei48e Internationaal tornooi Amateurs Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Plantin Moretus
29-30 meiOpbad Internationaal Tornooi Edmond Bauduin Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Gemeentelijke sporthal Opglabbeek

juni

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
5 junBC Visé 2021 B1-B2-C1-C2-D 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Omnisports de Visé
5-6 junLes Fous du Volant Thudinien 7/8 9/10 11/12Hall Polyvalent Thuin
19-20 junTournoi A-B1-B2-C1 2021 du B.C. Soignies 1/2 3/4 5/6 7/8Hall Omnisports Pierre Dupont 52
20 junJembad -11 -13 -15 -17 en vet.Jembad
26-27 junPlume Volante 2021 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Omnisports d'Embourg
26-27 junTornooi BC Beveren 2021 3/4 5/6 7/8 9/10De Meerminnen
26-27 junWaterloo International Juin 2021 1/2 3/4 5/6 7/8Hall Omnisports du Centre

juli

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
3-4 julBierset BC D-C2-C1-B2-B1 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Omnisports Wathelet
10-11 julTournoi National Malmedy BC 2021 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Omnisports

augustus

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
7-8 augVictor Summer Event Geannuleerd1 2/3 4/5 6/7 8/9 10/11 12Sporthal de Warande
28-29 augBertrix août 2021 - 1 à 10 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10Complexe sportif de Libin

september

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
4-5 sepAprès Congé tornooi Plumula 2021 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12’t Breeven
4-5 sepLa Plume Stéphanoise-Ottignies 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre Sportif des Coquerées
11 sepYonex Belgian Junior Master Brons Lokeren 2021 BJMC Brons-11 -13 -15 -17Sporthal Lokeren
11-12 sepB.C. Villers-Wanze Septembre 2021 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall omnisports de Wanze
11-12 sepJembad Septembre 2021 - 3/4 - 5/6 - 7/8 - 9/10 - 11/12 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Salle Omnisports de l'Athénée Royal
11-12 sepSaint Job 2021 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Complexe sportif de Neerstalle
18-19 sepBK Elite - CB Elites 2021 NHerstal
24-26 sep27th International Tournament BC De Pluimplukkers 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Lago Gent Rozebroeken
24-26 sepYonex Belgian Junior 1Hall omnisports "La Préalle"
25-26 sepBC Beaumontois 2021 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Complexe sportif Beaumont
25-26 sepTournoi Septembre en poule 7/8 9/10 11 12Hall Omnisports de la ville de Huy
25-26 sepYonex BJMC Zilver De Bokkerijder Pelt BJMC ZilverMinibad -9 -11 -13 -15 -17Sportcentrum De Bemvoort

oktober

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
2-3 okt26th European Chocolate Championship Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12 -11 -13 -15 -17Centre sportif Mounier
2-3 oktAdidas BC Tielt Open 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal De Ponte
2-3 oktAthois le volant 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12Salle de la Couturelle
3 oktNero's BC jeugdtoernooi GeannuleerdMinibad -11 -13 -15 -17 -19Sport- en Jeugdcentrum Koldam
9 oktYonex Belgian Junior Master Circuit Brons Gitse BC BJMC BronsMinibad -9 -11 -13 -15Sporthal Ogierlande
9-10 oktB.C. Nivellois National 3 à 8 (2021) 3/4 5/6 7/8Hall Omnisports du Collège Sainte Gertrude
9-10 oktBAF FERNELMONT 3/4-5/6-7/8-9/10-11-12 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11 12Centre Sportif de Fernelmont
9-10 oktInternationaal De Treffers Overijse 2021 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Den Heurk
9-10 oktInternationaal Tornooi Brasschaat 2021 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportoase Elshout
10 oktTournoi jeunes et vétérans Bad'Bastogne -11 -13 -15 -17 -19 +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Centre sportif Porte de Trêves
16 oktBC Visé 2021 -11 -13 -15 -17 Geannuleerd-11 -13 -15 -17Hall Omnisports de Visé
16 oktGeorges Rogiers Tornooi - YBJM Brons BJMC BronsMinibad -11 -13 -15 -17Sportcentrum Mariënborgh
16 oktMsM_Octobre_2021-Jeunes_Veterans -11 -13 -15 -17 +35Hall Omnisports
16-17 oktAS du Volant Wellin 2021 Geannuleerd7/8 9/10 11/12Hall Omnisports de Wellin
16-17 oktBC Marche 1-6 + jeunes Geannuleerd-13 -15 -17 1/2 3/4 5/6Athénée Royal
16-17 oktOpbad Internationaal Pouletornooi Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Opglabbeek
16-17 oktTournoi Rixensart BC 2021 Complexe sportif Rixensart
17 oktMsM_Octobre_2021_7_à_12 7/8 9/10 11/12Hall Omnisports
23 oktWaterloo 2021 Octobre -10 Mini-bad -11 -13 -15 -17 Minibad -11 -13 -15 -17Complexe sportif du Centre Waterloo
23-24 oktIn Flanders Fields Badminton Tournament 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcentrum Ieper
23-24 oktRoyal Antwerp Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12sporthal Luchtbal
23-24 oktTournoi international badminton club dec saive 3/4 5/6 7/8 9/10 11 12Hall omnisports louis arnolis
24 oktWaterloo 2021 Octobre Cat 9-12 9/10 11/12Complexe sportif du Centre Waterloo
27-30 oktYonex Belgian International 2021 1Sportoase Philipssite
30-31 okt40e internationaal tornooi DZ99 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportpunt 2
30-31 oktBad Oupeye Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Omnisport d'hermalle sous Argenteau
30-31 oktTournoi de la Toussaint Chimay 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre sportif Le Châlon

