Tornooi Kalender - 2021

« vorig jaar | | volgend jaar »Filter:

januari

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
9-10 janInternationaal tornooi De Nekker BC Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12PSRC De Nekker vzw
9-10 janPERFORMANCE ESNEUX B1-B2-C1-C2-D 2021 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Omnisports A. HERMAN
9-10 janYonex BJMC zilver - W&L 2021 GeannuleerdBJMC Zilver-11 -13 -15 -17Ivo Van Damme
16 janBC Herne - Nationaal jeugdtornooi - minibad, -11, -13, -15, -17 GeannuleerdMinibad -11 -13 -15 -17De Hernekouter
16-17 janBAF FERNELMONT C2-D DOUBLES EN POULES - JEUNES U10-U11-U13-U15 Minibad -11 -13 -15Centre Sportif de Fernelmont
16-17 janPouletoernooi De Bokkerijder Pelt 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcentrum De Bemvoort
23 janTournoi Les Volants Jeunes et vétérans Minibad -11 -13 -15 -17 -19 en vet.Salle Max Audain
23-24 jan51e Internationaal toernooi Koninklijke Brugse BC 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Koude Keuken + Tempelhof
23-24 janBlocry B.C. 2021 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre Sportif du Blocry
30 janBierset BC - Jeunes & Vétérans Minibad -11 -13 -15 -17 -19 en vet.Hall Omnisports Wathelet
30 janMBC Drop Int. Jeugdtoernooi 2021 Minibad -11 -13 -15 -17VZW Sport- en ontmoetingscentrum
30-31 jan27e Leietornooi Badmintonclub Latem-De Pinte 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal OCP
30-31 janChestro'Bad - BC. Neufchâteau -11 -13 -15 -17 en vet.Centre sportif de l'ADEPS - Centre du Lac
30-31 janEast Belgian Cup Eynatten 2021 Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthalle Eynatten
30-31 janJet'plume 2021 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Salle omnisports de Jette
30-31 janNambad 2012 D-C2-C1 7/8 9/10 11/12Centre sportif de Temploux

februari

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
6-7 febCB Elites - BK Elite 2021 1/2à définir
13 febTournoi D-C2-C1 2021 de doubles en poules du B.C. Soignies 7/8 9/10 11/12Hall Omnisports Pierre Dupont
13-14 febCharleroi BC 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12COS I
13-14 febCrystalstick BTH '86 International Geannuleerd1/2 3/4 5/6 7/8 9/10Sportcomplex De Bres
13-14 febInternationaal Pouletornooi Brasschaat 2021 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportoase Elshout
13-14 febPK Limburg Jeugd, veteranen en G-badminton -11 -13 -15 -17 -19 en vet.Nog te bepalen
13-14 febPK Oost-Vlaanderen Jeugd en Veteranen -11 -13 -15 -17 -19 en vet.Hamme
13-14 febPK Vlaams-Brabant Jeugd en veteranen -11 -13 -15 -17 -19 en vet.Nog te bepalen
13-14 febPK West-Vlaanderen Jeugd -11 -13 -15 -17 -19Sportcentrum Eernegem
13-14 febWalhain2021 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12W87BC
13-14 febWaremme 2021 B1-D avec -11 et -13 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12CSCEL
20-21 feb7e Nationaal Toernooi BC Ombesa 2021 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Tempelhof
20-21 febBertrix février 2021 B2-C1-C2-D 5/6 7/8 9/10 11/12Complexe sportif de Libon
27 febCB Parabadminton - BK Parabadminton 2021 Centre Sportif Cardinal Mercier
27-28 feb39ste Internationaal Dijlevallei Tornooi 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcomplex Kessel-Lo
27-28 febBc Peruwelz 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Salle Baudouin
27-28 febCOQ MOSAN 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall omnisports "La Préalle"
27-28 febJodoigne Jeunes et Légendes U11 - U17, V1 - V3 -11 -13 -15 -17 -19 en vet.Complexe Sportif Hélécine
27-28 febYonex BJMC Zilver WVBF BJMC Zilver-11 -13 -15 -17Sporthal Ogierlande

maart

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
6 mrtBC Beaumontois J&V 2021 -11 -13 -15 -17 -19 en vet.Centre sportif de Beaumont
6 mrtJeugdtornooi Tienen 2021 Minibad -11 -13 -15 -17Sporthal Houtemveld Hal 2 & 3
6-7 mrt32e Internationaal toernooi Dibad vzw. 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10Sporthal 'De Spil'
6-7 mrtBadminton Buggenhout tornooi 2021 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcentrum De Pit
6-7 mrtNBC Huy Tournoi de Mars (D-B1) 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Omnisports de Huy
6-7 mrtTournoi National B.C. Nivellois C2 et D en plumes (2021) 9/10 11/12Benjamin Delalieux
13 mrtGRACE JEUNES 2021 -11 -13 -15 -17 -11 -13 -15 -17Complexe sportif Mathieu Wathelet
13-14 mrtBC Challenge 2021 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal De Warande
13-14 mrtLa Fine Plume 2021 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre Sportif Jean Moisse
13-14 mrtLIENNE BC - C1-C2-D-EN POULES 2021 7/8 9/10 11/12Hall Omnisports du Point du Jour
13-14 mrtRegenboogtornooi Waregem 13 & 14 maart 2021 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10De Treffer
13-14 mrtTournoi de la Bourlette Anderlues 2021 7/8 9/10 11/12Hall Omnisport Anderlues
20 mrtStekene BC 2021 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Gemeentelijke Sporthal
20 mrtTournoi Jeunes Rixensart BC Minibad -11 -13 -15 -17complexe sportif de Rixensart
20 mrtYonex BJMC Brons Blauwput Dijlevallei BJMC BronsMinibad -11 -13 -15SportOase
20-21 mrtBad'Bastogne D-C2-C1-B2-B1 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre sportif Porte de Trêves
20-21 mrtBC OHEY B2-C1-C2-D 2021 5/6 7/8 9/10 11/12Salle Omnisports d’Ohey
20-21 mrtTournoi du BC Enghien - Silly 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Nautisport
21 mrtTournoi double D-C2-C1 Rixensart BC 7/8 9/10 11/12complexe sportif de Rixensart
27-28 mrtBC Ecaussinnois Jeunes et véterans 2021 Minibad -11 -13 -15 -17 en vet.Hall polyvalent
27-28 mrtBierset BC D-C2-C1-B2 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Omnisports Wathelet
27-28 mrtInternationaal Poule Tornooi Rijkerack BC 2021 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcentrum De Valk
27-28 mrtMBC Drop Internationaal Open 2021 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12VZW Sport- en ontmoetingscentrum
27-28 mrtMsM A - B1 - B2 mars 2021 1/2 3/4 5/6Hall Omnisports
28 mrtCiney Jeunes 2021 -11 -13 -15 -17 -19Hall Sportif de Ciney

april

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
2-5 aprVictor Junior Olve Tournament BJMC Gold-11 -13 -15 -17Den Willecom
3 aprCOQ MOSAN Jeunes & Vétérans -11 -13 -15 -17 -19 en vet.Hall Omnisport "La Préalle"
3-4 apr4de internationaal Tornooi Gentse BC 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Bourgoyen
3-4 aprBC Namur D-B1 avril 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre Namurois des Sports
3-4 aprPaastornooi 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal De Klokkenput
6-10 aprYonex Belgian International 2020 1/2Sportoase Philipssite
10-11 aprBRUSSELS BC B2-C1-C2-D EN POULES 2021 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Sportif du Mayfair
10-11 aprDropshot 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Lakerveld
10-11 aprPouletornooi Danlie 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Meulenbroek
17 aprYonex Belgian Junior Master Circuit Brons Buggenhout 2021 BJMC BronsMinibad -11 -13 -15Sportcentrum De Pit
17-18 apr42nd International Badminton Tournament Roeselare BC 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Schiervelde
17-18 aprBadsax 2021 7/8 9/10 11/12Complexe Sportif Et Associatif de Miavoye
17-18 aprBC Cardinal Mercier BCCM 2021 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Stade Gaston Reiff
17-18 aprJLS Badminton Roux 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12JLS BADMINTON ROUX
24-25 aprBad79 Anderlecht International 2020 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall des Sports ERASME
24-25 aprChestro'Bad - BC.Neufchâteau 7/8 9/10 11/12Centre sportif de l'ADEPS - Centre du Lac
24-25 aprLes Volants Frameries B1,B2,C1,C2 ,D 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Salle Max Audain
24-25 aprNero's BC Nationaal toernooi 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sport- en jeugdcentrum Koldam
24-25 aprOrneau Bad club Gembloux 2020 7/8 9/10 11/12Centre Sportif de l'Orneau
24-25 aprTournoi BC Les Valeureux Liégeois 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Omnisport