november

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
6-7 novChampionnats LFBB Elites 1/2 3/4Centre sportif de l'Orneau
6-7 novProvinciaal Kampioenschap PBO 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Challenge Wetteren
6-7 novProvinciaal Kampioenschap VVBBC 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Bosveld
6-7 novProvinciale Kampioenschap Antwerpen Volwassenen 2021 Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcentrum Den Draver
6-7 novProvinciale Kampioenschap Limburg Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Meeuwen
6-7 novProvinciale Kampioenschap WVBF 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Schiervelde
13 novBlauwput Jeugdtornooi 13112021 Minibad -11 -13 -15 -17sporthal Kessel-lo
13 novDanlie YBJM Brons BJMC BronsMinibad -11 -13 -15 -17Sporthal Meulenbroek
13-14 novBacss National Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Edu-sport
13-14 novBC loverval séries 7/8 - 9/10 - 11 -12 Geannuleerd7/8 9/10 11 12Centre ADEPS Loverval
13-14 novJodoigne Doubles 3-12 en poules 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Complexe sportif I Hélécine
20-21 novCB Juniors - BK Jeugd 2021 -11 -13 -15 -17 -19Malmedy Centre Sportif
20-21 novGrace International Victor 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11 12Complexe sportif Mathieu Wathelet
20-21 novNationaal Blauwput Tornooi ED4 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11 12sportcomplex Kessel-lo
20-21 novSportsa 2021 3/4 5/6 7/8 9/10 11 12Sportsa bc
20-21 novWit-Wit Ronse 2021 3/4 5/6 7/8 9/10 11 12Sporthal 't Rosco Ronse
27 novWaremme2021 doubles en poules 2/3 4/5 6/7 8/9 10/11 12CSCEL
27-28 novBC K2 2021 5/6 7/8 9/10 11 12Champ de la Lune
27-28 novJembad Novembre 2021 - 7/8 - 9/10 - 11/12 Geannuleerd7/8 9/10 11/12Salle Omnisports de l'Athénée Royal
27-28 novKRAAINEM 2021 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall des sports
27-28 novVlaamse kampioenschappen Uitgesteld1/2 3/4
28 novWaremme Jeunes 2021 -11 -13 -15 -17CSCEL

december

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
4 decSinterklaas Poule Tornooi Bobad Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal De Damburg
4-5 decLa Plume Boraine Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8 9/10Hall Omnisports St Ghislain
11 decBAF FERNELMONT Vétérans 2021 Geannuleerd+35 +40 +45 +50 +55 +60Centre Sportif de Fernelmont
11-12 decNationaal tornooi BC HERNE 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal De Hernekouter
18 decBad79 Anderlecht Jeunes 2021 Minibad -11 -13 -15 -17Hall Omnisports du CERIA
18 decPoule Tornooi De Mintons Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal De Witte Molen
18 decTournoi International Jeunes BJMC - VERVIERS BJMC BronsMinibad -11 -13 -15 -17Centre sportif de WARFAAZ
18-19 decBadmintonplanet Tots Kersttornooi 2021 Geannuleerd3 4 5 6 7 8 9 10 11 12Gemeentelijke Sporthal Keerbergen
18-19 decTournoi de décembre BCNamur 3/4 5/6 7/8 9/10Tabora
19 decBad79 Anderlecht Vétérans 2021 +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Hall Omnisports du CERIA
26-27 decKersttornooi TORHOUT Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Stedelijk Sportcentrum Benny Vansteelant, Sporthalle