mei

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
1 meiJeugdtoernooi Dijlevallei Minibad -11 -13 -15 -17Sportcomplex Kessel-Lo
1-2 meiABCD-toernooi 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Lokeren
1-2 meiBC La Hulle 2021 - Profondeville - D C2 C1 B2 B1 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre sportif de La Hulle
1-2 meiBC Loverval tournoi Double en poules Geannuleerd3/4 5/6 7/8 9/10ADEPS Loverval
1-2 meiBelgische kampioenschappen senioren VeteranenNog te bepalen
8 meiPouletornooi 4GHENT BC 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12sporthal Bourgoyen
8 meiPython 2021 7/8 9/10 11/12Centre Sportif d'Auderhem
8-9 meiBAF FERNELMONT TOP A-B1-B2-C1 2021 1/2 3/4 5/6 7/8Centre Sportif de Fernelmont
8-9 meiBC Marche 2021 B1-D 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Athénée Royal
8-9 meiOupeye jeune 2021 -11 -13 -15 -17 -19Hall omnisport d'Hermalle sous Argenteau
9 meiPK West-Vlaanderen Veteranen Veteranen
15 meiInternationaal dubbeltoernooi Izegem 2021 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcentrum De Krekel
15-16 meiBC Limal 2021 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre Sportif de Limal
15-16 meiBC Saint-Léger 2021 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Complexe Sportif de Saint-Léger
15-16 meiInternationaal A-B1-B2-C1-C2-D tornooi BC Dilbeek 2021 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Ten Gaerde
15-16 meiManage 2021 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Salle de La Drève
16 meiOrneau Bad Club Gembloux Jeunes Minibad -11 -13 -15 -17Centre Sportif de l'Orneau
22-23 meiB.C. VILLERS-WANZE Mai 2021 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall omnisports de Wanze
22-23 meiBC Ecaussinnois Adultes 2021 5/6 7/8 9/10 11/12Hall polyvalent
22-23 meiCiney D-C2-C1-Open B 2021 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Sportif de Ciney
22-23 meiIPJO 2021 -11 -13 -15 -17
29 meiBADCLUB EGHEZEE B2-C1-C2-D EN POULES 2021 5/6 7/8 9/10 11/12Centre Sportif
29-30 mei48e Internationaal tornooi Amateurs 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Plantin Moretus
29-30 meiOpbad Internationaal Tornooi Edmond Bauduin 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Gemeentelijke sporthal Opglabbeek

juni

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
5 junBC Visé 2021 B1-B2-C1-C2-D 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Omnisports de Visé
5-6 junLes Fous du Volant Thudinien 7/8 9/10 11/12Hall Polyvalent Thuin
19-20 junTournoi A-B1-B2-C1 2021 du B.C. Soignies 1/2 3/4 5/6 7/8Hall Omnisports Pierre Dupont 52
20 junJembad -11 -13 -15 -17 en vet.Jembad
26-27 junPlume Volante 2021 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Omnisports d'Embourg
26-27 junTornooi BC Beveren 2021 3/4 5/6 7/8 9/10De Meerminnen
26-27 junWaterloo International Juin 2021 1/2 3/4 5/6 7/8Hall Omnisports du Centre

juli

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
3-4 julBierset BC D-C2-C1-B2-B1 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Omnisports Wathelet
10-11 julTournoi National Malmedy BC 2021 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Omnisports